ONKYO A-9130 BLACK

Nepřehlédněte
Stereo zesilovač Onkyo A-9130 - černý
60 W + 60 W / 4Ω trvale
WRAT (Wide Range Amplification Technology)
Direct Mode pro autentickou reprodukci zdrojového signálu
DAC převodník Wolfson 192kHz/24bit
Vstupy: MM phono, 5x RCA Line, 1x dig. optický, 1x dig. koaxiální
Výstupy: linkový, sluchátka, subwoofer
Displej s ukazatelem vstupu, zlacené vstupy a výstupy
Skladem
Katalogové číslo: ONKYOA9130B
11 990 
ks

Stereo zesilovač Onkyo A-9130Onkyo A-9130 je robustní a všestranný integrovaný stereo zesilovač s širokými možnostmi připojení a hlubokou příjemnou zvukovou kvalitou. Ve snaze o hudebnost a věrnost zdroji je zesilovač naladěn pro teplý, živý zvuk, který vyjadřuje tónové barvy vašich nejoblíbenějších alb. Stabilní výkon poskytuje přesný a hbitý zvuk napříč širokou a rozměrově realistickou zvukovou scénou. Technologie WRAT (Wide Range Amplification Technology) byla jemně vyladěna Onkyo mistry techniky speciálně pro zesilovač A-9130.


Stabilní vysoko-proudové napájeníDynamické změny v hudbě způsobují, že impedance kolísá, čímž se na zesilovač přesouvá obrovské zatížení. Pokud nesplní požadavky na napájení, zvuk se rozpadne. Technologie WRAT využívá vysoce výkonný EI transformátor, 10 000 μF audio kondenzátory a nízko-impedanční měnič. Stejně jako dosažení většího zapojení a hudebního zvuku, obvody zesilovače s nízkou zápornou zpětnou vazbou s diskrétními tranzistory poskytují hluboké a úderné basy díky široké frekvenční odezvě pokrývající 10 Hz až 100 kHz.


Vysoce kvalitní DAC převodník Wolfson 192kHz/24bitDigitální zdroje jsou dekódovány pomocí prémiového Wolfson WM8718 DAC na digitální audio desce zesilovače A-9130. Tento D/A konvertor je často instalován na špičkových audio zařízeních díky mimořádně dobrému výkonu a podporuje přehrávání zvuku 192 kHz/24 bitů. TOSLINK nebo koaxiální digitální audio vstupy jsou také připraveny k zesílení vaší televizní zábavy, přinášejíc výkonný hi-fi zvuk do filmů, her, sportovních událostí a živých koncertů. Pokud je detekován analogový vstupní signál, digitální audio deska se automaticky vypne, čímž se sníží potenciální rušení signálu.


Direct Mode vás přiblíží ke zdrojiRežim Direct Mode obchází obvody tónů a PM Bass. Proti modelu A-9030 se výrazně snížili délky signálových cest, pro ještě přesnější a věrnější zvuk. Vychutnejte si analogovou hudební reprodukci z gramofonu a reproduktorů a oživte atmosféru původní nahrávky s jakýmkoli připojeným zdrojem.


Silné a pevné šasí potlačující rezonanciKaždý hi-fi komponent generuje elektromechanickou rezonanci. Tato vibrace se přenáší na signální šum a dopadá tak na zvuk vycházející z reproduktorů. V boji proti negativním vlivům vibrací je zesilovač A-9130 vybaven tuhým šasím vyrobeným z oceli o tloušťce 1,6 mm. Spolu s velkými izolátory je nechtěná rezonance prakticky eliminována.


Určeno pro český trh Ano
Funkce AWRAT (Advanced Wide Range Amplifier Technology)
Počet kanálů 2
Výkon 2 x 60 W, 4 ohmů
Hi-Res Audio 20 Hz - 20 000 Hz
Konektory 5 x analogová linka,1 x Phono MM, 1 x výstup linka, 1 x subwoofer out, 1 x výstup pro sluchátka, 1x dig. optický, 1x dig. koaxiální vstup
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 435 x 129 x 330 mm, 8 kg
Obsah balení manual, AC přívodní kabel, dálokvý ovladač, AAA (R03) baterie x 2