SAMSUNG QE32LS03B

The Frame 32" QLED televize Samsung s rozlišením FullHD
FHD(1920 x 1080) TV 32" (80 cm), HDR
QLED 4K Frame TV, Matná obrazovka
Quantum Processor 4K,PQI 1100, Podsvícení Dual LED
Obchod s uměním (Art Store); Výměnné rámy (příslušenství)
One Connect Box, Zvuk 40W, Dolby Atmos
Držák na zeď v balení
Skladem
A
G
G
Katalogové číslo: QE32LS03B

The Frame TV podle vašeho vkusuTelevizní zážitky bez nepříjemných odleskůVychutnejte si jasné zobrazení a vnímejte textury v umění přesně tak, jak byly zamýšlené. Užijte si umění v jeho plné kráse prostřednictvím prémiového televizoru The Frame.


Jako tenký rám obrazu.Elegantní, moderní design dokonale zapadne do vašeho domova a pozdvihne jeho interiér svým dekorativním provedením.


Slaďte svůj prostor s přizpůsobitelnými rámy.The Frame nabízí mnoho přizpůsobitelných magnetických rámů, takže si můžete jednoduše vybrat, anebo dokonce změnit svou oblíbenou barvu tak, aby co nejlépe vyhovovala zařízení vašeho domova.


Když je The Frame vypnutý, zobrazí vám umění.Proměňte The Frame na umělecké dílo ve chvílích, kdy televizor právě nesledujete. Vystavte si doma nádherné umění na The Frame stejně jako ve vašich oblíbených galeriích.


Světoznámé galerie přímo u vás doma.Vyberte si z více jak 1 600 uměleckých děl od světově uznávaných institucí v Art Store. Obchod s uměním vám poskytuje neomezený přístup k oblíbeným klasikám, moderním výtvorům a úžasným fotografiím.


Zarámujte si svoje nejoblíbenější chvíleJednoduše nahrajte a vystavte své vlastní fotografie či nejnovější rodinný portrét. Stačí je jen poslat ze svého telefonu nebo prostřednictvím USB flash disku do vašeho The Frame a budete je mít stále na očích.


Vnímá vaši přítomnostThe Frame se automaticky zapne a zobrazí vámi vybraný vizuál v okamžiku, kdy zaregistruje, že jste vstoupili do místnosti. Po vašem odchodu se taktéž sám vypne, aby šetřil energii.


Adaptivní nastavení jasu pro umělecké zobrazeníSenzor jasu detekuje okolní světlo a automaticky upravuje jas a barevný tón obrazovky tak, aby se zachoval původní vzhled uměleckého díla bez ohledu na světelné podmínky v místnosti.


Dokonale přilne ke zdiNástěnný držák Slim Fit uchytí vaši TV pevně ke zdi, takže bude vypadat dobře z každého úhlu. A jediný tenký kabel vám pomůže udržovat prostor kolem televizoru krásně čistý.

Třída energetické účinnosti modelu G
Roční spotřeba elektrické energie 33 kWh / 1 000 h
Viditelná úhlopříčka obrazovky 80 cm
Typ podsvícení obrazovky Edge LED
Určeno pro český trh Ano
Rozlišení FHD (1920 x 1080) 100% objem barev, HDR
Technologie zpracování obrazu Hyper Real procesor, Vylepšení hloubky obrazu, Chytrá kalibrace obrazu (SmartThings), Mód ochrany očí
Frekvence zpracování obrazu PQI 1100 (picture quality index), Motion Xcelerator
TV tuner 2 tunery (DVB T2/C/S2), kodek H.265 HEVC
Multimediální funkce Wi-Fi®, LAN,Bluetooth®, HbbTV 2.0, zrcadlení, DLNA, Operátorské aplikace - O2 TV/T Mobile, VOD - Voyo/HBO GO/Dramox/Netflix/Prime Video, IPTV - Skylink/Sledovani.TV/Lepší.TV, iTunes TV a Airplay, Spotify, SmartThings - IOT chytrá domácnost, Multiview
Smart TV OS Tizen, internetový prohlížeč, Smart control, hlasové ovládání (EN)
Grafické vstupy 2 x HDMI
Ostatní vstupy/výstupy 2 x USB, 1x LAN, 1x optický výstup, 1x CI+(1.4)
Výkon reproduktorů 20 W, Konfigurace repro 2.0.CH, Bezdrátový Dolby Atmos se soundbarem, Zvuk sledující pohyb Lite (OTS Lite ), Zvuk sledující hlas, SpaceFit - kalibrace zvuku, Q-Symphony 2.0, Dolby Digital Plus, Multiroom Link, Adaptivní zvuk+, Bluetooth Audio
Barva & design 1/2 Režim Art Mode (zobrazení umění či fotek na vypnuté obrazovce), Výměnné rámečky (součást balení), Motion Detection (v režimu Režim Art mode zapíná a vypíná TV při detekci pohybu).
Barva & design 2/2 One Connect Box Mini - propojení jedním kabelem, Slim Design, Podpora Slim Fit držáku na zeď (součást balení), Černá barva
Rozměry TV s podstavcem (š x v x h) 969.5 x 591.9 x 196.8 mm
Rozměry TV bez podstavce (š x v x h) 728.9 x 419.4 x 24.7 mm
Přepravní rozměr (š x v x h) 1087 x 677 x 165, hmotnost balení 7,9kg
Celková hmotnost (kg) 5.4 g