SONY HT-X8500

Novinka
doprava zdarma
2.1k jednodílný zvukový projektor Sony HT-X8500 s vestavěným subwooferem
Maximální zážitek z prostorového 7.1.2k zvuku
2.1kanálový zvuk Dolby Atmos® / DTS:X s technologií Vertical Sound Engine
Kompatibilní s technologií 4K HDR
Vestavěný subwoofer zajistí hluboký basový zvuk
Štíhlé, nízké provedení dokonale doplňuje váš televizor
Zvukových režimy zajišťují lepší podání filmů, hudby, hraní her, zpráv i sportu
Skladem
Katalogové číslo: HTX8500
9 990 
ks

2.1kanálový zvukový projektor HT-X8500 s vestavěnými subwoofery

Zážitek jako v kině a výkonné vestavěné basy

Vychutnejte si trojrozměrný prostorový zvuk díky 2.1kanálovému zvukovému projektoru s vestavěnými subwoofery, technologiemi Dolby Atmos® a DTS:X® pro hluboký basový zvuk, a elegantním designem, který hodí před váš televizor.

Poslouchejte zvuk ze všech směrů se simulovaným 7.1.2k prostorovým zvukem

Díky naší nejnovější prostorové technologii Vertical Surround Engine si z jediné tenké jednotky můžete užít vzrušující reprodukci zvukových formátů Dolby Atmos® a DTS:X®. Ať už jste v jakékoli místnosti, pokročilá technologie DSP umožňuje pomocí pouhých dvou předních reproduktorů zprostředkovat plný zvuk jako v kině, který vás obklopí i shora.

Veškerý obsah v kvalitě zvuku blízké 7.1.2k

Veškerý obsah, který sledujete, si nyní můžete vychutnat v maximální kvalitě zvuku 7.1.2k. Náš pokročilý systém digitálního zpracování signálu vytvoří dokonce i ze stereofonního audia prostorový zvuk jako v kině – stačí jen jednou kliknout na dálkovém ovladači.

Zažijte hluboký basový zvuk

Projektor HT-X8500 má uprostřed zabudovány dva výkonné subwoofery – takže si můžete vychutnávat hluboký basový zvuk s minimálním narušením svého obytného prostoru.

Tenký a elegantní

S rozměry pouhých 890 x 64 x 96 mm je projektor HT-X8500 štíhlý, kompaktní a decentní, dokonale se tak hodí k vašemu televizoru BRAVIA®. Výrazné designové prvky tvoří děrovaná kovová mřížka reproduktorů a zvukovody subwooferů po obou stranách.

Vychutnejte si všechny své filmy v kvalitě 4K HDR

Díky přenosu signálu 4K HDR rychlostí 18 Gb/s a technologii HDCP 2.2/HDCP 2.3 model HT-X8500 zvládne i nejnovější formáty.

Snadné začlenění do vašeho AV systému

Prostřednictvím vstupů HDMI a optických digitálních vstupů můžete připojit herní konzoli, UHD přehrávač Blu-ray™ nebo set-top box a televizor.

Streamujte všechny své oblíbené skladby

Spárujte projektor HT-X8500 se svým smartphonem nebo tabletem přes Bluetooth®, abyste mohli přehrávat všechna svá alba a seznamy skladeb.

Funkce Bluetooth® 5.0
Počet kanálů 2.1k (vestavěný subwoofer), digitální zesilovač S-Master
Podporované audio formáty Dolby Digital, Dolby Digital plus, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Dual mono, DTS, zvuk s vysokým rozlišením DTS HD, DTS HD Master Audio, DTS ES, DTS 96 / 24, DTS: X, MPEG2-AAC, AAC, SBC
Ekvalizér Automatický zvuk, Kino, Hudba, Hra, Zprávy, Sport, Standardní režim, Noční režim, Hlasový režim, S-Force PRO, Vertical Surround Engine (Dolby Speaker Virtual/DTS Virtual:X)
Subwoofer 2x vestavěný
Konektory 1/1(ARC) HDMI™(ARC), optický audio vstup, USB typu A (pouze pro aktualizaci firmwaru)
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 890 mm x 64 mm x 96 mm, 3,1 kg
Obsah balení Dálkové ovládání, baterie do dálkového ovladače, optický kabel, napájecí adaptér, napájecí kabel AC, průvodce rychlým nastavením, příručka s pokyny

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.