Nová generace CUBE series55 vychází z původní koncepce bezdrátových zařízení CUBE series50 pro přenos Full HD videa (vstup HD-SDI, HDMI či kompozit) přes duální Wifi sítě, Ethernetový port, nebo i 3G/ 4G USB modem.

POPIS

 

Pošlete vaše záběry kamkoliv

S bezdrátovým vysílačem Teradek Cube je živý přenos hračkou. Ať už chcete poslat záběry zpět do studia a do režie nebo zobrazit na velkoplošné obrazovce, pomocí streamovacího zařízení CUBE je váš obsah k dispozici divákům po celém světe!

 

Streaming na iPad

Producenti, režiséři a další profesionálové z oblasti filmu, televize a multimediální komunikace mohou pohodlně sledovat každý živý záběr na svém tabletu iPad. Nejsou třeba žádné externí monitory a propojování kabely. Stačí stáhnout free aplikaci Teracentral z Appstore. Zpoždění signálu na iPadu je 7 – 8 snímků.

 

Přímý přenos na internetu

Jednoduchým stiskem tlačítka Go Live! , bude CUBE streamovat video na vaše webové stránky, Facebook, nebo síť doručování obsahu (CDN) podle výběru. Protože CUBE podporuje více přenosových protokolů, včetně HTTP live streaming, jedná se o nejuniverzálnější bezdrátové IPTV řešení současnosti.

 

Možnosti napájení

CUBE vyžaduje externí napájení 6-28V DC. Teradek nabízí celou řadu kabelů, baterií a redukcí pro téměř jakýkoliv model videokamery či DSLR.

Nová verze CUBE series55 obsahuje všechny skvělé vlastnosti svého předchůdce, tedy robustní lehké hliníkové šasi, přenos dat transportním protokolem RTP/ RTSP/ RTMP/ MPEG-TS a širokou řadu kamerových vstupů. S příchodem nové řady přidal výrobce Teradek spoustu nových vylepšení:

VLASTNOSTI

 

OLED displej

Integrovaný OLED displej zobrazuje nastavené provozní údaje a umožňuje uživateli rychlou kontrolu stavu a úpravu parametrů nahrávání videa a bezdrátového připojení. Žádné další počítače, tablety či smartphony nejsou pro konfiguraci potřeba.

 

LI-ION baterie

Interní Li-ion baterie umožňuje až 2 hodiny provozu a zjednodušuje obsluze výměnu baterie bez potřeby zařízení vypínat. Li-ion baterie je dobíjena AC adaptérem nebo také externí baterií Anton Bauer nebo Swit.

 

Přístupový bod MIMO

Nový Access Point MIMO (Multiple-input multiple-output) výrazně zlepšuje výkon bezdrátového přenosu a poskytuje speciální funkce, jako např. bezdrátové ovládání pro zařízení bez Wifi a zlepšení parametrů připojení na iPad a tablety s OS Android.

 

Zvukový výstup

CUBE series55 nyní přichází s výstupem pro sluchátka pro okamžité monitorování zvuku.

 

MicroSD slot

Na MicroSD karty lze nyní ukládat záznam videa (proxy) v reálném čase. Nahrané soubory jsou pak automaticky synchronizovány na zvolený proxy server přes Wifi nebo mobilní síť.

 

MicroUSB

Konektor MicroUSB slouží primárně pro dobíjení interní Li-ion baterie, ale také k propojení s USB portem vašeho počítače pro kabelový přenos.

 

Integrace CDN

CUBE series55 nově podporuje několik desítek sítí doručování obsahu (Content Delivery Networks), včetně UStream, Justin.tv, Livestream, Youtube Live, a mnoho dalších.
Sledujte http://teradek.tumblr.com a http://www.teradek.com pro více informací o novinkách.

 

V prodeji od července 2012 v našem e-shopu nebo na prodejně profesionální techniky.