Využijte dopravu zdarma! Stačí nakoupit za více jak 3 000 Kč.

SAMSUNG HW-S61B

Lifestylový soundbar Samsung HW-S61B
200Wattů, počet kanálu 5.0. / 7 reproduktorů, bezdrátové Dolby ATMOS
Středový reproduktor, Dolby Digital Plus/ Dolby 5.1, DTS 5.1, Q Symphony,
Active Voice Amplifier, Spacefit sound, Optický audio vstup, HDMI eARC, HDMI CEC
Spotify Connect, AirPlay2, Bluetooth 4.2, Bluetooth Power On
Ovládání TV a SB jedním ovladačem, držák na stěnu v balení
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
Katalogové číslo: HWS61B
8 990 
ks

Kompaktní soundbar, jenž zaplní váš pokoj prostorovým zvukem odkudkoli z místnosti


Zvuk, který vyplní celý pokoj v provedení all-in-oneVše, co potřebujete pro ucelený zvukový zážitek, se skrývá v jediném soundbaru. Systém all-in-one poskytuje silné, obklopující audio prostřednictvím 5.0ch spolu se 4 basovými a 3 výškovými reproduktory zabudovanými do kompaktního rámu, jenž můžete umístit kamkoli v místnosti.


První vestavěné bezdrátové připojení Samsung Smart TV k soundbaru Dolby Atmos na světěPrvní vestavěné bezdrátové připojení Samsung Smart TV k soundbaru Dolby Atmos na světě.


Soundbar a TV v dokonalé harmoniiTento soundbar se synchronizuje s vaší Samsung TV a společně vytvářejí skutečně pohlcující zvuk kombinací předních a bočních reproduktorů soundbaru s reproduktory televizoru. Vy se tak můžete do svého oblíbeného obsahu ponořit jako nikdy dříve a zažít jej na zcela nové úrovni.


Středový kanál pro jasný dialogS vyhrazeným středovým reproduktorem zažijete křišťálově čistý dialog. Středový kanál poskytuje vyvážený zvuk z jednoho konce na druhý, a krásně tak dotváří atmosféru domácího kina.


Zvuk, jenž vás dokonale obklopíPřiveďte prostorový zvuk k životu. Soundbar Samsung podporuje Dolby Atmos a DTS Virtual:X, které společně posouvají audio do nových výšin a přenášejí jej do 3D vyznění.


Streamujte vaši oblíbenou hudbu a ovládejte ji hlasemOvládejte svůj Soundbar hlasem pomocí zařízení s podporou Google Assistant. Nebo streamujte hudbu přímo ze svých mobilních zařízení. Stačí klepnout na ikonu AirPlay na zařízení Apple nebo na tlačítko Cast v aplikacích podporujících Chromecast.


Hudba v její nejkrásnější podoběPoslouchejte hudbu přesně tak, jak její tvůrci zamýšleli. Režim Hudba, který vyvažuje inovaci zvuku s kreativními vstupy od producentů a umělců, vám umožňuje jednoduše připojit váš mobil k soundbaru. Ten poté může analyzovat a optimalizovat přehrávaný obsah, aby vám nabídl tu nejvyšší zvukovou kvalitu během celé párty.


Audio přizpůsobené pro každou scénuSoundbar Samsung analyzuje zvukový signál a automaticky optimalizuje ozvučení podle každé jednotlivé scény. Adaptivní zvuk vám umožní slyšet hlasy jasně i při nízké hlasitosti, takže vám neutečou ani velmi tiché konverzace.


>Zachyťte každé slovo bez vyrušeníUžijte si konverzace na obrazovce křišťálově jasně, dokonce i v hlučném prostředí. Zatímco soundbar snímá a zvyšuje hlasitost konverzací, funkce Aktivní hlasový zesilovač izoluje a vyjasňuje dialogy ve vašich oblíbených pořadech a filmech, takže se můžete pohodlně opřít a nechat se plně vtáhnout do příběhu.


Začněte tím nejdůležitějšímUvnitř balení najdete vše, co potřebujete pro snadnou instalaci, včetně praktické sady pro montáž na stěnu.

Funkce Dolby ATMOS/ Dolby Digital Plus/ Dolby 5.1, DTS 5.1, Q Symphony, Active Voice Amplifier (zvyšování hlasitosti dialogů v rušném prostředí), Spacefit sound
Počet kanálů 5.0ch , 7 reproduktorů, Středový reproduktor, Side-firing reproduktory
Hi-Res Audio Ano
Podporované audio formáty AAC, SBC, MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC, ALAC, AIFF
Ekvalizér Adaptive, Standard, Music, DTS Virtual:X, Voice enhance mode, Night mode
Doplňky kompatibilní se zadnimi reproduktory SWA9-200S, subwoofer SWA-W510 (není součastí balení)
Konektivita Wi-FI, Bluetooth 4.2, Bluetooth Power On, Optický audio vstup, 1x HDMI výstup, eARC, HDMI CEC
Specální funkce Spotify, AirPlay2, Alexa,Tap Sound, SmartThings App, Chromecast
Výstupní výkon 200 W
Spotřeba energie Provozní : 31 W; Pohotovostní 0,5 W
Barva Bílá
Rozměry a hmotnost 670 × 62 × 105 mm, balení 908 × 125 × 158 mm 4.1
Obsah balení Dálkový ovladač, nástěnný držák, baterie