YAMAHA YAS-408/MusicCast BAR 400

Soundbar Yamaha YAS-408 s bezdrátovým subwooferem
Soundbar s bezdrátovým subwoofere 200 W: 100 W + 100 W subwoofer
DTS Virtual:X™, HDR10, Dolby Vision
Bluetooth, MusicCast, MP3 / WMA / MPEG-4 AAC
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
Katalogové číslo: 227142

Proměňte způsob, jakým se díváte

Vylepšete své zážitky ze sledování domácího kina pomocí vzrušujícího prostorového zvuku DTS Virtual:X™. MusicCast BAR 400 s bezdrátovým subwooferem podporuje nejnovější 4K Ultra HD televizory a nabízí celou řadu možností připojení včetně Bluetooth® a HDMI®, obsahuje také integrované služby streamování hudby a funkci MusicCast pro použití ve více místnostech.

Jsou všude kolem mě.

Přeneste svůj zážitek ze sledování domácího kina na novou úroveň se zvukem, který se bude ozývat nad vámi i všude kolem. MusicCast BAR 400 nabízí funkci DTS Virtual:X™ - diváci se tak mohou ponořit do vzrušujícího 3D prostorového zvuku prostřednictvím řešení o jediném lištovém reproduktoru.

Zní stejně dobře, jako vypadá.

MusicCast BAR 400 je ideální systém prostorového zvuku pro uživatele s omezeným prostorem. Zajišťuje vícekanálový zvuk při zachování elegantního provedení, které šetří prostor. Úzký profil umožňuje zařízení diskrétně umístit před televizor s plochou obrazovkou, aniž by ovšem zacláněl ve výhledu.

Na stěně.

Zvukové lišty Yamaha nejenže prohlubují zážitek ze sledování filmů v domácím prostředí, ale jsou také navrženy tak, aby mohly být v místnosti umístěny diskrétně a aby svůj vzhledem doplňovaly moderní televizory. Model MusicCast BAR 400 je možné upevnit na zeď, jeho instalace a začlenění do stávajícího nábytku jsou proto bezproblémové.

Teď to pocítíte.

Hlavní výhodou zvukové lišty je minimalizace potřebné kabeláže, zařízení a zapojování - nebudete tak potřebovat prostorové reproduktory ani kabely vedoucí napříč místností. Systém bezdrátového subwooferu dostává celý koncept ještě o krok dále, protože vám nabízí velkou flexibilitu s ohledem na jeho umístění. Užívejte si výbušné basy spojené s naprostou volností - subwoofer můžete v místnosti umístit kamkoliv.

Funkce Bluetooth, Wi-Fi, DLNA, AirPlay, Spotify, MusicCast, Compressed Music Enhancer
Počet kanálů 6.1
Podporované audio formáty Dolby Vision, HDR10, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, Dolby Digital, Dolby Digital EX, DTS-HD Master Audio, DTS-HD High Resolution, DTS, DTS-Neo 6, DTS-ES, DTS 96/24, MP3, WMA, MPEG4 AAC
Ekvalizér Hudba, TV program, film, sport, hra
Subwoofer Ano
Konektory HDMI (1 vstupní / 1 výstupní ARC), 1 x optický vstup, 1x audio vstup, LAN, 1x RCA subwoofer OUT
Výstupní výkon Celkový výkon 200 W
Barva Černá
Rozměry a hmotnost Centrální jednotka: 980 x 60 x 110,5 mm, 2,7 kg ; subwoofer: 180 x 437 x 401 mm, 9,4 kg

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.