Všechny provozovny jsou otevřeny! Otevírací doba zde. Těšíme se na vaši návštěvu.

SONY HT-X8500

2.1k jednodílný zvukový projektor Sony HT-X8500 s vestavěným subwooferem
Maximální zážitek z prostorového 7.1.2k zvuku
2.1kanálový zvuk Dolby Atmos® / DTS:X s technologií Vertical Sound Engine
Kompatibilní s technologií 4K HDR
Vestavěný subwoofer zajistí hluboký basový zvuk
Štíhlé, nízké provedení dokonale doplňuje váš televizor
Zvukových režimy zajišťují lepší podání filmů, hudby, hraní her, zpráv i sportu
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
Katalogové číslo: HTX8500
9 990  Ušetříte 10 % (1 000 Kč)
8 990 
ks

Zážitek jako v kině a výkonné vestavěné basyVychutnejte si trojrozměrný prostorový zvuk díky 2.1kanálovému zvukovému projektoru s vestavěnými subwoofery, technologiemi Dolby Atmos a DTS:X pro hluboký basový zvuk, a elegantním designem, který hodí před váš televizor.


Poslouchejte zvuk ze všech směrů se simulovaným 7.1.2k prostorovým zvukemDíky naší nejnovější prostorové technologii Vertical Surround Engine si z jediné tenké jednotky můžete užít vzrušující reprodukci zvukových formátů Dolby Atmos a DTS:X. Ať už jste v jakékoli místnosti, pokročilá technologie DSP umožňuje pomocí pouhých dvou předních reproduktorů zprostředkovat plný zvuk jako v kině, který vás obklopí i shora.


Veškerý obsah v kvalitě zvuku blízké 7.1.2kVeškerý obsah, který sledujete, si nyní můžete vychutnat v maximální kvalitě zvuku 7.1.2k. Náš pokročilý systém digitálního zpracování signálu vytvoří dokonce i ze stereofonního audia prostorový zvuk jako v kině – stačí jen jednou kliknout na dálkovém ovladači.


Režim KinoDíky zvuku, který postupuje do prostoru za vás a vtáhne vás do děje, uslyšíte a prožijete akci všude kolem.


Režim HudbaPoslechněte si svou oblíbenou hudbou se všemi detaily v celé její živosti a bohatosti.


Herní režimHerní režim vám prostřednictvím zvukových prvků, které se ozývají všude kolem vás, pomáhá zlepšit prostorové vnímání, zdokonalit reakce a zvýšit herní výkon.


Režim ZprávyDíky tomu, že jsou detaily hlasu přenášeny v popředí před hudbou a efekty, uslyšíte všechny důležité informace v novinových zprávách a televizních programech.


Režim SportUžívejte si sportovních akcí jako na stadionu. Okolní hluk davu je vyladěn tak, že si můžete vychutnat nadšení fanoušků, aniž byste přeslechli hlas komentátora.


Zažijte hluboký basový zvukProjektor HT-X8500 má uprostřed zabudovány dva výkonné subwoofery – takže si můžete vychutnávat hluboký basový zvuk s minimálním narušením svého obytného prostoru.


Tenký a elegantníS rozměry pouhých 890 x 64 x 96 mm je projektor HT-X8500 štíhlý, kompaktní a decentní, dokonale se tak hodí k vašemu televizoru BRAVIA. Výrazné designové prvky tvoří děrovaná kovová mřížka reproduktorů a zvukovody subwooferů po obou stranách.


Vychutnejte si všechny své filmy v kvalitě 4K HDRDíky přenosu signálu 4K HDR rychlostí 18 Gb/s a technologii HDCP 2.2/HDCP 2.3 model HT-X8500 zvládne i nejnovější formáty.


Snadné začlenění do vašeho AV systémuProstřednictvím vstupů HDMI a optických digitálních vstupů můžete připojit herní konzoli, UHD přehrávač Blu-ray nebo set-top box a televizor.


Možnost bezdrátového připojení k televizoruS televizorem Sony BRAVIA podporujícím vysílač Bluetooth můžete zvuk do svého zvukového projektoru posílat bezdrátově.


Vstup HDMI eARC na jeden kabelDíky technologii HDMI eARC si na svém kompatibilním televizoru můžete vychutnat nejnovější formáty prostorového zvuku s vysokou přenosovou rychlostí, například Dolby Atmos a DTS:X.


Streamujte všechny své oblíbené skladbySpárujte projektor HT-X8500 se svým smartphonem nebo tabletem přes Bluetooth, abyste mohli přehrávat všechna svá alba a seznamy skladeb.Funkce Bluetooth® 5.0
Počet kanálů 2.1k (vestavěný subwoofer), digitální zesilovač S-Master
Podporované audio formáty Dolby Digital, Dolby Digital plus, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Dual mono, DTS, zvuk s vysokým rozlišením DTS HD, DTS HD Master Audio, DTS ES, DTS 96 / 24, DTS: X, MPEG2-AAC, AAC, SBC
Ekvalizér Automatický zvuk, Kino, Hudba, Hra, Zprávy, Sport, Standardní režim, Noční režim, Hlasový režim, S-Force PRO, Vertical Surround Engine (Dolby Speaker Virtual/DTS Virtual:X)
Subwoofer 2x vestavěný
Konektory 1/1(ARC) HDMI™(ARC), optický audio vstup, USB typu A (pouze pro aktualizaci firmwaru)
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 890 mm x 64 mm x 96 mm, 3,1 kg
Obsah balení Dálkové ovládání, baterie do dálkového ovladače, optický kabel, napájecí adaptér, napájecí kabel AC, průvodce rychlým nastavením, příručka s pokyny

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.