TCL TS8212

2.1.2 soundbar TCL TS8212 s Dolby Atmos
300 W, 2.1.2 ch, bezdrátový subwoofer
Dolby Atmos, Dolby Vision 4K
Bluetooth, HDMI 2.1 (eARC, CEC), USB
Chromecast, AirPlay, Hey Google, Alexa
Lze připevnit na stěnu, montážní sada v balení
Skladem
Katalogové číslo: SBTS8212
8 490  Ušetříte 22 % (1 891 Kč)

2.1.2k bezdrátový soundbar TCL TS8212Moderní bezdrátový 2.1.2k soundbar s bezdrátovým subwooferem. Díky tomuto soundbaru vdechnete život jakékoli skladbě, televiznímu pořadu anebo filmu. Výsledkem je ohromující zvuk, který zaplní celou místnost a vás doslova pohltí.


Vynikající zvukBuďte v centru dění, a to i z pohodlí vašeho gauče. Tento výkonný soundbar s bezdrátovým subwooferem a zvukem Dolby Atmos vám poskytuje plný, bohatý zvuk, dunivé efekty a zřetelné dialogy, které vás doslova vtáhnou do jiného světa – hlasy budou jasnější, efekty působivější.


Konektivita a kompatibilitaSamozřejmostí dnešních zařízení je široká konektivita s dalšími zařízeními, a nejlépe pokud se vše obejde bez kabelů! A tento soundbar společnosti TCL určitě není výjimkou. Díky technologii Bluetooth tak snadno k soundbaru připojíte televizor bez nevzhledných drátů (pokud televizor bluetooth podporuje) anebo s ním snadno spárujete svoje mobilní zařízení či tablet a užijete si do soundbaru vyslaný zvuk ve vynikající kvalitě.


HDMI eARCProžívejte drama naplno a nenechte se o nic ochudit. Tento soundbar je kompatibilní s technologií HDMI eARC, vysokorychlostním připojením, díky kterému si můžete naplno užít pokročilé zvukové formáty.


Funkce Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Bluetooth, 4K Video Pass, HDR
Počet kanálů 2.1.2
Subwoofer Bezdrátový aktivní
Konektory 2x HDMI 2.1 (eARC, CEC), 1 x optický vstup, USB, 3,5 jack
Specální funkce Chromecast, AirPlay, Hey Google, Alexa
Výstupní výkon 300 W
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 65 x 1000 x 122 mm, subwoofer 200 x 350 x 200 mm
Obsah balení Dálkový ovladač, baterie, montážní sada na zeď, manual