Využijte dopravu zdarma! Stačí nakoupit za více jak 3 000 Kč.

SAMSUNG QE65LS03A

UHD QLED televize Samsung Frame QE65LS03A s rozlišením 4K
UHD (3840 x 2160) TV 65" (163 cm), HDR
4K QLED TV s 100% objemem barev
Umělá inteligence - Quantum Processor 4K
Podsvícení Dual LED, Q HDR (HDR10+/HLG)
Adaptivní obraz, Motion Xcelerator Turbo+, Art mode, Motion Detection
One Connect Box - propojení jedním kabelem
Obchod s uměním (Art Store); výměnné rámečky
Držák na zeď v balení

Prodej ukončen
A
G
G
Katalogové číslo: QE65LS03A

The Frame - kouzlo galerie u vás doma


Všechno, co přináší rám obrazu, The Frame povznese na další úroveňDesign The Frame inspirovaný minimalismem se bezchybně sladí s vaším interiérem. Je štíhlejší, tónovanější a jeho jednobarevný povrch na zadní straně vytváří sofistikovaný vzhled z každého úhlu. Připojte kabel One Invisible Connection a objevte, co dělá The Frame moderním mistrovským dílem - ať už je zapnutý nebo vypnutý.


Více barev, více stylů, více vašeho vyjádření.Užijte si dva různé styly rámu. Moderní styl rámu je dodáván v bílé, imitaci dřeva a hnědé barvě a nový styl zkoseného rámu je dodáván v bílé a cihlové barvě. Snadno použitelná magnetická aplikace usnadňuje přepínání mezi barvami a styly rámů, a vy tak snadno objevíte ideální design pro vaši aktuální náladu.


Součástí balení je snadno instalovatelný držák na zeď, který udržuje The Frame mimořádně těsně u stěny.Montáž s držákem na zeď Slim Fit, který je součástí balení, přináší zarovnání The Frame se stěnou, jako je tomu i u skutečného obrazového rámu. Jakmile je namontován, jeho otočný držák umožňuje nastavit úhel televizoru podle vašich představ. Dokonce máte možnost zavěsit The Frame svisle ve vertikálním režimu.


One Invisible ConnectionZbavte se nevzhledných kabelů jednou provždy. Jediný průhledný kabel One Invisible Connection bezproblémově připojí zařízení k vaší televizi. S kabelem dlouhým až 15 metrů můžete konečně najít ideální místo pro vaše TV příslušenství, což nás přivádí k externímu modulu One Connect Box.


One Connect BoxVaše externí zařízení již nemusí být umístěna přímo vedle vašeho televizoru. Místo toho je dejte tam, kde nebudou nijak narušovat váš interiér, a vychutnejte si vždy čistý a uklizený prostor.


Přepněte The Frame do speciálního režimu a nechte své oblíbené umělecké dílo vytvořit příjemnou atmosféru.Přepněte The Frame a sledujte, jak promění úžasnou televizi v soukromou uměleckou galerii pouhým stisknutím tlačítka. Režim umění vám dává možnost zobrazit svou osobní uměleckou sbírku s neuvěřitelnou řadou světových výtvorů - přizpůsobených a ovládaných tak, jak se vám líbí.


Univerzální vertikální polohaVýškově nastavitelný stojan umožňuje zvednout The Frame výše a ponechat dostatek prostoru pro umístění soundbaru.


Objevte nová místa a předveďte svůj stylDíky stojanu Studio Stand můžete televizi přesunout od zdi a kreativně experimentovat s jeho umístěním. Nevzhledné kabely vám umožní Studio Stand skrýt uvnitř nohy, takže bez ohledu na to, kam televizor umístíte, uvidíte pouze to, co máte.


Díla světové úrovně na dosah rukyVytvořte si vlastní osobní uměleckou sbírku s rostoucí nabídkou více než 1 400 uměleckých děl od světově proslulých institucí. Od oblíbených klasiků přes moderní umění až po ohromující fotografii - Art Store vám poskytuje neomezený přístup k nejrůznějšímu obsahu.


Vnímá vaši přítomnostThe Frame se automaticky zapne a zobrazí vaše umělecká díla, když zaznamená, že jste vstoupili do místnosti. Jakmile prostor opustíte, sám se vypne, čímž šetří náklady za energii.


Umělecká díla v tom nejlepším světlePokud se světelné podmínky v místnosti změní, Senzor okolního osvětlení automaticky upraví jas a barvu obrazovky The Frame a zachová přirozený vzhled zobrazených vizuálů.


Dokonalý rám i pro soukromé fotografieUmělecká díla nejsou jedinou věcí, kterou můžete na televizi zobrazit. Pošlete své rodinné fotografie do The Frame pomocí smartphonu nebo USB flash disku a sdílejte své osobní mistrovské dílo.


Miliarda barevných odstínů s Quantum DotTechnologie Quantum Dot přináší náš nejlepší obraz všech dob. Se 100% barevným objemem promění Quantum Dot světlo v dechberoucí barvu, která zůstane věrná realitě při jakékoli úrovni jasu.


Vše začíná 4K procesorem s umělou inteligencíThe Frame je poháněn vlastním procesorem Quantum Processor 4K od společnosti Samsung. Motor umělé inteligence je výsledek více než 30 let špičkových zkušeností s polovodiči. Schopnosti umělé inteligence v obrazu i zvuku mu umožňují učit se, přizpůsobovat a vylepšovat, aby posunul zážitek ze sledování na další úroveň.


Automaticky optimalizovaný obraz v jakémkoli světelném prostředíThe Frame analyzuje jas v místnosti na základě čtyř nastavení - tmavého, normálního, jasného a extra jasného - a také úrovně jasu vašeho obsahu a podle toho automaticky upravuje nastavení jasu a kontrastu televizoru. Sledujte svůj oblíbený obsah v tom nejlepším světle.


Automaticky optimalizovaný zvuk podle typu obsahuAť už se rozhodnete sledovat cokoli, Adaptive Sound zajistí, aby to znělo co nejlépe. Technologie AI Quantum Processor optimalizuje zvuk na základě scénické inteligence zvuku v reálném čase a automaticky upravuje zvukový režim na jeden ze čtyř zvukových režimů: Dialog, Hudba, Sport a Akce.


Automaticky optimalizovaný zvuk podle umístěníPomocí dat generovaných vestavěným mikrofonem The Frame analyzuje technologie SpaceFit Sound jak akustiku místnosti, tak i její instalační prostředí (stojan nebo připevnění na zeď) a automaticky použije nejlepší nastavení zvuku. Umístěte The Frame kamkoli chcete a nechte SpaceFit Sound postarat se o zbytek.


Dvoubarevné podsvícení, dvojnásobný barevný realismusDíky další sadě LED diod s teplým tónem vyjadřuje duální LED podsvícení The Frame sofistikovanější kombinace barevných tónů ve vašich vizuálech, čímž oživuje každou scénu v plném barevném realismu, dokonalejším kontrastu a vylepšených pozorovacích úhlech.


Proměňte The Frame na profesionální pracovní místoExistuje mnoho způsobů, jak zůstat produktivní i z domova s The Frame. Automaticky rozpozná váš kancelářský počítač a umožní vám ho používat přímo na televizi. Sdílejte obrazovku přímo z nedaleko umístěného PC nebo notebooku. Jednoduše připojte myš a klávesnici pomocí Bluetooth a uvidíte, jak snadné je pracovat a studovat z domova.


Více způsobů okamžitého připojeníChcete pokračovat ve videohovoru na větší obrazovce? Díky SmartThings na vašem zařízení Android nebo Apple AirPlay na iPhone může být váš smartphone zrcadlen na The Frame pro ještě větší a lepší zážitek z videochatu.


Přizpůsobitelné prostředí s více obrazovkamiThe Frame vám umožní sledovat 2 nezávislé 4K obrazovky současně, takže si můžete zacvičit při streamování své oblíbené show nebo filmu. Připojte svůj smartphone a ujistěte se, že cvičíte správně. Přizpůsobte si velikost videa a možnosti zvuku a plně ovládejte, co a jak sledujete.


Chytřejší způsob domácí zábavySmart TV vám přináší svět obsahu, který přesahuje zážitek ze sledování pomocí chytřejších způsobů připojení, vyhledávání, ovládání a užívání všeho, co vás baví. Níže uvádíme pouze několik způsobů, jak Smart TV zvyšuje vaše každodenní zážitky.


Připojte svůj telefon k velké obrazovce pouhým klepnutímNechcete poslouchat hudbu přes sluchátka nebo reproduktor telefonu? Lehce klepněte svým smartphonem na The Frame a sledujte vizualizace Music Wall, které dodávají vašemu pokoji atmosféru, zatímco vaše hudba je přehrávána prostřednictvím televizních reproduktorů, což zvyšuje vizuální poslechový zážitek.


První inovativní dálkový ovladač svého druhu Eco Remote bez bateriíThe Frame automaticky detekuje vaše externí zařízení, která budou připravena k použití v okamžiku, kdy je připojíte. Pomocí dálkového ovladače One Remote můžete snadno ovládat všechna připojená zařízení a nemusíte se starat o výměnu baterií - technologie solárních článků umožňuje nabíjení interiérovým osvětlením.