SAMSUNG HW-T420

2.1 soundbar Samsung HW-T420 s výkonem 150 W
150 W, 2.1 ch zvuk, Dolby 2ch, DTS 2ch
6,5" pasivní kabelový subwoofer
HDMI, USB, Bluetooth
Ovládání TV a SB jedním ovladačem, držák na stěnu v balení
Skladem
Katalogové číslo: HWT420
4 490  Ušetříte 27 % (1 200 Kč)
Vystaveno - záruka 2 roky

Povýší váš požitek z poslechuSamsung Soundbar T420


Bohatší zvukS 2.1kanálovým soundbarem a 6,5" subwooferem ucítíte intenzitu výkonných, hlubokých basů. Obklopí vás zvuk s větším rozsahem.


Svět zvuku na dosah s jedním ovladačemNepotřebujete více dálkových ovladačů. Ovládejte hlavní funkce soundbaru, jako jsou zapnutí a vypnutí, hlasitost, nebo dokonce zvukové efekty, pomocí ovladače k televizoru Samsung – a to přímo přes televizor.


Zvuk optimalizovaný pro různý obsahSoundbar automaticky analyzuje vaše zdroje zvuku a optimalizuje audiostopu na míru vašemu konkrétnímu obsahu. Ať už jde o hlasitý sportovní zápas, nebo drama s tichými dialogy, můžete se spolehnout, že váš špičkový soundbar vám při sledování TV poskytne dokonale vyladěný zvuk.


Optimalizovaný zvuk ve hrách.Zapojte konzoli a okamžitě získejte úchvatné zvukové efekty, jaké očekáváte. Automatické nastavení optimalizuje zvuk na základě toho, jakou hru hrajete. Technologie odstranění přeslechů zbavuje audio nežádoucích ruchů, abyste slyšeli čistý zvuk ze správného směru a získali tím ve hře výhodu.


Připojení k TV přes BluetoothK připojení soundbaru k vašemu televizoru Samsung jednoduše využijte Bluetooth a užijte si okamžitě svůj oblíbený obsah.Funkce Dolby 2ch, DTS 2ch, ovládání TV a SB jedním ovladačem, Bluetooth, USB Music Playback, Surround Sound Expansion (Virtual Surround Sound) mód, Game mód, Standard mód, Smart Sound mód
Počet kanálů 2.1ch
Podporované audio formáty MP3, WMA, AAC, OGG, FLAC, WAV, AIFF
Subwoofer Pasivní kabelový, průměr reproduktoru 6,5 "
Konektory 1 x HDMI IN/ 1x HDMI OUT (HDCP, HDMI-CEC,ARC), 1 x optický vstup, 1x audio vstup, 1x USB
Výstupní výkon 150 W
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 860 x 54 x 74 mm 5,6 kg, balení 932 x 431 x 228 mm 7,2 kg
Obsah balení Dálkový ovladač, nástěnný držák, baterie