SAMSUNG GALAXY Tab S7 FE 5G 64GB (SM-T736BZKAEUE) MYSTIC BLACK

Tablet Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G 64GB (SM-T736BZKAEUE) - černý
12.4” WQXGA (2560x1600, 244 ppi, 500 nit), PLS TFT, 60 Hz
Snapdragon 750G (Dual 2.2GHz + Hexa 1.8GHz)
Operační paměť (RAM) 4 GB, interní paměť 64 GB + microSD až 1 TB
Fotoaparát 8 / 5MPx (Dual) + 8MPx + Flash
5G, Wi-Fi , Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.0
Dual Speaker (Landscape) by AKG, Dolby Atmos
Baterie 10 090 mAh , 45W Super rychlé nabíjení

Prodej ukončen
Katalogové číslo: SMT736BZKAEUE

Krása v jednoduchostiVychutnejte si eleganci tabletu Galaxy Tab S7 FE 5G každý den. Minimalistický, jednolitý design s nenápadným fotomodulem na zadní straně mu dodává nádech luxusu a tenký profil poskytuje pohodlný úchop. Na výběr máte ze tří ikonických barev: Mystic Green, Mystic Silver a Mystic Black.
*Barva Mystic Pink není dostupná v České a Slovenské republice.


Užijte si pohlcující obraz a zvukNechte se vtáhnout do živoucích barev 12,4" displeje Galaxy Tab S7 FE 5G. Zářivá obrazovka přesně vykreslí každý detail a filmový zážitek vám vylepší neuvěřitelný zvuk od AKG. Duální reproduktory a Dolby Atmos vytvářejí pohlcující prostorový zvuk, jenž vás přenese přímo do středu dění na obrazovce.


Pozdvihněte svůj gaming – nebo svou produktivituGalaxy Tab S7 FE 5G je vybaven vysoce výkonným Snapdragon 750G chipsetem a udržuje vaše streamování i hraní plynulé a rychlé. Můžete též snadno přepínat mezi úkony a spustit až tři aplikace současně. A vaše důležité soubory budete mít vždy po ruce díky více jak 1TB úložišti s externí microSD kartou.


Připojte se, stahujte a bavte se s 5GPřipojení k síti 5G mění pravidla hry – a vaši práci. Neuvěřitelná rychlost vám umožní bleskové stahování a nízká latence zachovává vaše připojení silné a s minimálním zpožděním. Buďte o krok napřed v datové síti nové generace a objevte nové způsoby sdílení a prožívání obsahu online.


Baterie pro vaše vytížené dnyUběhnou dlouhé hodiny a hodiny, než pocítíte potřebu 10 090mAh (typicky) baterii nabít. Při sledování videí vydrží až 13 hodin, což vám poskytne spoustu času na streamovací maraton. A díky 45W super rychlému nabíjení se vmžiku vrátíte k plné energii – asi za 90 minut.


Buďte na videu dobře vidět i slyšetPro videohovor otočte váš tablet do režimu na šířku a přední objektiv vás udrží na středu obrazovky. Váš hlas se při mluvení navíc přenáší křišťálově jasně pomocí 3 mikrofonů zabudovaných kolem displeje.


Píše jako pravé pero, ale nabízí mnohem víceS nízkou latencí a měkkou špičkou nabízí přiložené pero S Pen přirozený zážitek z psaní. Kromě toho v reálném čase mění rukopis na text a umožňuje vám dělat úpravy v textu jednoduchými gesty. Po dokončení používání magneticky zaklapne na boční stranu pro snadné přenášení – S Pen není třeba nabíjet.


Promění rukopis v přehledný textVáš rukopis se okamžitě promění v text pro snadnější organizaci. Pomocí pera S Pen můžete psát do vyhledávacího pole nebo do záhlaví Samsung Notes, poté si zapisovat poznámky a ty převádět na text jediným klepnutím.


Pojmenujte a otagujteKdyž si děláte poznámky, aplikace vám automaticky doporučí název pomocí analýzy obsahu a navrhne hashtagy, aby vaše záznamy byly dobře uspořádané.


Vyjádřete svého vnitřního umělceAplikace PENUP je sociální síť spojující jednotlivce, kteří rádi kreslí a komunikují s ostatními tvůrčími kreativci.


Připraven na vaše mistrovské dílo s Clip Studio PaintPřiveďte svou vizi k životu s perem S Pen a aplikací Clip Studio Paint. Ilustrujte a vytvářejte komiksy pomocí technik storyboard, inking a dalších nástrojů. Aplikaci máte zdarma k dispozici po dobu 6 měsíců. Je na čase tvořit jako profi umělec.


Navrhujte jako profesionálZačněte s tvorbou designu s tisíci přizpůsobitelnými šablonami zdarma. Navrhujte vše na jediném místě, od marketingových materiálů a prezentací až po příspěvky na sociální média. Chcete svůj design dále vylepšit? Vyzkoušejte Canva Pro a získejte skvělý obsah a nástroje, které vám ušetří čas.


Nechte své myšlenky volně plynout s NoteshelfNoteshelf vám nabízí více možností, jak si dělat poznámky. Ať už dáváte přednost peru S Pen nebo psaní na klávesnici, poskytne vám zcela plynulé a přirozené zapisování poznámek při tvorbě i při učení. S Noteshelf Club máte přístup ke stovkám obalů zápisníků a papírových šablon zdarma, bez členství.


Probuďte svoji produktivitu se Samsung DeXSamsung Dex vám poskytuje přístup k vašim aplikacím a souborům a umožňuje vám je snadno otevřít díky intuitivnímu panelu úloh. Rozložení pořadí aplikací se synchronizuje s obrazovkou aplikace, takže danou aplikaci rychle najdete. Pro ještě větší pohodlí jej používejte s klávesnicí Samsung.


Vytěžte ze svého multitaskingu maximumZnásobte svou obrazovku díky vylepšenému multitasking zážitku na Galaxy Tab S7 FE 5G. S App Pair můžete mít spuštěné až tři aplikace současně – stačí je jen nastavit na panelu Edge. Tyto aplikace lze přizpůsobit vašim konkrétním potřebám, a to dokonce i v případě více instancí stejné aplikace.


Přecházejte z jednoho zařízení na druhé, aniž byste o cokoli přišliSynchronizujte Galaxy Tab S7 FE 5G pro opravdu plynulý zážitek. Přesouvejte weby mezi zařízeními Galaxy nebo zkopírujte text na svém tabletu a vložte jej do telefonu. Když vám uprostřed filmu někdo zavolá, Galaxy Buds se automaticky připojí k vašemu telefonu a po skončení se přepnou zpět na tablet.