SONY STR-DH190

Stereofonní receiver Sony STR-DH190 se vstupem Phono a Bluetooth
Vstup Phono pro připojení gramofonu
Možnosti připojení Bluetooth
Funkce reproduktoru A a B pro flexibilní instalaci
Výstupní výkon 100 W + 100 W
Skladem
Katalogové číslo: STRDH190
6 990 
ks

Vytvořený pro sbírku vašich desekModel STR-DH190 spojuje dohromady vinylovou a digitální hudbu. Dokonalý doplněk gramofonů PS-HX500 nebo PS-LX300USB můžete velmi snadno přepínat z analogové na digitální hudbu pomocí možností připojení BLUETOOTH a připojit se ke všemu svému vybavení.


Chytřejší možnosti připojení přes rozhraní BluetoothNejen že se můžete připojit k zařízení STR-DH190 prostřednictvím technologie Bluetooth a přehrávat své oblíbené skladby, ale díky funkci pohotovostního režimu Bluetooth máte možnost zapnout gramofon přímo ze spárovaného smartphonu nebo tabletu.


Připojte všechna svá zařízeníModel STR-DH190 má čtyři analogové zvukové vstupy a jeden výstup, což nabízí snadné připojení k zařízení pro záznam zvuku a k jiným audio zařízením.


Výkonný zesilovač pro minimální zkresleníNenápadný zesilovač přináší vysoký výkon a čistý zvuk.


Přesný zvuk díky vyztuženému šasiVyztužené šasi s pevným rámem snižuje přenos vibrací z akustického tlaku v reproduktoru a zajišťuje přesnější, výkonnější zvuk.


Propracovaný design pro snížení vibracíTuhé části drží na místě chladič snižující přenos vibrací z akustického tlaku v reproduktoru.


Optimální rozvržení pro gramofon a transformátorZesilovač a transformátor pro gramofon jsou optimálně umístěny tak, aby co nejvíce snižovaly rušení vznikající vlivem magnetického pole.


Flexibilní instalace reproduktorůFunkce A+B zařízení STR-DH190 vám umožní připojit dvě sady předních reproduktorů. Máte možnost snadno přepínat mezi funkcemi A nebo B, případně použít obě najednou ke spuštění venkovních reproduktorů či jejich nastavení v jiné místnosti ze stejného zesilovače.Určeno pro český trh Ano
Funkce FM tuner RDS, Bluetooth
Počet kanálů 2k (podpora funkce reproduktorů A+B) 6 – 16 ohmů
Výkon 2x 100 W
Konektory Analogový vstup zvuku (4), vstup Phono (1), výstup na sluchátka (1)
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 430 x 133 x 284 mm, 6,7 kg