SAMSUNG QE55LST7

UHD QLED televize Samsung Terrace QE55LST7 s rozlišením 4K a odolností IP55
UHD (3840 x 2160) TV 55" (138 cm), HDR
4K QLED TV s 100% objemem barev
Umělá inteligence - Quantum Processor 4K
Přímé zadní podsvícení, široké pozorovací úhly, antireflexní obrazovka
Q HDR (HDR10+/HLG), PQI 4400
Adaptivní obraz, zvuk sledující pohyb (OTS)
Odolnost proti vodě, prachu a žáru (IP55)

Prodej ukončen
A
G
G
Katalogové číslo: QE55LST7

Samsung QLED, nyní na venkovní použití


Jasná a brilantní – QLED 4K venkovní TVPokud jde o kvalitu obrazu vnitřní televize, od společnosti Samsung očekávejte jen to nejlepší. Díky QLED 4K a schopnosti zvýšit jas až na úroveň 2 000 nitů, můžete nyní zažít vynikající kvalitu obrazu, která garantuje jasný obraz i ve venkovním prostředí.


Více způsobů, jak si užít televiziThe Terrace představuje jednodušší a chytřejší způsob, jak si užít vše, co rádi sledujete. Ovládejte svůj televizor pouze hlasem a ponořte se do světa obsahu pouhým kliknutím. The Terrace je plný možností, jak vám poskytnout jednodušší a zábavnější zážitek ze sledování.


Televize stvořená pro život venkuThe Terrace je vaše celoroční řešení pro venkovní zábavu. Nezáleží na ročním období, jeho odolnost proti povětrnostním vlivům IP55 poskytuje plný výkon a ochranu před venkovními živly, včetně vlhkosti, prachu a tepla. Díky The Terrace není počasí důvodem k obavám.


Vychutnejte si obraz bez kompromisůThe Terrace garantuje 100% objem barev – přesné zobrazení barev při jakékoliv úrovni jasu a to i ve venkovním prostředí. Působivá vysoká rychlost pohybu odstraní rozostření mezi rychle se měnícími scénami, a zajistí tak mimořádně plynulý zážitek ze sledování při hraní her nebo při sledování sportu, filmů atd.


Více detailů, méně oslněníThe Terrace je vybaven speciální antireflexní vrstvou, která spolehlivě zabrání nežádoucím odrazům světla. Tím zvyšuje kontrast obrazu a všech detailů. Slunečné dny jsou nyní dokonalými dny, kdy si můžete svůj oblíbený obsah užít venku.


Objevte detaily v odvážných kontrastechPřesně řízené podsvícení se inteligentně přizpůsobí, aby poskytovalo bohatší černou barvu. Připravte se na ostré detaily s bezkonkurenčním kontrastem.


Upgradujte vše, co se vám líbí, na 4KUpscaling 4K AI využívá výkonný kvantový procesor Samsung, který automaticky analyzuje vstupní zdroj, aby snížil šum obrazu, obnovil ztracené detaily a definoval hrany kolem objektů a textu. Nyní můžete získat obraz a zvuk v rozlišení 4K bez ohledu na zdroj.


Okolí se mění, obraz zůstává dokonalýAktivně se přizpůsobí prostředí automatickým nastavením jasu. Zažijte dokonalý obraz bez ohledu na denní dobu nebo obsah, který sledujete.


Nejlepší obraz Samsung HDR, od zářivých barev až po nejtmavší detailySchopnost zvýšení jasu až na 2 000 nitů nastavuje nový standard pro zobrazení detailů. Užijte si bohaté, přesné barvy a hlubší kontrast s ostrými detaily. Dynamické mapování tónů HDR10+ upravuje barvy a kontrast scénu po scéně a umožňuje vám ocenit i ty nejmenší nuance.


Klepněte a zrcadleteZrcadlení filmů nebo hudby ze smartphonu do televize je stejně snadné jako klepnutí. Když klepnete na televizor pomocí smartphonu, televizor rozpozná klepnutí a automaticky začne zrcadlit. Přepnout na televizi je tedy rychlé a snadné a můžete si i nadále užívat svůj oblíbený obsah.


Zobrazit více obsahu najednouMulti View rozděluje vaši televizní obrazovku na dvě části, přičemž obsah, který sledujete, je umístěn na jedné straně a zrcadlí obrazovku vašeho mobilního telefonu na straně druhé. To znamená, že se už nemusíte dívat mimo televizní obrazovku, abyste viděli na svůj telefon.


AirPlay 2Díky integrovanému AirPlay 2 můžete bez námahy přehrávat filmy, pořady, hudbu a fotografie na The Terrace přímo z iPhonu, iPadu nebo Macu.


SmartThingsSpusťte film na svém smartphonu během vašich cest a po návratu domů snadno přepněte na televizor Samsung. Ať už se jedná o Android nebo iOS, aplikace SmartThing usnadňuje připojení a zábavu.


TV Wi-Fi připojeníUžijte si bezproblémový venkovní televizní zážitek s bezdrátovým připojením k vašim oblíbeným poskytovatelům obsahu, stejně jako k mobilním telefonům, soundbarům nebo jiným kompatibilním zařízením.


Připojení Bluetooth TVSpárujte smartphone nebo externí reproduktor s The Terrace a získejte delší venkovní televizní a hudební zážitky.


OneRemote s odolností do každého počasíPřipojte svá externí zařízení k The Terrace a nechte OneRemote převzít kontrolu nad vaším zážitkem z venkovní televize. Váš OneRemote je však více než jen všestranné a velmi pohodlné dálkové ovládání. Může se také pyšnit certifikací IP56 pro celoroční ochranu před povětrnostními vlivy - déšť, vlhkost, prach a teplo.


Výkonný, integrovaný a snadno použitelnýDíky The Terrace bude váš digitální život hračkou. Dálkové ovládání One Control a aplikace SmartThings vám umožní snadný přístup a ovládání připojených zařízení. Smart Hub můžete také použít ke snadnému vyhledávání obsahu, procházení webu a objevování úžasných aplikací.