AUTOCUE SSP19 Starter Series

19" teleprompter a bezplatný software QStart, čtecí rozsah 7 m
19” LCD monitor s HDMI, VGA & BNC vstupy
Čtecí vzdálenost max. 7m
Profesionální čtecí sklo 70/30
Polohovatelná konstrukce pro všechny typy kamer
Montáž na všechny stativové hlavy bez nutnosti protizávaží
Ovládací software QStart pro odbavení skriptů
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
Katalogové číslo: OCU-SSP19
78 650  Ušetříte 7 % (5 501 Kč)

Sada čtecího zařízení do studia. Sada obsahuje 19" LCD čtecí zařízení Autocue SSP19 a bezplatný software QStart. Konstrukce čtecího zařízení umožňuje variabilní montáž na kameru, kamerový stativ nebo samostatný stojan. Moderátor se díky polopropustnému zrcadlu při čtení textu dívá přímo do objektivu. Je možné i přímé čtení z pozice nad/pod objektivem kamery. Ke složení i rozložení čtecího zařízení nepotřebujete žádné speciální nástroje. Obsluha čtecího zařízení je díky programu QStart velmi jednoduchá. Program je možné instalovat na OS Windows, umožňuje import formátů souborů doc, rtf a txt, přiřazení kláves k vybraným značkám v textu, formátování, hledání, změnu rychlosti čtení a další užitečné funkce.

Velikost obrazu 19"
Čtecí vzdálenost 7m
Jas 300 nits
Poměr stran 4:3
Kontrastní poměr 400:1
Videovstupy HDMI, RCA/Phono (Composite), VGA
Celková hmotnost 7.8kg
Příslušenství v dodávce 10m VGA cable, QStart software, Quick installation guides and detailed user manuals, Full warranties – 1 year for prompter monitor; 3 years for prompter hardware

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.