Řada čtecích zařízení Autocue představená v roce 2023 zahrnuje promptingový hardware a software, který nabízí moderní řešení pro vysílací společnosti, nezávislé produkční společnosti, AV eventy nebo církevní, korporátní a vzdělávací instituce. Autocue vyrábí tři různé řady teleprompterů, z nichž každá má jedinečné vlastnosti a výhody.

  
Řada Explorer - pro nezávislé kameramany, tvůrce obsahu, korporátní a vzdělávací sféru

  •         17“ teleprompter Explorer
  •         19" teleprompter Explorer
  •         Software Explorer
Řada Explorer poskytuje komplexní řešení pro čtení textu s jednoduchými telepromptery HDMI a profesionálním softwarem vhodným pro začátečníky a menší instalace. S řadou Explorer mohou uživatelé promter rychleji nastavit bez použití nářadí a urychlit tím výrobu díky minimu dílů, které se přizpůsobují kamerám. Uživatelům, kteří s promptery teprve začínají, nabízí nová vzdělávací série videí Autocue tipy, jak promptery rychle zvládnout jako profesionál.

   
Řada Pioneer - pro nezávislé operátory, půjčovny, nezávislou produkci a regionální vysílací společnosti

  •         12" jib teleprompter Pioneer
  •         17" přenosný teleprompter Pioneer
  •         19" studiový teleprompter Pioneer
  •         19" studiový teleprompter Pioneer Box Lens
  •         Software Pioneer
Řada Pioneer nabízí čtecí monitory odpovídajícím standardům TV vysílání a software pro živou editaci s integrací do zpravodajství a aplikace PowerPoint, které jsou určeny pro živé eventy až po lokální zpravodajské vstupy. Pioneer nabízí komplexní kompatibilitu pro živou produkci. Hardware prompteru je navržen jako plně přizpůsobitelný, aby bylo nastavení prompteru rychlejší a jednodušší, včetně SDI video vstupů. Software Pioneer je založen na ikonách se známým rozvržením pro snadnou orientaci. Zahrnuje integraci s oblíbenými systémy zpravodajství MOS a také výstup NDI pro bezproblémovou síťovou IP integraci.

   
Řada Navigator - pro AV eventy, církev, školy a firmy

  •     Balíček Navigator Conference
  •     Balíček Navigator Conference Plus
Řada Navigator poskytuje balíčky pro výkonné a konferenční promptery pro veřejná vystoupení řečníků. Řada Navigator je navržena jako jednoduchá a snadno použitelná pro veřejné projevy s konferenčními stojany, které umožňují jasnou viditelnost textu a důvěrně známý software. Konferenční balíčky Navigator se dodávají ve dvou variantách: Navigator pro jednoduché prezentace v menších vnitřních prostorách a Navigator Plus, určený pro větší prezentace. Obě varianty obsahují kabely, software a USB ovladač, který zajistí rychlé spuštění ihned po vybalení z krabice.

Philip Dalgoutte, produktový manažer společnosti Autocue, k tomuto vývoji uvedl: "Každý produkt Autocue je navržen s ohledem na naše zásady „3S“ Speed, Simplicity, and Sustainability (rychlost, jednoduchost a udržitelnost). Díky sestavení bez použití nástrojů, minimálnímu počtu dílů, robustním součástkám a intuitivnímu softwaru se nová řada snadno používá a přizpůsobuje individuálním produkcím. Zpětná kompatibilita s našimi předchozími řadami Autocue Starter, Professional a Master zaručuje uživatelům možnost integrace se stávajícím hardwarem a ovladači, takže přechod je snadný a nákladově velmi efektivní."

Promptery Autocue jsou vyrobeny s důrazem na odolnost, využívání principů udržitelného designu s robustními a recyklovatelnými kovovými kryty, sdílenými komponenty z místních zdrojů a snadnou opravitelností. Nová řada teleprompterů Autocue bude k dispozici od konce dubna 2023.

Zdroj: tisková zpráva Autocue