Black Friday je plném proudu. Připravili jsme pro vás neodolatelnou nabídku. Chci vidět více!

SAMSUNG DV80T5220AW/S7

Kondenzační sušička Samsung DV80T5220AW/S7 na 8 kg prádla
AI - umělá inteligence usnadní ovládání a sušení
3 senzory pro dokonalé sušení
Filtr 2v1 - snadné čištění pro dlouhodobý výkon
Tepelné čerpadlo
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
A
G
A+++
Katalogové číslo: DV80T5220AW/S7

Energetická účinnost A+++ s technologií tepelného čerpadlaUšetřete peníze a chraňte životní prostředí menší spotřebou elektřiny. Technologie tepelných čerpadel nabízí energeticky efektivní, šetrný a jemný způsob sušení oděvů. Vyznačuje se energetickou účinností A+++, která na ohřev vzduchu používá místo elektřiny „chladivo“ a recykluje teplý vzduch, aby nedocházelo k plýtvání energií.


Oboustranná dvířkaVyberte směr, kterým se budou otevírat otočná dvířka, tak, aby vyhovoval uspořádání vašeho domu. Stačí si zvolit, která strana se otevírá, aby odpovídala umístění a vašim preferencím. Stěny vám tak už nebudou překážet! Dvířka jsou navíc průhledná, takže můžete jediným pohledem zkontrolovat, co je uvnitř.


Oblečení bez záhybůUdržujte sušené oblečení bez záhybů a bez nutnosti žehlení. Jednoduše zvolte funkci Wrinkle Prevent, která po ukončení cyklu sušení přerušovaně otáčí buben bez zahřátí až po dobu 180 minut. Zabraňuje tak příliš dlouhému setrvání oblečení na jednom místě při vysoké teplotě, takže se v látce nevytvářejí záhyby.


Vysuší skutečně inteligentněOptimalizujte svůj sušicí výkon bez námahy! Řešení OptimalDry používá 3 senzory k dosažení nejlepších výsledků. Monitoruje vlhkost a upravuje čas sušení, takže prádlo je připravené rychle a s použitím minima energie. Zabrání také poškození oblečení a připomene vám, abyste vyčistili výměník tepla.


Snadná údržbaUdržujte sušičku bez námahy a optimalizujte výkon a bezpečnost sušení. Inovativní filtr 2v1 má dvouvrstvý síťový filtr. Není tedy zapotřebí filtr výměníku tepla, což usnadňuje údržbu. Dva alarmy vám také připomenou, když je třeba vyčistit filtr a výměník tepla.


Rychlé sušení menších objemůMějte rychle přioravené jakékoli oblečení, které právě potřebujete, například pracovní košili nebo školní top. Cyklus Quick Dry 35' vysuší 1 kg oblečení, které bude připraveno k nošení za 35 minut. Pomocí vysokého tepla můžete bezpečně vysušit hned několik věcí, čímž výrazně ušetříte čas. Oblečení, které právě potřebujete, prostě okamžitě vysušte.Třída energetické účinnosti modelu A+++
Účinnost sušení B
Průměrná roční spotřeba elektřiny 176 kWh
Náplň sušičky (bavlny) v kg: 8 kg
Hluk při sušícím cyklu: 63 dB
Průměrné trvání cyklu: 200 minut
Typ: Kondenzační s tepelným čerpadlem
Buben: Diamantový
Funkce: AI Control, vnitřní osvětlení bubnu, Smart Control - ovládání pračky pomoci smart applikace, oboustranné otvírání, dětská pojistka, odložený konec, 3 stupně sušení, sušící nástavec, odložený start,
smíšené sušení / Damp Alert (Upoz. k žehlení), ochrana proti pomačkání, OptimalDry System, Wi-Fi - Smart Things
Programy: Studený vzduch, suché žehlení, Outdoor, časové sušení, ručníky, teplý vzduch, vlna, lůžkoviny, rychlé sušení 35',
bavlna, jemné prádlo, smíšené, košile, syntetika
Rozměry V x Š x H: 600 × 850 × 600 mm
Celková hmotnost (kg) 50