SONY HT-G700

3.1k soundbar Sony HT-G700 s technologií Dolby Atmos
3.1kanálový zvuk Dolby Atmos®
DTS:X s technologií Vertical Surround Engine
Modul AE zvyšuje rozlišení a vytváří podmanivý zvuk blížící se 7.1.2 kanálovému
Bezdrátový subwoofer pro výkonné basy
Zvukový režimy pro vylepšení filmů i hudby
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
Katalogové číslo: HTG700

Prostorový zvuk jako v kině a krásně čisté dialogyTento 3.1kanálový soundbar s technologií Dolby Dolby Atmos / DTS:X spojuje mohutný a pohlcující prostorový zvuk s křišťálově čistými dialogy. Díky tomu se budete moci plně soustředit na oblíbené filmy.


Poslouchejte ze všech směrů s až 7.1.2kanálovým prostorovým zvukemDíky prostorové technologii Vertical Surround Engine si můžete užít napínavý zvuk z nejnovějších zvukových formátů, jako je Dolby Atmos / DTS:X, z jediné jednotky. Tři přední reproduktory ve spojení se zpracováním signálu od společností Sony vysílají „vertikální“ zvuk, čímž vytvářejí iluzi, že virtuální prostorový zvuk vychází z prostoru kolem.


Dodejte každému filmu plnohodnotný zvuk 7.1.2 jako v kiněV kinech jsou reproduktory všude kolem. Všechny jsou precizně vyladěny a dohromady vytváří pohlcující zážitek. Po stisknutí tlačítka AE (vylepšení zvuku) k prohloubení zvukového zážitku dokáže soundbar HT-G700 zvýšit rozlišení i běžného stereofonního zvuku na prostorový zvuk 7.1.2 – všechny pořady a filmy tak budou doplněny prostorovým zvukem.


Centrální reproduktor pro zřetelné dialogySpeciální centrální reproduktor zajišťuje, aby byly hlasy zřetelně slyšitelné, ať už posloucháte rychlé dialogy v oblíbeném seriálu, nebo šepot v hollywoodských filmech. Skvěle se hodí i pro poslech hudby, jelikož se postará o bohatě prokreslený, detailní zvuk.


Bohaté a výkonné basyVýkonný bezdrátový subwoofer zajišťuje hlubší a bohatší basový zvuk – a díky jednoduchému bezdrátovému připojení je jen na vás, kam jej umístíte.


Jednoduché připojeníKompatibilní televizor nebo zařízení můžete připojit bezdrátově pomocí Bluetooth nebo využít rozhraní HDMI eARC / ARC či optický digitální vstup, a zajistit si přístup ke zvuku v celém frekvenčním pásmu.


Vychutnejte si společné chvíle na maximumSledování filmu. Dohánění seriálu. Poslech hudby. Fandění oblíbenému týmu. Ať již s rodinou děláte společně cokoli, díky soundbaru Sony to bude ještě zábavnější. Vychutnejte si společnou zábavu skutečně na maximum.Funkce Bluetooth 5.0, kompatibilní s Dolby Vision, HDR, HLG
Počet kanálů 7.1.2 stavba reproduktorů 3.1k
Podporované audio formáty Dolby Digital, Dolby Digital plus, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Dual mono, DTS, zvuk s vysokým rozlišením DTS HD, DTS HD Master Audio, DTS ES, DTS 96 / 24, DTS: X, LPCM, AAC, SBC
Ekvalizér S-Force PRO, Vertical Surround Engine, DTS Virtual:X, Automatický zvuk, Kino, Hudba, Standard, Režim Noc, režim Hlas, režim Hlas (úroveň)
Subwoofer Bezdrátový
Konektory 1/1(ARC) HDMI™(ARC), optický audio vstup, USB typu A
Výstupní výkon Celkový výstupní výkon 400 W, Digitální zesilovač S-Master
Barva Černá
Rozměry a hmotnost Soundbar: 980 x 64 x 108 mm, hmotnost 3,5 kg; subwoofer: 192 x 387 x 406 mm mm, hmotnost 7,5 kg
Obsah balení Dálkové ovládání, baterie do dálkového ovladače, optický kabel, napájecí kabel AC, průvodce rychlým nastavením, příručka s pokyny