SAMSUNG DV80TA020AE/LE

Kondenzační sušička Samsung DV80TA020AE/LE na 8 kg prádla
Velmi úsporná sušička energetické třídy A++,
3 senzory pro dokonalé sušení, Quick Dry 35'
Filtr 2v1 - snadné čištění pro dlouhodobý výkon
Tepelné čerpadlo pro úsporné sušení,
Systém proti mačkání prádla Wrinkle Prevent
Prohoditelná dviřka, Diamantový buben
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
A
G
A++
Katalogové číslo: DV80TA020AE/LE

Otevírá se podle vás


Vyberte směr, kterým se budou otevírat otočná dvířka*, tak, aby vyhovoval uspořádání vašeho domu. Stačí si zvolit, která strana se otevírá, aby odpovídala umístění a vašim preferencím. Stěny vám tak už nebudou překážet! Dvířka jsou navíc průhledná*, takže můžete jediným pohledem zkontrolovat, co je uvnitř.


Oblečení bez záhybů


Udržujte sušené oblečení bez záhybů a bez nutnosti žehlení. Jednoduše zvolte funkci Wrinkle Prevent, která po ukončení cyklu sušení přerušovaně otáčí buben bez zahřátí až po dobu 180 minut. Zabraňuje tak příliš dlouhému setrvání oblečení na jednom místě při vysoké teplotě, takže se v látce nevytvářejí záhyby.


Vysuší skutečně inteligentně


Optimalizujte svůj sušicí výkon bez námahy! Řešení OptimalDry používá 3 senzory k dosažení nejlepších výsledků. Monitoruje vlhkost a upravuje čas sušení, takže prádlo je připravené rychle a s použitím minima energie. Zabrání také poškození oblečení a připomene vám, abyste vyčistili výměník tepla.


Snadná údržba


Udržujte sušičku bez námahy a optimalizujte výkon a bezpečnost sušení. Inovativní filtr 2 v1 má dvouvrstvý síťový filtr. Není tedy zapotřebí filtr výměníku tepla, což usnadňuje údržbu. Dva alarmy vám také připomenou, když je třeba vyčistit filtr a výměník tepla.


Rychlé sušení menších objemů


Mějte rychle přioravené jakékoli oblečení, které právě potřebujete, například pracovní košili nebo školní top. Cyklus Quick Dry 35' vysuší 1 kg oblečení, které bude připraveno k nošení za 35 minut*. Pomocí vysokého tepla můžete bezpečně vysušit hned několik věcí, čímž výrazně ušetříte čas. Oblečení, které právě potřebujete, prostě okamžitě vysušte.


Třída energetické účinnosti modelu A++
Účinnost sušení B
Průměrná roční spotřeba elektřiny 235 kWh
Náplň sušičky (bavlny) v kg: 8 kg
Hluk při sušícím cyklu: 65 dB
Průměrné trvání cyklu: 190 minut
Úrovně sušení: 3 urovně
Typ: Kondenzační s tepelným čerpadlem
Buben: Diamantový
Funkce: Vnitřní osvětlení bubnu, oboustranné otvírání, dětská pojistka, odložený start, odložený konec,ochrana proti pomačkání,Smíšené sušení / Damp Alert (Upoz. k žehlení)
OptimalDry System, 3 stupně sušení.
Programy: Studený vzduch, suché k žehlení, časové sušení, outdoor,ručníky, teplý vzduch,vlna, lůžkoviny, rychle sušeni,bavlna, syntetika,košile, jemné pradlo, smíšené
Odložený konec, vypnutí upozornění, lampa, ochrana proti pomačkání, dětská pojistka, stupeň sušení, čas sušení, upozornění na vlhkost, Smart kontrola
Rozměry V x Š x H: 600 × 850 × 600 mm
Celková hmotnost (kg) 49
Příkon: 600-650 W
Proud: 2-4
Napětí: 220-240 /50Hz