SAMSUNG QE75LST7

UHD QLED televize Samsung Terrace QE75LST7 s rozlišením 4K a odolností IP55
UHD (3840 x 2160) TV 75" (189 cm), HDR
4K QLED TV s 100% objemem barev
Umělá inteligence - Quantum Procesor 4K
Přímé zadní podsvícení, široké pozorovací úhly, antireflexní obrazovka
Q HDR (HDR10+/HLG), PQI 4400
Adaptivní obraz, zvuk sledující pohyb (OTS)
Odolnost proti vodě, prachu a žáru (IP55)
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
A
G
F
Katalogové číslo: QE75LST7

Samsung QLED, nyní na venkovní použití






Jasná a brilantní – QLED 4K venkovní TV



Pokud jde o kvalitu obrazu vnitřní televize, od společnosti Samsung očekávejte jen to nejlepší. Díky QLED 4K a schopnosti zvýšit jas až na úroveň 2 000 nitů, můžete nyní zažít vynikající kvalitu obrazu, která garantuje jasný obraz i ve venkovním prostředí.






Více způsobů, jak si užít televizi



The Terrace představuje jednodušší a chytřejší způsob, jak si užít vše, co rádi sledujete. Ovládejte svůj televizor pouze hlasem a ponořte se do světa obsahu pouhým kliknutím. The Terrace je plný možností, jak vám poskytnout jednodušší a zábavnější zážitek ze sledování.






Televize stvořená pro život venku



The Terrace je vaše celoroční řešení pro venkovní zábavu. Nezáleží na ročním období, jeho odolnost proti povětrnostním vlivům IP55 poskytuje plný výkon a ochranu před venkovními živly, včetně vlhkosti, prachu a tepla. Díky The Terrace není počasí důvodem k obavám.






Vychutnejte si obraz bez kompromisů



The Terrace garantuje 100% objem barev – přesné zobrazení barev při jakékoliv úrovni jasu a to i ve venkovním prostředí. Působivá vysoká rychlost pohybu odstraní rozostření mezi rychle se měnícími scénami, a zajistí tak mimořádně plynulý zážitek ze sledování při hraní her nebo při sledování sportu, filmů atd.






Více detailů, méně oslnění



The Terrace je vybaven speciální antireflexní vrstvou, která spolehlivě zabrání nežádoucím odrazům světla. Tím zvyšuje kontrast obrazu a všech detailů. Slunečné dny jsou nyní dokonalými dny, kdy si můžete svůj oblíbený obsah užít venku.






Objevte detaily v odvážných kontrastech



Přesně řízené podsvícení se inteligentně přizpůsobí, aby poskytovalo bohatší černou barvu. Připravte se na ostré detaily s bezkonkurenčním kontrastem.






Upgradujte vše, co se vám líbí, na 4K



Upscaling 4K AI využívá výkonný kvantový procesor Samsung, který automaticky analyzuje vstupní zdroj, aby snížil šum obrazu, obnovil ztracené detaily a definoval hrany kolem objektů a textu. Nyní můžete získat obraz a zvuk v rozlišení 4K bez ohledu na zdroj.






Okolí se mění, obraz zůstává dokonalý



Aktivně se přizpůsobí prostředí automatickým nastavením jasu. Zažijte dokonalý obraz bez ohledu na denní dobu nebo obsah, který sledujete.






Nejlepší obraz Samsung HDR, od zářivých barev až po nejtmavší detaily



Schopnost zvýšení jasu až na 2 000 nitů nastavuje nový standard pro zobrazení detailů. Užijte si bohaté, přesné barvy a hlubší kontrast s ostrými detaily. Dynamické mapování tónů HDR10+ upravuje barvy a kontrast scénu po scéně a umožňuje vám ocenit i ty nejmenší nuance.






Klepněte a zrcadlete



Zrcadlení filmů nebo hudby ze smartphonu do televize je stejně snadné jako klepnutí. Když klepnete na televizor pomocí smartphonu, televizor rozpozná klepnutí a automaticky začne zrcadlit. Přepnout na televizi je tedy rychlé a snadné a můžete si i nadále užívat svůj oblíbený obsah.






Zobrazit více obsahu najednou



Multi View rozděluje vaši televizní obrazovku na dvě části, přičemž obsah, který sledujete, je umístěn na jedné straně a zrcadlí obrazovku vašeho mobilního telefonu na straně druhé. To znamená, že se už nemusíte dívat mimo televizní obrazovku, abyste viděli na svůj telefon.






AirPlay 2



Díky integrovanému AirPlay 2 můžete bez námahy přehrávat filmy, pořady, hudbu a fotografie na The Terrace přímo z iPhonu, iPadu nebo Macu.






SmartThings



Spusťte film na svém smartphonu během vašich cest a po návratu domů snadno přepněte na televizor Samsung. Ať už se jedná o Android nebo iOS, aplikace SmartThing usnadňuje připojení a zábavu.






TV Wi-Fi připojení



Užijte si bezproblémový venkovní televizní zážitek s bezdrátovým připojením k vašim oblíbeným poskytovatelům obsahu, stejně jako k mobilním telefonům, soundbarům nebo jiným kompatibilním zařízením.






Připojení Bluetooth TV



Spárujte smartphone nebo externí reproduktor s The Terrace a získejte delší venkovní televizní a hudební zážitky.






OneRemote s odolností do každého počasí



Připojte svá externí zařízení k The Terrace a nechte OneRemote převzít kontrolu nad vaším zážitkem z venkovní televize. Váš OneRemote je však více než jen všestranné a velmi pohodlné dálkové ovládání. Může se také pyšnit certifikací IP56 pro celoroční ochranu před povětrnostními vlivy - déšť, vlhkost, prach a teplo.






Výkonný, integrovaný a snadno použitelný



Díky The Terrace bude váš digitální život hračkou. Dálkové ovládání One Control a aplikace SmartThings vám umožní snadný přístup a ovládání připojených zařízení. Smart Hub můžete také použít ke snadnému vyhledávání obsahu, procházení webu a objevování úžasných aplikací.



Třída energetické účinnosti modelu F
Roční spotřeba elektrické energie 171 kWh / 1 000 h
Viditelná úhlopříčka obrazovky 189 cm
Typ podsvícení obrazovky Direct Full Array
Určeno pro český trh Ano
Rozlišení 3 840 x 2 160, 100% objem barev, HDR (HDR10+/HLG)
Technologie zpracování obrazu Procesor Quantum 4K, Ultimate UHD Dimming Pro, Ultra Viewing Angle, Adaptivní obraz
Frekvence zpracování obrazu PQI 4 400 (picture quality index), Auto Motion Plus (plynulé rychlé scény) 240 MR
TV tuner 2 tunery (DVB T2/C/S2), kodek H.265 HEVC
Multimediální funkce Wi-Fi®, LAN,Bluetooth®, HbbTV 2.0, zrcadlení, DLNA, Operátorské aplikace - O2 TV/T Mobile, VOD - Voyo/HBO GO/Dramox/Netflix/Prime Video, IPTV - Skylink/Sledovani.TV/Lepší.TV, iTunes TV a Airplay, Spotify, SmartThings - IOT chytrá domácnost,Multiview
Smart TV Operační systém Tizen, internetový prohlížeč, hlasové ovládání (EN), Auto Game Mode, Game Motion Plus, Dynamic Black EQ
Grafické vstupy 4 x HDMI 2.1
Ostatní vstupy/výstupy 3 x USB, 1x LAN, 1x optický výstup, 1x CI+
Výkon reproduktorů 20 W, Konfigurace reproduktorů 2CH, vestavěný Woofer, Zvuk sledující pohyb (OTS), Q-Symphony, Dolby Digital Plus, Multiroom Link, Adaptivní zvuk+, Bluetooth Audio
Barva Karbonová barva, Bezrámečkový design, Smart Ovladač TM2095A, Ambient mode + (splynutí obrazovky s okolní stěnou), Držák na zeď WMN4070TT (není součástí balení)
Rozměry TV bez podstavce (š x v x h) 1692 x 981,6 x 59,8 mm
Přepravní rozměr (š x v x h) 1859 x 1141 x 215 mm
Rozteč otvorů VESA® (š x v) 400 x 400 mm
Celková hmotnost (kg) 50,3