SAMSUNG QE65QN900C

Neo QLED 8K televize Samsung QE65QN900C
8K Neo QLED TV (7680 × 4320), 65" palců (163 cm), Neo Q HDR 8K Pro
Quantum Mini LED (14bit HDR), Neural Quantum Processor 8K, 2x tuner (DVB-T2/C/S2)
Ultraširoké pozorovací úhly, Antireflexní vrstva, 100% objem barev
Quantum Matrix Technologie PRO, Motion Xcelerator Turbo+
120 Hz, Chytrá kalibrace obrazu Pro, Režim šetrný pro oči, Herní režim
Adaptivní obraz a zvuk, Dolby Atmos / OTS Pro, Zvuk 90W
Vestavěný woofer, HbbTV, One Connect Box

Předobjednávka
A
G
G
Katalogové číslo: QE65QN900C

Definice dokonalosti ve vysokém 8K rozlišení


Quantum Matrix Technology Pro
Ultrajemný kontrast v rozlišení 8K, který odhalí všechny skryté detailyStaňte se svědky nepředstavitelných detailů vyjádřených v nejtmavší černé až po nejčistší bílou s 1,5× větším počtem světelných zón než má technologie Quantum Matrix.


Neural Quantum Processor 8K
Filmový zážitek v rozlišení 8K podpořený umělou inteligencíPokročilý, vysoce inteligentní procesor Neural Quantum Processor 8K Neo QLED vytváří ultimátní zážitek ze sledování v ultra detailním rozlišení 8K. Místo jedné neuronové sítě k analýze vizuálních dat používá Neo Quantum Processor 8K údaje vygenerované 64 neuronovými sítěmi k vylepšení každého vizuálního detailu vašeho 8K obsahu.


Infinity Screen
Překonává všechny hranicePosuňte svůj zážitek ze sledování na maximum s téměř neviditelným rámem. Černé okraje jsou nepatrné a ultra tenký rám odstraňuje jakékoli rušivé vlivy, takže získáte ještě více pohlcující zážitky.


Dolby Atmos reproduktory hrající nahoruNové reproduktory s vrchním vyzařováním od společnosti Samsung přinášejí nadčasový poslechový prožitek Dolby Atmos, který hráče plně ponoří do akce kvalitním, vícerozměrným zvukem.


Neo Quantum HDR 8K ProPozdvihněte svůj zážitek ze sledování obrazu na vyšší úroveň prostřednictvím mimořádně sytých barev a klíčového kontrastu – a to vše díky technologii Neo Quantum HDR 8K Pro.


Antireflexní obrazovkaNedovolte, aby jas slunce přerušil polední zápas nebo aby odlesky lampy zničily váš večerní film. Antireflexní povrch zajistí, že vás odlesky světla nebudou nijak vyrušovat, ať už sedíte ve vaší domácnosti kdekoli - s antireflexním povrchem se snadno ztratíte v nejnovějším trháku.


Realistické zvýraznění prostoruPokročilá funkce Real Depth Enhancer Pro napodobuje způsob, jakým lidské oko zpracovává hloubku zvýšením kontrastu objektu v popředí. Precizní optimalizací jednotlivých bloků mini-LED diod tak dosahuje realistického prostorového obrazu.


Osvědčení PANTONEJedná se o světově první televizor, který získal ověření od PANTONE – důvěryhodného symbolu věrnosti barev. Nyní si tak můžete vychutnat zaručeně přesnější a pohodlnější zážitek ze sledování vašeho oblíbeného obsahu.


Režim šetrný pro očiS unikátním režimem EyeComfort od společnosti Samsung si televizor zapamatuje místní časy západu a východu slunce, takže se displej může automaticky přizpůsobit jakékoliv denní době. Po západu slunce pak snižuje jas a barvy obrazu tak, aby tolik nenamáhal váš zrak a vy si tak mohli lépe odpočinout.


Auto HDR RemasteringNechte všechny své oblíbené filmy a seriály, původně natáčené v nižším rozlišení a dynamickém režimu zazářit v kvalitě HDR s použitím algoritmů strojového učení a vychutnejte si každý detail a barevný přechod s pohlcující čistotou.


Zvuk sledující pohyb (OTS Pro)Ponořte se hlouběji do svých zážitků z poslechu díky komplexnímu zvuku ze všech rohů TV, včetně středu, bez vynechání jediné zvukové stopy.


Adaptive Sound ProNechte se naplno vtáhnout do multimediálních zážitků. Vylepšená technologie poskytuje dokonale vyvážený zvuk s pohlcujícími detaily, který se dokáže přizpůsobit vašemu prostoru, abyste si vychutnali skutečně vzrušující zážitek.


Q-SymphonyObklopte se zvukem z televizoru a soundbaru, které jsou harmonicky sladěny. Q-Symphony umožňuje, aby reproduktory TV a soundbar fungovaly současně pro ještě lepší prostorový efekt bez ztlumení reproduktorů TV.


Odnímatelný One Connect BoxBez ohledu na instalační prostředí, odnímatelné řešení One Connect vám pomůže minimalizovat nepořádek z kabelů.


Motion Xcelerator Turbo ProS inovativní funkcí 4K 144 Hz poskytuje Motion Xcelerator Turbo Pro špičkový výkon televizní obrazovky a vytváří konzistentně ostrý obraz i při extrémně rychlém pohybu.


Smart TVNová Smart TV od společnosti Samsung klade do popředí správu a objevování obsahu, abyste mohli trávit méně času vyhledáváním a více času streamováním filmů, pořadů a další skvělé zábavy, ať už se službou O2 TV, T-Mobile TV, Dramox nebo dalšími.


Chytrá domácnost – SmartThingsPřivítejte novou úroveň pohodlí a nechte chytrého komorníka pracovat za vás. Inteligentní domácnost SmartThings se dokáže bezproblémově připojit k vašim zařízením, monitorovat je a intuitivně ovládat váš domov. Při sledování televize můžete zařízení ovládat pomocí dálkového ovladače nebo hlasem.Třída energetické účinnosti modelu G
Roční spotřeba elektrické energie 112 kWh/ 1 000 h
Viditelná úhlopříčka obrazovky 163 cm
Typ podsvícení obrazovky Quantum Mini LED (14bit HDR mapping)
Určeno pro český trh Ano
Rozlišení 7680 x 4320, 100% objem barev, Neo Quantum HDR 8K PRO (HDR10+ Adaptive/HLG)
Technologie zpracování obrazu 1/2 Umělá inteligence - Neural Quantum Processor 8K (64 Neuronových síťí), Neo Quantum HDR 8K PRO (HDR10+ Adaptive/HLG) Adaptivní obraz, Shape adaptive light control, Vylepšení hloubky obrazu PRO,
Technologie zpracování obrazu 2/2 Auto HDR Remastering, Chytrá kalibrace obrazu Pro, Multiview - rozdělení obrazovky na 4 části
Frekvence zpracování obrazu 120Hz, Motion Xcelerator Turbo+
TV tuner 2 tunery (DVB T2/C/S2), kodek H.265 HEVC, PIP
Multimediální funkce O2 TV, T-Mobile, Voyo, HBO MAX, Dramox, Netflix/Disney +,Prime Video, SkyShowtime, IPTV - Skylink, Sledovani.TV,Lepší.TV, iTunes TV a Airplay, Spotify, SmartThings - IOT chytrá domácnost /podpora Zigbee/Matter/Thread
Smart TV Operační systém Tizen, Google Meet, PC on TV - propojení počítače s TV, hlasové ovládání (AJ), Herní režim: Xbox/Nvidia GeForce Now, FreeSync Premium Pro, Game Motion Plus, Dynamic Black EQ, Game Bar 3.0,Ultraširoký herní režim 32:9
Grafické vstupy 4 x HDMI 2.1 (4K 144Hz všechny HDMI vstupy), Anynet (HDMI-CEC)
Ostatní vstupy/výstupy 3x USB,1x USB-C, 1x LAN, 1x optický výstup, 1x CI+(1,4)", Wifi 6e, Bluetooth 5.2
Výkon reproduktorů 90 W, Konfigurace 6.2.4CH, vestavěný Woofer, Dolby Atmos, Zvuk sledující pohyb PRO (OTS PRO),Zvuk sledující hlas, SpaceFit - kalibrace zvuku, Q-Symphony 3.0, Dolby Digital Plus, Multiroom Link, Adaptivní zvuk Pro, Bluetooth Audio
Barva Stříbrná barva, Infinity design,Slim One Connect Box - propojení jedním kabelem (uchycené ze zadní strany stojanu), Smart Ovladač TM2360E se solárním dobíjením, Ambient mode+ (Umělecké tapety), Podpora Slim Fit držáku na zeď (není součástí balení)
Rozměry TV s podstavcem (š x v x h) 1433,1 x 892,7 x 267,9 mm
Rozměry TV bez podstavce (š x v x h) 1433,1 x 819,9 x 15,2 mm
Přepravní rozměr (š x v x h) 1625 x 935 x 190mm, hmotnost 43,3 kg
Rozteč otvorů VESA® (š x v) 400 x 300 mm
Hmotnost TV (kg) 32,5 kg s podstavcem / 22,4 Kg bez podstavce