SONY SA-SW5

Bezdrátový subwoofer Sony SA-SW5 s výkonem 300 W
300 W bohatých basů ze 180 mm měniče
Výraznější basy bez šumu díky pasivnímu radiátoru
Magnetický obvod Σ se postará o hluboké a čisté basy se sníženým zkreslením
Snadné nastavení pomocí bezdrátového připojení
Systém domácího kina a soundbar se snoubí s naším prvotřídním designem
Volitelný pro kina HT-A9, HT-A7000, HT-A5000 a HT-A3000
Skladem
Katalogové číslo: SASW5
20 990  Ušetříte 5 % (1 000 Kč)

Dopřejte si více zábavy s mohutnými basyPokud si rádi užíváte svého systému domácího kina a soundbaru s hlubšími basy, bezdrátový subwoofer SA-SW5 vás vtáhne do filmu a hudby jako nikdy předtím. Díky čistým, dunivým basům a nenápadným zvukům s nízkou frekvencí bude vaše zábava ještě realističtější.


Hluboké, explozivní basySubwoofer zvyšuje účinek všeho, co zrovna sledujete a posloucháte, a to díky hlubokému basovému zvuku o výkonu 300 W vycházejícímu z výkonného 180mm měniče s pasivním radiátorem. Užijte si dunivé výbuchy a ty nejtvrdší beaty, které jste kdy slyšeli – zcela bez zkreslení. Jasnější vokály a vysoká věrnost zvuku zlepší váš poslechový zážitek a autenticitu soundtracků.


Všesměrový blokový designNáš systém domácího kina, soundbar a volitelné reproduktory byly zkonstruovány v rámci obvyklého konceptu všesměrového blokového designu. Provedení reproduktorů SA-SW5 je s těmito systémy dokonale sladěno. Jejich důmyslně zaoblené okraje tvoří stěnu doširoka rozléhajícího se zvuku. Kombinace bohatého povrchového materiálu zdůrazní propojení s jakýmkoli uspořádáním obývacího pokoje.


Podívejte se na technologii uvnitřSubwoofer SA-SW5 nakopne váš zážitek pomocí hlubokých basů, zřetelného zvuku v nízké frekvenci a také díky špičkovým zvukovým technologiím včetně magnetického obvodu ? a odděleného uchycení s výřezy po obvodu.


Magnetický obvod ? se postará o hluboké, silné basyPatentovaná technologie od společnosti Sony – magnetický obvod ? (Sigma) – zajišťuje hluboké, silné basy maximalizací magnetické síly, která pohání cívku. Konvenčně stavěné obvody oproti tomu nechávají velkou část této magnetické síly uniknout.


Oddělené uchycení s výřezy po obvoduTechnologie odděleného uchycení s výřezy po obvodu od Sony, zlepšuje symetrii vertikální amplitudy reproduktorů, nutnost pro čistou kvalitu zvuku. Dosahuje toho pomocí soustředných řezů na okraji, což pomáhá kontrolovat tlak uvnitř i mimo okraj membrány.


Jednoduché nastaveníJednoduše zapněte subwoofer SA-SW5 a ten se automaticky bezdrátově připojí k vašemu systému domácího kina a soundbaru. Je to rychlé a jednoduché a nemusíte se obávat nepořádku z kabelů.Výstupní výkon zesilovače (DIN 0,8%) 300 W, Digitální zesilovač S-Master
Systém aktivní / pasivní Aktivní bezdrátový
Typ ozvučnice uzavřená / Bass reflex Uzavřená s pasivním radiátorem
Jednotka basového reproduktoru Průměr reproduktoru 18 cm
Příkon 43 W
Barva Černý
Rozměry: (mm) š x v x h 277 x 409 x 422
Hmotnost: (kg) 13