TCL TS8132

3.1.2 soundbar TCL TS8132 s Dolby Atmos
350 W, 3.1.2 ch, bezdrátový subwoofer
Dolby Atmos, Dolby Vision 4K
Bluetooth, HDMI (eARC), USB
Chromecast, AirPlay, Hey Google, Alexa
Lze připevnit na stěnu, montážní sada v balení
Skladem
Katalogové číslo: SBTS8132
8 990  Ušetříte 22 % (2 001 Kč)

Elegantní a výkonný soundbar TCL SBT-8132Elegantní 3.1.2 soundbar s bezdrátovým subwooferem a neuvěřitelným zvukem v tenkém a hladkém provedení o celkovém výkonu 350 W, s funkcí Dolby Atmos a upmixing stereofonního signálu do virtuálních kanálů 5.1.2., Bluetooth přípojením, optickým digitálním zvukovým vstupem a USB přehrávání. Soundbar TCL je vybaven vstupem HDMI pro jednodušší ovládání. Díky funkcím HDMI-eARC vám bude stačit ovladač od vašeho televizoru k tomu, abyste mohli ovládat zároveň i soundbar, soundbar díky eARC podporuje i Dolby Vision 4K. Design TCL TS8132 bude dokonale ladit s vaší televizí TCL. Příjemný matný povrch a hladké křivky umocňují dokonalost designu.


Dolby AtmosNa špičkový zvuk se můžete těšit díky nasazení technologie Dolby Atmos. Ta představuje to nejlepší prostorové pojetí zvuku v aktuálním kinematografickém světě. Standard vyvinuli profesionálové z Dolby Laboratories a postará se o to, že vás dokonale detailní zvuk naprosto obklopí a vtáhne do děje jako nikdy dříve. Oceníte to nejen při sledování filmů, ale také u hraní her. Díky třem různým režimům poslechu si můžete film, hudbu a zprávy užít na maximum. Během filmového režimu budete moci sledovat snímek, kde budou dialogy dokonale zřetelné a akční scény získají na intenzitě. V hudebním režimu rozeznáte jednotlivé nástroje včetně basů a vokálů a během sledování zpráv vás už nebude nic rušit. Tento režim izoluje okolní ruchy a vy tak máte plnou soustředěnost zaručenou.


Bezdrátový subwooferSoundbar doplňuje bezdrátový subwoofer s vysokým výkonem. Bezdrátová technologie je navíc velkým benefitem v tom, že nemusíte tahat omezující kabely přes celou místnost, a přesto jej můžete postavit kamkoli se vám to hodí, aby vás zvuk dokonale obklopil a mohli jste si užívat silné basy.


Snadné ovládáníSoučástí modelu TCL TS8132 je jednoduché dálkové ovládání pro snadné ovládání zapnutí/vypnutí, hlasitosti, Bluetooth a zvukových režimů. A pokud k tomu používáte i televizi TCL, bude vše ještě snazší. Pro větší pohodlí stačí používat dálkový ovladač k televizi.


Připojte se a hrajteStreamujte veškerou svou oblíbenou hudbu a podcasty z aplikací, jako jsou Pandora, Spotify a dalších, bezdrátově ze smartphonu, tabletu nebo notebooku pomocí bezdrátové technologie Bluetooth. Proměňte tak váš soundbar v hudební systém a vychutnejte si dynamický projev hudby..


Funkce Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Bluetooth, 4K Video Pass, HDR
Počet kanálů 3.1.2
Subwoofer Bezdrátový
Konektory 1 x HDMI IN/ 1x HDMI OUT (HDCP, HDMI-CEC,eARC), 1 x optický vstup, USB
Specální funkce Spotify
Výstupní výkon 350 W
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 65 x1000 x 130 mm , 325 x 200 x 200 mm, 6,8 kg
Obsah balení Dálkový ovladač, baterie, manual