SAMSUNG QE65Q67A

UHD QLED televize Samsung QE65Q67A s rozlišením 4K
UHD (3840 x 2160) TV 65" (163 cm), HDR
4K QLED TV s 100% objemem barev
Crystal Processor 4K, Ultimate UHD Dimming
Podsvícení Dual LED, Motion Xcelerator
Q HDR (HDR10+/HLG), PQI 3100
Solární Smart ovladač

Prodej ukončen
A
G
F
Katalogové číslo: QE65Q67A

Vstupte do světa 100 % objemu barev


Miliarda barevných odstínů s Quantum DotTechnologie Quantum Dot přináší náš nejlepší obraz všech dob. Se 100% barevným objemem promění Quantum Dot světlo v dechberoucí barvu, která zůstane věrná při jakékoli úrovni jasu.


Optimalizovaný barevný tón podsvícení pro lepší kontrast
Zdokonalené podsvícení - Dual LEDInovativní technologie podsvícení přináší odvážnější a reálnější kontrast optimalizací barevného tónu podsvícení tak, aby odpovídal typu sledovaného obsahu.


Větší rozsah kontrastu ve filmovém měřítkuQuantum HDR zvýrazňuje detaily a kontrast, aby vám u každé scény přinesl plný zážitek. Dynamické mapování tónů HDR10+ překonává přední standardy a vytváří hlubší černé, živější snímky a detaily, které vždy zazáří.


Chytřejší a rychlejší procesor 4K
Quantum Processor Lite 4KVýkonný procesor Samsung optimalizuje kvalitu zvuku podle sledovaného obsahu. Moderní technologie upscalingu 4K navíc zajišťuje, že získáte rozlišení až 4K na obsah, který máte nejradši.


Virtuální zvuk, který následuje akci
Zvuk sledující pohyb (OTS Lite)3D prostorový zvuk s naším virtuálním audiem horního kanálu vám umožní plně se ponořit do zvukového zážitku.


Televize a soundbar uspořádány v dokonalé harmoniiObklopte se zvukem z televizoru a soundbaru, které jsou harmonicky sladěny. Q-Symphony umožňuje, aby reproduktory TV a soundbar fungovaly současně pro ještě lepší prostorový efekt bez ztlumení reproduktorů TV.


Zvuk vyladěný podle vašeho obsahuAdaptivní zvuk má audio scénickou inteligenci, která optimalizuje zvuk na základě analýzy scén v reálném čase podle typu obsahu.


Štíhlý a elegantní, více než kdy dřívDechberoucí štíhlý design, který jste v této kategorii ještě neviděli. S tloušťkou pouhých 27 mm hladce přilne k vaší zdi.


Perfektní výška pro váš interiérNastavte si výšku a šířku TV stojanu tak, aby přesně zapadl do vašeho prostoru.


Plynulý pohyb pro jasný obraz
Motion XceleratorZažijte jasný obraz i výkon díky automatickému odhadu a kompenzaci snímků vůči zdroji obsahu.


Scény měnící hru v celém rozsahu
Super Ultrawide GameView a Game BarPoměry obrazovky 21:9 a 32:9 vám poskytnou další zobrazovací plochu, kterou potřebujete, abyste maximalizovali herní zážitek — a vyhráli. Optimalizujte své hraní pomocí Game Baru, nabídky na obrazovce, která vám umožní upravovat poměr obrazovky v reálném čase, kontrolu zpoždění na vstupu, FPS, HDR, nastavení bezdrátových sluchátek a další.


Okamžitě reaguje na vaše příkazyZapojte se do hry rychleji díky režimu automatické nízké latence (ALLM), který optimalizuje obrazovku, takže máte k dispozici více ovládacích prvků se sotva znatelným zpožděním na vstupu. Zažijte plynulé hraní ve své nejpůsobivější podobě bez rozostření pohybu a chvění.


Pracujte a studujte z domova
Bezdrátové připojení počítače - PC on TVVyužijte všech možností a užijte si bezproblémový přístup k počítači, notebooku či mobilu na vaší televizi. Home office a distanční výuka získají nový rozměr efektivity.


Uvidíte vše na jedné obrazovceSledujte svoji TV i smartphone na jedné obrazovce současně. Ať už jde o živé výsledky ze sportovních zápasů nebo video návody k hrám, jednoduše připojte svůj telefon a užijte si multi zobrazování jako nikdy předtím. 8K TV vám umožní na jedné obrazovce sledovat až 2 různé samostatné obrazovky.


Připojte se pouhým dotykemPro zrcadlení filmů nebo hudby z mobilu na televizor vám bude stačit jediné klepnutí. Jakmile klepnete mobilním telefonem na televizor, ihned rozpozná klepnutí a automaticky přepne na režim zrcadlení. Přepínání na televizor bude rychlé a snadné, takže si můžete i nadále užívat svůj oblíbený obsah.


Ovládejte starší i nová zařízení
Chytrá domácnost - SmartThingsNechte svůj televizor automaticky detekovat, okamžitě připojit a intuitivně prezentovat všechna vaše zařízení v okolí vaší TV. SmartThings podporuje nejen mobilní/cam/IoT/Smart, ale i starší zařízení. Jakmile jsou zařízení připojena, jejich ovládání je stejně snadné jako použití One Remote.