Budoucnost bezdrátového přenosu videa
Teradek Bolt 4K zvýší technickou úroveň všech pracovních postupů v televizních a filmových štábech. Přináší bezeztrátový přenos 4K videa v reálném čase, neuvěřitelnou kvalitu barev a  zlepšené detaily obrazu s vysokým dynamickým rozsahem HDR. Nabízí spolehlivější provoz, delší dosah a novou mobilní aplikaci pro vzdálenou konfiguraci.

Vynikající kvalita obrazu s delším dosahem
Bolt 4K přenáší Full HD a 4K video až do vzdálenosti 1500 metrů se zpožděním méně než 1 milisekundu. Proto je neocenitelným nástrojem pro všechny kamerové operátory - ostřiče, kameramany dronů, gimbal asistenty a ve všech složitých případech, kdy není možné použít kabelové propojení. Patentovaná bezdrátová technologie přenosu poskytuje stabilní obraz bez dropů, 10-bitovou kvalitu v každém rozlišení až do DCI 4K. Video je detailní a barevně tak přesné, že je prakticky nerozeznatelné od SDI propojení.

Bezkonkurenční spolehlivost
Bolt 4K provozuje více než 13 certifikovaných 40MHz kanálů, které poskytují více možností, jak se vyhnout nežádoucímu rušení signálu než kdykoli předtím. Ve velmi frekvenčně zahuštěné oblasti přepněte Bolt 4K do režimu pevné frekvence a zamkněte jej na určeném kanálu 5GHz. Výrobce rovněž výrazně vylepšil komunikaci mezi vysílačem a přijímači, takže zařízení podávají vyšší výkon v rychlosti obnovení připojení v zarušeném prostředí.Model Teradek Bolt 4K MAX je nejspolehlivější a nejvýkonnější bezdrátový video systém, jaký kdy společnost Teradek vytvořila. Exkluzivní technologie, které najdete pouze u tohoto nejvyššího modelu, jsou navrženy pro splnění přísných požadavků v bezdrátovém výrobním procesu nejvyšší úrovně.

  • Přenos s dosahem až 1500 metrů v přímé dohlednosti pomocí nové generace panelové antény Array 4K.
  • Unikátní konstrukce antény poskytuje kvalitní signál s rychlejší dobou obnovení připojení na dlouhou vzdálenost.
  • Režim Broadcast poskytuje spojení pro neomezený počet současně připojených přijímačů.
  • Videopřenos 1080p až do 120fps pro vysokorychlostní kamerové aplikace. Vyžaduje budoucí update firmware.

Cinema Workflow
Ve výrobním štábu může Bolt 4K poskytnout náhled záběru z kamery až šesti samostatným přijímačům v rozlišení až DCI 4K. Ideální pro sledování a kontrolu záběrů režisérem, asistenty kamery, ostřičem, DIT, Grip operátorem apod.

Videopřenos ve vysokém dynamickém rozsahu
Bolt 4K je výkonný nástroj pro bezdrátový výrobní postup v HDR, protože podporuje moderní standardy HLG, PQ a HDR-10. Sledujte každý záběr v brilantních barvách s širokým rozsahem jasů a stínů v bezeztrátové kvalitě obrazu 4:2:2, barevné hloubce 10 bitů s rozlišením až 2160p.

Konfigurace Bolt 4K ze smartphonu
Díky bezplatné mobilní aplikaci Teradek Bolt pro iOS a Android můžete rychle spárovat vysílač Bolt 4K s přijímačem, uživatelsky nastavit výstup každého přijímače a naladit pracovní frekvenci v pásmu 5GHz. Součástí aplikace je také integrovaný analyzátor spektra 5GHz a nástroje pro dohled nad kvalitou bezdrátové sítě pro nerušený přenos.

Teradek Bolt 4K je v prodeji ve třech verzích, které se liší maximálním dosahem vysílače - Bolt 4K 750, Bolt 4K 1500 a Bolt 4K MAX. Další informace najdete na našem eshopu nebo vám je rádi poskytneme v Proficam Centru Praha 9.