SAMSUNG DV90T7240BH/S7

QuickDrive kondenzační sušička Samsung DV90T7240BH/S7 na 9 kg prádla
AI - umělá inteligence usnadní ovládání a sušení
Hygiene care - horký vzduch eliminuje 99% bakterií
Filtr 2v1 - snadné čištění pro dlouhodobý výkon
Tepelné čerpadlo
Skladem
A
G
A+++
Katalogové číslo: DV90T7240BH/S7
22 990  Ušetříte 13 % (3 000 Kč)
Chytré sušeníSušte prádlo snadno a efektivně díky chytrému ovládání AI Control. Upravuje parametry sušení vám na míru tím, že si pamatuje vaše návyky, navrhuje vhodné programy a zobrazuje aktuální informace. Aplikace SmartThings nabízí rady ohledně cyklů, plánování a řešení problémů. Navíc automaticky vybírá dokonalý program sušení k danému pracímu cyklu.


Účinnost A+++Ušetřete peníze a chraňte životní prostředí menší spotřebou elektřiny. Technologie tepelných čerpadel nabízí energeticky efektivní, šetrný a jemný způsob sušení oděvů. Vyznačuje se energetickou účinností A+++, která na ohřev vzduchu používá místo elektřiny „chladivo“ a recykluje teplý vzduch, aby nedocházelo k plýtvání energií.


Dosušeno za 81 minutVaše oblečení bude čisté a připravené k nošení za pouhé 2 hodiny, a ještě ušetříte za energie. Program Super Speed zvládne vysušit várku se směsí bavlny a syntetiky za 81 minut. A pokud máte pračku s programem Super Speed, můžete prádlo vyprat a vyždímat za 39 minut. Oblečení tak můžete mít vyprané a vysušené za 2 hodiny.


Odstraňuje bakterieZabraňte hromadění bakterií, roztočů a alergenů na oděvech a jiných položkách, jako jsou měkké hračky a ložní prádlo. Cyklus Hygiene Care dezinfikuje jak suché, tak mokré položky, aniž by to ovlivnilo výkon sušení. Během sušení je spaří teplem o vysoké teplotě, čímž eliminuje 99 % choroboplodných zárodků.


Otevírá se podle vásVyberte směr, kterým se budou otevírat otočná dvířka, tak, aby vyhovoval uspořádání vašeho domu. Stačí si zvolit, která strana se otevírá, aby odpovídala umístění a vašim preferencím. Stěny vám tak už nebudou překážet! Dvířka jsou navíc průhledná, takže můžete jediným pohledem zkontrolovat, co je uvnitř.


Oblečení bez záhybůUdržujte sušené oblečení bez záhybů a bez nutnosti žehlení. Jednoduše zvolte funkci Wrinkle Prevent, která po ukončení cyklu sušení přerušovaně otáčí buben bez zahřátí až po dobu 180 minut. Zabraňuje tak příliš dlouhému setrvání oblečení na jednom místě při vysoké teplotě, takže se v látce nevytvářejí záhyby.


Vysuší skutečně inteligentněOptimalizujte svůj sušicí výkon bez námahy! Řešení OptimalDry používá 3 senzory k dosažení nejlepších výsledků. Monitoruje vlhkost a upravuje čas sušení, takže prádlo je připravené rychle a s použitím minima energie. Zabrání také poškození oblečení a připomene vám, abyste vyčistili výměník tepla.


Snadná údržbaUdržujte sušičku bez námahy a optimalizujte výkon a bezpečnost sušení. Inovativní filtr 2 v 1 má dvouvrstvý síťový filtr. Není tedy zapotřebí filtr výměníku tepla, což usnadňuje údržbu. Dva alarmy vám také připomenou, když je třeba vyčistit filtr a výměník tepla.


Zbavujte prádlo zápachu pouhým vzduchemOsvěžte své oblečení bez praní, vyvářky, drhnutí nebo použití pracího prostředku. Technologie Air Wash zbaví vaše oděvy i ložní prádlo zápachu, takže bude vždy vonět svěže. Nepříjemné pachy jsou odstraňovány pouhým superhorkým vzduchem. Vaše oblečení tak bude působit, jako by právě bylo v čistírně, a můžete ho nosit déle.


Rychlé sušení menších objemůMějte rychle připravené jakékoli oblečení, které právě potřebujete, například pracovní košili nebo top do školy. Cyklus Quick Dry 35' vysuší 1 kg oblečení, které bude připraveno k nošení za 35 minut. Pomocí vysokého tepla můžete bezpečně vysušit hned několik věcí, čímž výrazně ušetříte čas. Oblečení, které právě potřebujete, prostě okamžitě vysušte.Třída energetické účinnosti modelu A+++
Účinnost sušení B
Průměrná roční spotřeba elektřiny 194 kWh
Náplň sušičky (bavlny) v kg: 9 kg
Hluk při sušícím cyklu: 63 dB
Průměrné trvání cyklu: 220 minut
Typ: Kondenzační s tepelným čerpadlem
Buben: Diamantový
Funkce: AI Control, vnitřní osvětlení bubnu, Smart Control - ovládání pračky pomoci smart applikace, oboustranné otvírání, dětská pojistka, odložený konec, 3 stupně sušení, sušící nástavec, odložený start,
smíšené sušení / Damp Alert (Upoz. k žehlení), ochrana proti pomačkání, OptimalDry System, Wi-Fi - Smart Things
Programy: Studený vzduch, suché žehlení, Outdoor, časové sušení, ručníky, teplý vzduch, vlna, lůžkoviny, rychlé sušení 35',
bavlna, jemné prádlo, smíšené, košile, syntetika, Air Wash, Hygiene Care, Super Speed
Rozměry V x Š x H: 600 × 850 × 600 mm
Celková hmotnost (kg) 50