Black Friday je plném proudu. Připravili jsme pro vás neodolatelnou nabídku. Chci vidět více!

TCL TS9030 RAY·DANZ

3.1 soundbar TCL TS9030 RAY·DANZ s Dolby Atmos
540 W, 3.1 ch, bezdrátový subwoofer
Dolby Atmos, Dolby Vision 4K
Bluetooth, HDMI (eARC), USB
Chromecast, AirPlay, Hey Google, Alexa
Lze připevnit na stěnu, montážní sada v balení
Oceněný za nejlepší poměr výkon/cena pro rok 2020 – 2021 EISA

Prodej ukončen
Katalogové číslo: SBTS9030

Soundbar oceněný za nejlepší poměr výkon/cena pro rok 2020 – 2021Soundbar TCL TS9030 RAY·DANZ se stal vítězem ceny „Soundbar s nejlepším poměrem výkon/cena pro rok 2020 – 2021“ (Best Buy Soundbar 2020 – 2021), kterou uděluje asociace EISA, sdružující odborníky z oblasti audia a videa. Jedná se o 3.1 kanálový soundbar s bezdrátovým subwooferem a podporou Dolby Atmos. Za přijatelnou cenu nabízí opravdu úctyhodný 540 W výkon, funkčnost a inovativní a přirozenou prostorovost díky použití akustických čoček RAY·DANZ. Jeho středový kanál se stará o dokonalou čistotu dialogů a výkonný bezdrátový subwoofer zase dodá tu správnou filmovou atmosféru. Nabízí široké možnosti streamování přes Chromecast, Apple AirPlay i Bluetooth. Se soundbarem RAY•DANZ máte tedy jedinečnou příležitost si postavit skutečné domácí kino a pozvednout tak zážitek ze sledování na zcela novou úroveň.


RAY·DANZ technologieInovativní technologie RAY·DANZ vytváří přirozený a pohlcující zvukový zážitek a díky plastičnosti zvuku si jej můžete vychutnat takřka odkudkoliv.


RAY·DANZ technologie akustických čočekDíky technologii akustických čoček a reflektorů nabízí RAY·DANZ přirozený a realistický zvuk, který přináší pohlcující zážitek v každém obývacím pokoji. Tato akustická technologie místo digitálního zpracování využívá přesně kalibrované akustické čočky a reflektory a reproduktory nasměrované do úhlu tak, že více původního zvuku zůstává nedotčeno a nabízí přirozenější zážitek.


Technologie Dolby AtmosNa špičkový zvuk se můžete těšit díky nasazení technologie Dolby Atmos. Ta představuje to nejlepší prostorové pojetí zvuku v aktuálním kinematografickém světě. Standard vyvinuli profesionálové z Dolby Laboratories a postará se o to, že vás dokonale detailní zvuk naprosto obklopí a vtáhne do děje jako nikdy dříve. Soundbar TCL TS9030 můžete využít nejen při sledování oblíbených filmů s filmovým režimem, který poskytuje dokonale čisté dialogy, ale zároveň zachovává dynamiku akčních scén. TS9030 se hodí také pro poslech hudby, ve kterém nechá vyniknout basy a výšky s dokonalou přesností. V režimu zprávy uslyšíte vždy to důležité bez případného okolního šumu a režim basy vám přinese nepoznaný zážitek z poslechu taneční hudby.


Maximální zvukový výkonVýkon 540 W je důležitý, pokud chcete být ponořeni do silného zvukového zážitku. Maximální zvukový výkon je to, co dělá zvukový zážitek pohlcujícím. Můžete pocítit exploze, slyšet silný zvuk vrtulníku prolétávajícího kolem a akční scény zažít opravdu intenzivně. Maximální zvukový výkon přináší ale i dynamiku do hudby a umožňuje vám se cítit jako na živém koncertu.


Bezdrátový subwooferVynikající filmový zážitek se nemůže obejít bez zemětřesoucích explozí a řvu motorů během auto honiček. Bez basů to jednoduše není tak pohlcující. Bezdrátový subwoofer se silnými basy může být umístěn do rohu místnosti bez nutnosti kabelového spojení se soundbarem. Je to kombinace elegance, jednoduchosti a vynikajících filmových a hudebních zážitků.


Snadné ovládáníSoučástí modelu TCL TS9030 je jednoduché dálkové ovládání pro snadné ovládání zapnutí/vypnutí, hlasitosti, Bluetooth a zvukových režimů. A pokud k tomu používáte i televizi TCL, bude vše ještě snazší. Pro větší pohodlí stačí používat dálkový ovladač k televizi.


Propojení s TVSkvělá kvalita zvuku a bezproblémové sestavení. Soundbar TCL TS9030 přichází s různými možnostmi připojení: optické, Bluetooth, přehrávání z USB a 3,5mm AUX line-in konektoru. V balení soundbaru TLC najdete sadu pro montáž na zeď. Můžete si tedy vybrat, zda reproduktor postavíte před televizor nebo zavěsíte na zeď. Díky přibalené montážní šabloně bude instalace opravdu hračka. Díky možnosti bezdrátového přenosu zvuku může i soundbar na zdi vypadat velmi elegantně.


Připojte se a hrajteStreamujte veškerou svou oblíbenou hudbu a podcasty z aplikací jako Pandora, Spotify a dalších bezdrátově ze smartphonu, tabletu nebo notebooku pomocí bezdrátové technologie Bluetooth. Proměňte tak váš soundbar v hudební systém a vychutnejte si dynamický projev hudby. Nechybí ani možnost připojení přes Apple AirPlay. AirPlay je technologie firmy Apple navržená k ovládání domácí audio systémy a reproduktory v každé místnosti stisknutí. Umožňuje vám přehrát hudbu na každém TCL RAY·DANZ soundbaru u vás doma ve stejný čas nebo upravovat hlasitost v každé místnosti, vše synchronizovaně. Vestavěný Chromecast vám umožňuje snadno přehrávat a ovládat hudbu na tomto soundbaru z mnoha zařízení. Navíc podporuje synchronizované přehrávání multi-room a Google Asistent z vašeho telefonu nebo jiného zařízení s vestavěným Google Asistentem.