Máme pro Vás otevřeno! Všechny naše prodejny fungují jako výdejní místa. Zkontrolujte si provozní dobu.

ECG SO 570

Sušička potravin ECG SO 570
Digitální ovládání, LED display
Suší ovoce, zeleninu, bylinky, maso a jiné druhy potravin
5 sušicích plat o průměru 30,4 cm
Plynulá regulace teploty (35 -70 °C)
Časovač
Ventilátor pro rovnoměrné sušení
Ochrana proti přehřátí
Příkon 200 - 240 W
Skladem
Katalogové číslo: 204890
1 294 
ks

Účinný způsob konzervace potravin

Sušení je jedním z účinných způsobů prodloužení trvanlivosti potravin, aniž by došlo ke snížení jejich výživových hodnot. Se sušičkou potravin ECG SO 570 můžete takto upravit nejen ovoce a zeleninu, ale také maso, bylinky na čaj a či do polévek a mnoho jiného. A v případě, že se jedná o vaše domácí produkty, máte jistotu, že v nich nejsou přítomny žádné přídavné látky a navíc budou vždy skvěle chutnat.

Bohaté vybavení

Ve výbavě se nachází pět sušicích plat o průměru 30,4 cm. Teplotní rozsah pro sušení se pohybuje od 35 do 70°C - o rovnoměrné rozložení tepla se postará přítomný ventilátor. Můžete také využít praktickou funkci časovače a nechybí zde ani důležitá ochrana proti přehřátí přístroje.

Dobroty pro každou příležitost

Ovládání sušičky provádíte pomocí tlačítek - veškeré nastavení se zobrazuje na digitálním displeji. Pro pohodlnější obsluhu je vybavena protiskluzovými nožičkami. Ať už budete sledovat televizi nebo obsluhovat návštěvu, s ECG SO 570 budete mít vždy připraveno něco dobrého na zub.

Průměr plata 30.4 cm
Časovač Ano
Regulace teploty Plynulá regulace teploty (35 -70 °C)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.