SONY SA-SW3

Bezdrátový subwoofer Sony SA-SW3 s výkonem 200 W
200 W bohatých výkonných basů ze 160 mm měniče
Hlubší basy díky reproduktoru s technologií Bass Reflex
Magnetický obvod Σ se postará o hluboké a čisté basy se sníženým zkreslením
Snadné nastavení pomocí bezdrátového připojení
Systém domácího kina a soundbar se snoubí s naším prvotřídním designem
Skladem
Katalogové číslo: SASW3
14 990  Ušetříte 7 % (1 000 Kč)

Zvyšte dopad svého systému domácího kina a soundbaru. Tento bezdrátový subwoofer Sony SA-WS3 vám poskytne filmovější prostorový zvuk s 200 W bohatých výkonných basů linoucích se ze 160 mm měniče.Pociťte sílu hlubokých basů.Pokud si rádi užíváte svého systému domácího kina a soundbaru s přidanými basy, kompaktní bezdrátový subwoofer SA-SW3 vás vtáhne do filmu a hudby jako nikdy předtím. Užijte si hlasitější, čistší basy pro ještě lepší filmový zážitek z prostorového zvuku


Bohatý, hluboký basový zvuk.Subwoofer s technologií Bass Reflex zvyšuje účinek všeho, co zrovna sledujete a posloucháte, a to díky hlubokému basovému zvuku o výkonu 200 W vycházejícímu ze 160mm měniče. Okuste hluboké zahřmění hromu a mohutné basy bez zkreslení. Jasnější vokály a vysoká věrnost zvuku zlepší váš poslechový zážitek a autenticitu soundtracků.


Všesměrový blokový design.Náš systém domácího kina, soundbar a volitelné reproduktory byly zkonstruovány v rámci obvyklého konceptu všesměrového blokového designu. Provedení reproduktorů SA-SW3 je s těmito systémy dokonale sladěno. Jejich důmyslně zaoblené okraje tvoří stěnu doširoka rozléhajícího se zvuku. Kombinace bohatého povrchového materiálu zdůrazní propojení s jakýmkoli uspořádáním obývacího pokoje.


Magnetický obvod Σ se postará o hluboké, silné basy.Patentovaná technologie od společnosti Sony – magnetický obvod Σ (Sigma) – zajišťuje hluboké, silné basy maximalizací magnetické síly, která pohání cívku. Konvenčně stavěné obvody oproti tomu nechávají velkou část této magnetické síly uniknout.


Výstupní výkon zesilovače (DIN 0,8%) 200 W, Digitální zesilovač S-Master
Systém aktivní / pasivní Aktivní bezdrátový
Typ ozvučnice uzavřená / Bass reflex Bass reflex
Jednotka basového reproduktoru Průměr reproduktoru 16 cm
Příkon 40 W
Barva Černý
Rozměry: (mm) š x v x h 474 x 274 x 500
Hmotnost: (kg) 10,5