Během státního svátku dne 28.10. mají prodejny Karlovo náměstí a Poděbradská otevřeno do 18 hodin.

SONY HT-A7000 + subwoofer SA-SW5

Set soundbaru Sony HT-A7000 a subwooferu SA-SW5
Technologie S-Force PRO Front Surround a Vertical Surround Engine pro vícerozměrný zvuk
Vylepšený pohlcující zvuk přidává k soundtrackům a stereofonnímu audiu, zvuk přicházející shora
Reproduktory směřující vzhůru, výškové reproduktory, vestavěný subwoofer a pět předních reproduktorů
Optimalizace zvukového pole pro jednoduché nastavení
Bezdrátové připojení pro streamování hudby
Bezdrátový subwoofer Sony SA-SW5 s výkonem 300 W
Skladem
Katalogové číslo: HTA7000SW5
55 980  Ušetříte 2 % (990 Kč)

Objevte zcela novou úroveň pohlcení. Soundbar HT-A7000 vás díky několika reproduktorům a technologiím S-Force PRO Front Surround a Vertical Surround Engine obklopí autentickým 7.1.2kanálovým prostorovým zvukem. Pociťte, jak se akce odehrává nad vámi i všude kolem vás.

Vynikající prostorový zvuk z našeho špičkového soundbaru Soundbar HT-A7000 má 7.1.2 kanálů, dva reproduktory namířené vzhůru pro zvuk přicházející shora, dva výškové reproduktory, pět předních reproduktorů pro širší dosah zvuku a vestavěný duální subwoofer pro hluboké basy. Díky technologiím Vertical Surround Engine a S-Force PRO Front Surround vytváří soundbar HT-A7000 virtuální prostorový zvuk, který přichází z celého prostoru kolem vás, takže si můžete maximálně vychutnat vzrušující technologie Dolby Atmos® a DTS:X®.

Vychutnejte si zvuk shůry

Díky technologii virtuálního prostorového zvuku od společnosti Sony dokáže soundbar vytvořit pozici zvuku ve vertikálním prostoru, takže si můžete vychutnat 3D zvuk bez nutnosti reproduktorů umístěných u stropu. Stejně jako technologie Dolby Atmos a DTS:X, i technologie Vertical Surround Engine propůjčí realističtější a vícerozměrný zvuk i ostatním formátům.

Prostorový zvuk snadno

Jedinečná technologie zpracování digitálního zvukového pole od společnosti Sony využívá pouze přední reproduktory a virtuálně reprodukuje pole prostorového zvuku tak, že k vám zvuk dorazí z obou stran. Můžete si vychutnat plný prostorový zvuk jako v kině, aniž byste museli zabírat místo v obývacím pokoji.

Sofistikovaná technologie reproduktorů

Pohodlně se usaďte a užijte si akustiku, která zaplní celou místnost díky dvěma reproduktorům nasměrovanými vzhůru pro prostorový zvuk, dvěma výškovým reproduktorům a pěti předním reproduktorům pro širší zvuk a navíc se subwooferem pro hlubší basy.

Ponořte se do špičkové kvality hudby

Vychutnejte si hudbu předně podle představ interpreta díky zvuku s vysokým rozlišením pro křišťálově čistou přesnost. Nebo objevte nový způsob poslechu díky funkci 360 Reality Audio a zažijte skutečně pohlcující živý koncert nebo nahrávání ve studiu. Soundbar HT-A7000 vaší hudbě vdechne život jako nikdy předtím.

Obnovení všech komprimovaných souborů v reálném čase

Díky technologii Edge-AI (umělá inteligence) zvyšuje technologie DSEE Extreme™ (Digital Sound Enhancement Engine) rozlišení komprimovaných digitálních hudebních souborů v reálném čase. Dynamické rozpoznávání instrumentace, hudebních žánrů a jednotlivých složek každé skladby, jako jsou vokály nebo mezihry, umožňuje obnovit širokospektrální zvuk, který se ztrácí během komprese, a poskytovat tak bohatší a úplnější zážitek z poslechu.

Filmy a hry vypadají tak reálně

Užijte si živé scény plné realistických barev a hloubek. Při přehrávání prostřednictvím soundbaru HT-A7000 je zachována veškerá původní kvalita obrazu, takže se do filmů můžete zcela ponořit. Hraní her je také mnohem více vzrušující a realistické, protože soundbar HT-A7000 podporuje i nejnovější formáty.

Vychutnejte si hlubší zvuk díky volitelnému subwooferu a zadním reproduktorům

Pro ještě hlubší basy přidejte volitelný bezdrátový subwoofer SA-SW3 nebo SA-SW5, dle výkonu. Pokud máte dva typy subwooferů, může vestavěný subwoofer v soundbaru HT-A7000 zprostředkovat basy a vokály pomocí volitelného bezdrátového subwooferu a zaměřit se na hluboký zvuk. Pro ještě více vzrušení jako v kině, kdy zvuk uslyšíte přímo za sebou, přidejte do sestavy naše volitelné bezdrátové zadní reproduktory SA-RS3S.

Funkce Wi-Fi® (2,4 GHz / 5 GHz) 11a/b/g/n, Bluetooth®5.0 (LDAC), S-Force PRO, Vertical Surround Engine, Dolby Speaker Virtual, Dolby Surround, Neural:X, Chromecast, Spotify Connect, tlačítko Music Service, kompatibilní s Google Assistant, AirPlay2
Počet kanálů 7.1.2k (vestavěný subwoofer)
Hi-Res Audio Hi-Res Audio, Hi-Res Audio Wireless, 360 Reality Audio
Podporované audio formáty Dolby Digital, Dolby Digital plus, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Dual mono, DTS, zvuk s vysokým rozlišením DTS HD, DTS HD Master Audio, DTS ES, DTS 96/24, DTS:X, LPCM
Ekvalizér Automatický zvuk, Kino, Hudba, Standard, Režim Noc, hlasový režim, vylepšený pohlcující zvuk
Subwoofer Vestavěný + bezdrátový subwoofer Sony SA-SW5 s výkonem 300 W
Konektory Vstup: USB, analogový(stereo mini), optický, LAN, 2/1 HDMI (eARC/ARC) , HDMI® CEC, HDR, DOLBY VISION™, HLG
Výstupní výkon 500 W
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 1 300 x 80 x 142 mm, 8,7 kg, subwoofer 277 x 409 x 422 mm, 13 kg
Obsah balení Dálkový ovladač, zvukový kabel (MINI ↔ MINI), kabel HDMI™, napájecí kabel AC

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.