Během státního svátku dne 28.10. mají prodejny Karlovo náměstí a Poděbradská otevřeno do 18 hodin.

Televize Samsung The Sero

Pokud hledáte televizi, která by podtrhla váš životní styl, přístroj z řady Samsung Lifestyle je pro vás jasnou volbou. Vsadíte-li přitom na některý z televizorů The Sero, získáte i něco navíc. Otevřou se vám totiž dveře k pohodlnému přenášení audiovizuální zábavy z mobilu na velkou TV obrazovku.

Televize The Sero z řady Samsung Lifestyle se zkrátka dají otáčet o 90°. Pokud se tak rozhodnete pro pořízení přístroje z této série, užijete si se vší parádou i mobilní obsah, který mívá často vertikální rozložení – v perfektní kvalitě jej totiž budete moci snadno přenést na obrazovku své televize.

Rotaci obrazovky jednoduše aktivujete pomocí dálkového ovladače či mobilní aplikace. A pokud navíc vlastníte chytrý telefon Samsung, dokáže televize The Sero rozpoznat překlopení vašeho smartphonu automaticky. V každém případě se však TV obrazovka přetočí do takové polohy, která je pro daná multimédia přirozená, a vy si daný obsah užijete se vší parádou. Spárování smartphonu s televizí obstarává moderní bezdrátová technologie NFC.

Ať už trávíte spoustu času na sociálních sítích, milujete procházení videí pořízených telefonem, nebo si rádi ve svém smartphonu prohlížíte fotky, s televizí The Sero si veškerý mobilní obsah vychutnáte o poznání lépe. Jde totiž o přístroj, který vám naservíruje populární mobilní zábavu ve velkém televizním formátu.

Zobrazit více
SAMSUNG QE43LS05TC - Vystavený kus

SAMSUNG QE43LS05TC - Vystavený kus

UHD QLED televize Samsung Sero QE43LS05TC s rozlišením 4K o úhlopříčce 108 cm s otočným displejem
Vystaveno - záruka 2 roky
39 990 
Skladem
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.