SONY HT-S350

2.1k zvukový projektor Sony HT-S350 s výkonným bezdrátovým subwooferem a technologií Bluetooth®
Technologie S-Force PRO Front Surround vytváří zvuk jako v kině
Bezdrátový subwoofer zajišťuje hlubší, bohatší zvuk
Instalujte zvukový projektor na stěnu a ušetřete místo
Díky připojení HDMI ARC se k televizoru připojíte jediným kabelem
Připojení Bluetooth® pro bezdrátové streamování zvuku
Skladem
Katalogové číslo: HTS350
5 990  Ušetříte 3 % (200 Kč)

Posuňte filmy a hudbu na novou úroveňTento 2.1kanálový zvukový projektor sice může ve vašem obývacím pokoji působit nenápadně, ale s celkovým výstupem o výkonu 320 W a výkonným bezdrátovým subwooferem je schopen vytvořit vcelku působivý dojem. Dramatické akční scény a oblíbené hudební skladby ještě nikdy nezněly takto důrazně.


Poslouchejte zvuk ze všech stran
Technologie S-Force PRO Front SurroundS naší technologií virtuálního prostorového zvuku vás filmy pohltí, takže si budete připadat jako v kině, bez nutnosti přidávat další reproduktory.


Hlubší a bohatší basový zvukVýkonný bezdrátový subwoofer s velkou 16cm jednotkou reproduktoru a objemem 28 litrů jsou zárukou hlubšího, bohatšího basového zvuku.


Možnost montáže na stěnu, jednoduchá instalacePo instalaci na stěnu bude zvukový projektor krásným doplňkem vašeho televizoru. Jeho připojení je také snadné – to abyste mohli strávit více času se svými oblíbenými filmy, hudbou a dalším obsahem.


Vstup HDMI ARC na jeden kabelOdesílejte zvuk a ovládejte informace z televizoru pomocí jediného kabelu s funkcí HDMI ARC.


Možnost bezdrátového připojení k televizoruS televizorem Sony BRAVIA podporujícím vysílač Bluetooth můžete zvuk do svého zvukového projektoru posílat bezdrátově.


Snadné připojení k široké řadě televizorůDíky rozhraní HDMI ARC stačí k připojení televizoru jediný kabel. Pokud váš televizor není kompatibilní s HDMI ARC, můžete ho připojit pomocí optického vstupu.


Bezdrátové streamování přes BluetoothStreamujte bezdrátově všechnu svou oblíbenou hudbu ze smartphonu pomocí bezdrátové technologie Bluetooth.


Vysoce kvalitní materiály v nádherném provedeníElegantní, nenápadný zvukový projektor doplněný subwooferem jsou na předních panelech opatřeny na dotek příjemnou povrchovou úpravou z děrovaného kovu. Velký zvukovod subwooferu podtrhuje výkon tohoto produktu.Funkce Bluetooth® 5.0, S-Force PRO Front Surround, BRAVIA® Sync, S-Master zesilovač
Počet kanálů 2.1
Podporované audio formáty Dolby® Digital, Dolby® Dual mono, LPCM 2k
Ekvalizér Automatický zvuk, Kino, Hudba, Hra, Zprávy, Sport, Standardní režim, Noční režim, Hlasový režim
Subwoofer Bezdrátový
Konektory HDMI výstup(ARC, HDMI® CEC), optický-audio vstup, USB typu A
Výstupní výkon Celkový výstupní výkon 320 W, Digitální zesilovač S-Master
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 900 mm x 64 mm x 88 mm - 2,4 kg, subwoofer 190 mm x 382 mm x 390 mm 7,8 kg
Obsah balení Dálkové ovládání, baterie do dálkového ovladače, optický kabel, průvodce rychlým nastavením, příručka s pokyny