Všechny provozovny jsou otevřeny! Otevírací doba zde. Těšíme se na vaši návštěvu.

MAGIX VEGAS POST SUITE Upgrade

Upgrade z libovolné verze VEGAS Pro na VEGAS POST, elektronická licence
Nejrychlejší a nejflexibilnější video střižna
Výkonná obrazová kompozice
Sofistikovaný titulkovač pro efektování textu
Generátor částic pro tvorbu speciálních vizuálních efektů
Kompletní nástroje pro tvorbu a editaci obrázků
Špičkové video efekty (VFX)
Integrovaný post-produkční balík
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
Katalogové číslo: VPOST-UPG
14 489 
ks

VEGAS POST je úplně nový člen v rodině VEGAS PRO. Je určen pro velmi náročné tvůrce a kromě rychlé, profesionální a uživatelsky přátelské video střižny zahrnuje špičkový titulkovač, prvotřídní generátor částic, tuny profesionálních video efektů a nově do prostředí VEGAS zapracoval také editaci obrázků! Kompletně vybavený post-produkční balík VEGAS POST integruje propracovanou kompozici obrazu, špičkové video efekty a pokročilé efektování textu, aniž byste museli opustit ekosystém VEGAS. Exkluzivní VEGAS EFFECTS poskytuje veškeré prvotřídní nástroje, které potřebujete, včetně generování částic a podpory pluginů After Effects. Exkluzivní VEGAS IMAGE poskytuje vše potřebné pro tvorbu a editaci obrazové grafiky, včetně chromatického klíčování, efektů a dalších nástrojů. Vše je plně integrováno, takže se snadno můžete pohybovat z jednoho do druhého a přitom pokračovat v práci bez přerušení. Upgrade je dodáván pouze elektronicky jako download ke stažení. Vše je legální a v plné výbavě. Obdržíte licenční číslo, odkaz na instalační soubor ke stažení a řádné doklady o nákupu licence. Fyzicky se nic nezasílá, takže ušetříte za poštovné. Před vložením do nákupního košíku nezapomeňte zadat NÁZEV a VERZI produktu, ze kterého upgradujete a jeho LICENČNÍ ČÍSLO!

Systémové pořadavky *
Procesor Processor: 6th Generation Intel Core i5 (or AMD equivalent) or better. 2.5 Ghz and 4 Core minimum. For 4k, 7th Generation Intel Core i7 (or AMD equivalent) or better. 3.0 Ghz and 8 Core minimum
Operační systém Operating system: Microsoft® Windows 10 (64-bit)
Paměť RAM: 8 GB RAM minimum (16 GB recommended; 32 GB recommended for 4K)
Grafická karta *
NVIDIA For hardware rendering (NVEnc): NVIDIA® GeForce 9XX series or higher with 4 GB
AMD/ATI AMD/ATI® Radeon with 4 GB and VCE 3.0 or higher (Radeon Pro series with 8 GB for HDR and 32 bit projects)
INTEL Intel® GPU HD Graphics 530 series or higher
Formáty pro import *
Video import HEVC/H.265*, AVC/H.264, MP4, MOV, MPEG-2, MPEG-1, AVI, WMV, XAVC-S, XAVC, XDCAM EX, XDCAM HD, XDCAM HD 422, XDCAM ProDisc, HDCAM SR, MPEG IMX, DV, HDV, AVCHD, Panasonic P2, Red RAW *Only VEGAS Pro.
Audio import AIF, AAC, MP2, MP3, M4A, Ogg Vorbis, WAV, WMA, FLAC
Další formáty import AAF, Premiere/After Effects (*.prproj), Final Cut Pro 7/ DaVinci Resolve (*.xml), Final Cut Pro X (*.fcpxml), EDL Text File (*.txt), Broadcast Wave Format, DVD Camcorder Disc, Closed Captioning
Formáty pro export *
Video export HEVC/H.265*, AVC/H.264, MPEG-2, MPEG-1, MP4, MOV, AVI, WMV, MAGIX Intermediate, Sony XAVC-S, Sony XAVC, Sony MXF, Sony HDCAM SR, Panasonic P2, XDCAM EX *Only VEGAS Pro.
Audio export AIF, AAC, MP3, Ogg Vorbis, WAV, WMA, FLAC
Další formáty export VEGAS Project Archive (*.veg, *.vf), Pro Tools AAF File (*.aaf), Media Composer AAF File (*.aaf), Premiere/After Effects (*.prproj), Final Cut Pro 7/DaVinci Resolve (*.xml), Final Cut Pro X (*.fcpxml), EDL Text File (*.txt), XDCAM Disc
Připojení k internetu Required for registering and validating the program, as well as for some program functions. Program requires one-time registration.
Lokalizace English, Deutsch*, Español*, Français* *only VEGAS Pro

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.