TCL TS8111

2.1 soundbar TCL TS8111 s Dolby Atmos
260 W, 2.1 ch, 2x vestavěný subwoofer
Dolby Atmos, Dolby Vision 4K
Bluetooth, HDMI (eARC), USB
Zvukové režimy hudba, film, zprávy
Lze připevnit na stěnu, montážní sada v balení
Skladem
Katalogové číslo: SBTS8111
5 990  Ušetříte 25 % (1 501 Kč)

Elegantní soundbarElegantní 2.1 soundbar s vestavěným subwooferem a neuvěřitelným zvukem v tenkém a hladkém provedení o celkovém výkonu 260 W, s funkcí Dolby Atmos, Bluetooth přípojením, optickým digitálním zvukovým vstupem, USB přehráváním a audio vstupem 3,5 mm. Soundbar Nabízí velmi snadnou instalaci i připevnění na zeď díky montážní sadě v balení. Soundbar TCL je vybaven vstupem HDMI pro jednodušší ovládání. Díky funkcím HDMI-CEC a HDMI ARC vám totiž bude stačit ovladač od vašeho televizoru k tomu, abyste mohli ovládat zároveň i soundbar. Design TCL TS8111 bude dokonale ladit s vaší televizí TCL. Příjemný matný povrch a hladké křivky umocňují dokonalost designu.


Technologie Dolby AtmosNa špičkový zvuk se můžete těšit díky nasazení technologie Dolby Atmos. Ta představuje to nejlepší prostorové pojetí zvuku v aktuálním kinematografickém světě. Standard vyvinuli profesionálové z Dolby Laboratories a postará se o to, že vás dokonale detailní zvuk naprosto obklopí a vtáhne do děje jako nikdy dříve. Oceníte to nejen při sledování filmů, ale také u hraní her. Díky třem různým režimům poslechu si můžete film, hudbu a zprávy užít na maximum. Během filmového režimu budete moci sledovat snímek, kde budou dialogy dokonale zřetelné a akční scény získají na intenzitě. V hudebním režimu rozeznáte jednotlivé nástroje včetně basů a vokálů a během sledování zpráv vás už nebude nic rušit. Tento režim izoluje okolní ruchy a vy tak máte plnou soustředěnost zaručenou.


Vestavěný subwooferSoundbar má dva vestavěné subwoofery, které se postarají o dokonalé podání basů, abyste si na maximum užili jak filmové večery, tak i oblíbenou hudbu. Současně integrace do těla soundbaru znamená ještě elegantnější vzhled a zároveň úsporu prostoru. Pokud vyžadujete zvuk bez kompromisů, ale zároveň si potrpíte na minimalismus, není co řešit.


Snadné ovládáníSoučástí modelu TCL TS8111 je jednoduché dálkové ovládání pro snadné ovládání zapnutí/vypnutí, hlasitosti, Bluetooth a zvukových režimů. A pokud k tomu používáte i televizi TCL, bude vše ještě snazší. Pro větší pohodlí stačí používat dálkový ovladač k televizi.


Propojení s TVSkvělá kvalita zvuku a bezproblémové sestavení. Soundbar TCL TS8111 přichází s různými možnostmi připojení: optické, Bluetooth, přehrávání z USB a 3,5mm AUX line-in konektoru. V balení soundbaru TLC najdete sadu pro montáž na zeď. Můžete si tedy vybrat, zda reproduktor postavíte před televizor nebo zavěsíte na zeď. Díky přibalené montážní šabloně bude instalace opravdu hračka. Díky možnosti bezdrátového přenosu zvuku může i soundbar na zdi vypadat velmi elegantně.


Připojte se a hrajteStreamujte veškerou svou oblíbenou hudbu a podcasty z aplikací jako Pandora, Spotify a dalších bezdrátově ze smartphonu, tabletu nebo notebooku pomocí bezdrátové technologie Bluetooth. Proměňte tak váš soundbar v hudební systém a vychutnejte si dynamický projev hudby.


Funkce Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Bluetooth, 4K Video Pass, HDR
Počet kanálů 2.1
Subwoofer 2x vestavěný
Konektory 1 x HDMI IN/ 1x HDMI OUT (HDCP, HDMI-CEC,eARC), 1 x optický vstup, USB, 3,5 jack
Výstupní výkon 260 W
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 65 x 1000 x 128 mm, 2,9 kg
Obsah balení Dálkový ovladač, baterie, montážní sada na zeď, manual