SONY SA-SW5

Bezdrátový subwoofer Sony SA-SW5 s výkonem 300 W
300 W bohatých basů ze 180 mm měniče
Výraznější basy bez šumu díky pasivnímu radiátoru
Magnetický obvod Σ se postará o hluboké a čisté basy se sníženým zkreslením
Snadné nastavení pomocí bezdrátového připojení
Systém domácího kina a soundbar se snoubí s naším prvotřídním designem
Skladem
Katalogové číslo: SASW5

Zvyšte intenzitu svého systému domácího kina a soundbaru. Tento bezdrátový subwoofer Sony SA-SW5 zvýrazní skryté hloubky ve vašich filmech a hudbě pomocí bohatých 300 W basů linoucích se z reproduktoru o průměru 180 mm.

Dopřejte si více zábavy s mohutnými basy

Pokud si rádi užíváte svého systému domácího kina a soundbaru s hlubšími basy, bezdrátový subwoofer SA-SW5 vás vtáhne do filmu a hudby jako nikdy předtím. Díky čistým, dunivým basům a nenápadným zvukům s nízkou frekvencí bude vaše zábava ještě realističtější.

Hluboké, explozivní basy

Subwoofer zvyšuje účinek všeho, co zrovna sledujete a posloucháte, a to díky hlubokému basovému zvuku o výkonu 300 W vycházejícímu z výkonného 180mm měniče s pasivním radiátorem. Užijte si dunivé výbuchy a ty nejtvrdší beaty, které jste kdy slyšeli – zcela bez zkreslení. Jasnější vokály a vysoká věrnost zvuku zlepší váš poslechový zážitek a autenticitu soundtracků.

Všesměrový blokový design

Náš systém domácího kina, soundbar a volitelné reproduktory byly zkonstruovány v rámci obvyklého konceptu všesměrového blokového designu. Provedení reproduktorů SA-SW5 je s těmito systémy dokonale sladěno. Jejich důmyslně zaoblené okraje tvoří stěnu doširoka rozléhajícího se zvuku. Kombinace bohatého povrchového materiálu zdůrazní propojení s jakýmkoli uspořádáním obývacího pokoje.

Magnetický obvod Σ se postará o hluboké, silné basy

Patentovaná technologie od společnosti Sony – magnetický obvod Σ (Sigma) – zajišťuje hluboké, silné basy maximalizací magnetické síly, která pohání cívku. Konvenčně stavěné obvody oproti tomu nechávají velkou část této magnetické síly uniknout.

Výstupní výkon zesilovače (DIN 0,8%) 300 W, Digitální zesilovač S-Master
Systém aktivní / pasivní Aktivní bezdrátový
Typ ozvučnice uzavřená / Bass reflex Uzavřená s pasivním radiátorem
Jednotka basového reproduktoru Průměr reproduktoru 18 cm
Příkon 43 W
Barva Černý
Rozměry: (mm) š x v x h 277 x 409 x 422
Hmotnost: (kg) 13