HISENSE 50A76GQ

UHD QLED televize Hisense 50A76GQ s rozlišením 4K HDR rozlišením
UHD (3840 x 2160) TV 50" (125 cm), HDR
Technologie Quantum Dot, UHD Upscaling
Wide Color Gamut, Dolby Vison, HDR10+/HLG, Dolby Atmos
DVB-T2/T/C/S2/S (H.265/H.264), Hbb TV 2.0.2
Smart TV, OS VIDAA U5.0, WEB prohlížeč
Wi-Fi, Bluetooth 5.0, PVR & Timeshift, Herní mód
Netflix, YouTube, Seznam TV, Lepší TV, Facebook Watch, UEFA TV, Filmbox, VOYO, Sledování TV, Deezer
Skladem
A
G
G
Katalogové číslo: 50A76GQ
13 990  Ušetříte 7 % (1 000 Kč)

SMART QLED Televize Hisense řady A76GQTelevize Hisense A76GQ vybavená pokročilou QLED obrazovkou a podporou moderních technologií Dolby Vision a Dolby Atmos. k vám domů přinese dokonalý audiovizuální zážitek. Barevnou paletu s miliardou odstínů, ze kterých se vám zatočí hlava. Zvuk opanuje prostor a dotkne se každého centimetru vašeho těla. Příběhy z filmů začněte prožívat doslova na vlastní kůži. Užijete si také rychlý operační systém VIDAA napojený na oblíbené streamovací platformy, kde si vyberte si obsah podle vašeho gusta. Naservírovaný ho budete mít, než řeknete švec. Tahle televize se spustí za neuvěřitelných 1,7 sekund. Pouze vaším hlasem, když si to budete přát. Povolejte do vašich služeb technologie, které dávají smysl.


Barvy, které vás probudí k životuJste realisté? Chtějte to samé i po vaší televizi. Obraz takový, jaký skutečně je. Nic víc, nic míň. Jestli v něčem tato televize nemá konkurenci, pak to jsou barvy. Velký krok kupředu v reprodukci barev představuje technologie Quantum Dot Colour (QLED), která vám dokáže zprostředkovat více než miliardu různých barev a odstínů. Co za tím stojí? Kvantové tečky v podobě mikroskopických nanokrystalů pomáhají s velkou přesností rozlišit červenou, zelenou a modrou, které jsou dále zdrojem celé škály plynule gradujících autentických barev. Žádný mdlý a nudný obraz bez energie, ale život plný barev. Přesně takový, jak ho známe.


Dolby Vision a Dolby Atmos pro ještě lepší barvy a zvukTelevize A7GQ podporuje audiovizuální technologie Dolby Vision a Dolby Atmos, které využívají velké hollywoodské společnosti nebo platforma Netflix. Zažijete obraz plný detailů a autentický prostorový zvuk přesně takový, jaký ho zamýšleli sami tvůrci. Rozdíl oproti běžnému obrazu uvidíte na první pohled. Světlé barvy jsou jasnější, černá ještě temnější. Své uši rozmazlíte čistým a všudypřítomným zvukem. I bez speciálních reproduktorů. Obsahu dostupného v Dolby Vision a Atmos stále přibývá. A tak si v nejvyšší možné kvalitě užijete třeba nejnovější Marvelovky a stovky dalších titulů z platforem, jako je Netflix nebo Disney+.


Inteligentní rozpoznávání vytěží z každé scény maximumAť už sledujete sportovní zápas, animovaný film nebo zprávy, umělá inteligence to rozpozná a nastaví obraz a zvuk za vás. S funkcí AI Picture Optimization nemusíte nic řešit, a přesto máte jistotu, že si vždy odnesete maximální zážitek.


Hrajte první liguPříznivci her, nastražte uši! S televizí Hisense A76GQ získáváte v každém souboji silného parťáka. Jednoduše vložte herní konzoli a nastaví se vám automaticky herní mód s funkcí nízké latence (ALLM) a variabilní frekvence (VRR). Vstupní zpoždění se sníží na méně než 20 mikrosekund. Protože rozhodnout může každý okamžik.


Operační systém VIDAA 5.0Než napočítáte do … jedné. Operační systém VIDAA U5.0 spustí televizi za neuvěřitelných 1,7 sekundy. Kromě rychlosti vás VIDAA U5.0 překvapí také intuitivním uživatelským rozhraním a možností personalizace. Obsah z platforem jako je Netflix, Amazon Prime, RedBull TV, Facebook Watch nebo UEFA budete mít jako na dlani.


Hlasové ovládání VIDAAJe nedělní ráno a vy si můžete zapnout váš oblíbený pořad, aniž byste hnuli brvou. Jediné, co vám stačí, je váš hlas. Můžete jím zapnout a vypnout televizi, regulovat hlasitost nebo přepínat kanály. Na hledání zatoulaného ovladače už budete jen vzpomínat.


Třída energetické účinnosti modelu G
Roční spotřeba elektrické energie 78 kWh / 1 000 h
Viditelná úhlopříčka obrazovky 126 cm
Typ podsvícení obrazovky Quantum Dot Panel, Direct LED
Určeno pro český trh Ano
Rozlišení 4K HDR (3840 x 2160)
Technologie zpracování obrazu Hloubka barev 8 bit + FRC, HDR10+/HLG, Wide Color Gamut, Dolby Vison
Frekvence zpracování obrazu 2 100 PCI / 60 Hz MEMC
TV tuner DVB-T2/T/C/S2/S (H.265/H.264)
Multimediální funkce OS VIDAA U 5.0, HbbTV 2.0.2., Wi-Fi, Bluetooth 5.0, WEB prohlížeč, Netflix, YouTube, Seznam TV, Lepší TV, Facebook Watch, UEFA TV, Filmbox, VOYO, Sledování TV, Deezer, PVR & Timeshift (záznam na USB/HDD), Hotelový mód
Grafické vstupy 3x HDMI 2.1, 2x USB, 1x Kompozitní (AV) vstup
Ostatní vstupy/výstupy Common Interface (CI+), LAN, sluchátkový výstup, Optický výstup
Výkon reproduktorů 2 x10 W, Dolby Atmos
Barva Barva rámu černá / šedá
Rozměry TV s podstavcem (š x v x h) 111,7 × 25,1 ×70,5 cm
Rozměry TV bez podstavce (š x v x h) 111,7 × 7,7 × 64,7 cm
Přepravní rozměr (š x v x h) 123,1 x 13,9 × 78,1 cm
Rozteč otvorů VESA® (š x v) 30 x 20 cm
Celková hmotnost (kg) 11,8

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.