SONY BRAVIA KD-49XH8596 - Vystavený kus

Ultra HD televize Sony KD-49XH8596 se 4K HDR rozlišením a Android TV
Úhlopříčka 123 cm (49")
4K HDR (3840 x 2160) TRILUMINOS displej
Edge LED podsvícení, Motionflow XR 1 000Hz
4K HDR Processor X1
4K X-REALITY PRO zvyšuje rozlišení každého pixelu a redukuje šum
Wi-Fi®, LAN, Bluetooth®, Chromecast, Apple Airplay, Apple Homekit
ANDROID TV, YouTube

Prodej ukončen
A
G
G
Katalogové číslo: KD49XH8596

Úžasný obraz i zvuk v kompaktním provedeníDokonalé barvy a kontrast v rozlišení 4K doplněné vzrušujícím prostorovým zvukem Dolby Atmos. To vše v kompaktním, nádherném hliníkovém designu.


Podívejte se na krásu s vyšším kontrastem a čistotouNáš výkonný procesor pomocí vyspělých algoritmů omezuje šum a zvýrazňuje detaily. Díky ještě čistšímu 4K signálu se bude vše, co sledujete, blížit rozlišení 4K plného realistických barev a kontrastu.


Skvělé rozlišení, ať už se díváte na cokoliDopřejte si pohled na úžasný obraz v rozlišení 4K, plný reálných detailů a struktur, o který se stará exkluzivně náš procesor 4K HDR Processor X1. U snímků nafilmovaných v rozlišení 2K, nebo dokonce i Full HD dojde ke zvýšení rozlišení na téměř 4K prostřednictvím technologie 4K X-Reality PRO s využitím unikátní 4K databáze.


Reprodukuje širší a přesnější škálu barevDíky rozšíření barevného spektra dokáží displeje TRILUMINOS vybavené našimi procesory X1 reprodukovat více barev než běžné televizory. Analyzují a zpracovávají data každého snímku tak, aby barvy působily ještě přirozeněji a přesněji a obraz se tak blížil realitě v takové míře, v jaké to dosud nebylo možné.


Méně rozmazání i u rychlých scénNa některých obrazovkách mohou sportovní přenosy a rychlé akční scény působit rozmazaně. Díky naší technologii Motionflow, která vkládá snímky mezi jednotlivé snímky a černé přechody mezi scénami, jsou pohyby plynulé a čisté. A výsledek? Méně rozmazání a omezený zbytkový obraz s plynulejším pohybem.


Proměňte svůj divácký zážitek díky funkci Dolby VisionPřiveďte scény k životu pomocí výrazného osvětlení, temnější černé a zářivých barev. Technologie Dolby Vision pracuje s funkcí HDR, která přímo u vás doma vytvoří poutavý a silný zážitek jako v kině.


Nechte se obklopit zvukemMultidimezionální zvuk Dolby Atmos se rozlévá kolem vás i nad vámi, takže se ocitáte přímo ve středu dění.


Zvuk vás obklopí díky technologii Dolby AtmosNechte se obklopit zvukem a vstupte přímo do scény. S technologií Dolby Atmos zvuk přichází shora i ze stran, takže objekty nad hlavou budou realističtěji a vy si tak budete moci dopřát skutečně multidimenzionální zážitek.


Design v souladu s vaším interiéremHliníkový rám dodává televizoru vytříbený vzhled, který harmonicky splyne s každým moderním interiérem.


Nádherné kovové provedeníDesign tohoto televizoru v atraktivním kovovém provedení působí luxusně a vkusně a tvoří tak vhodný doplněk jakéhokoli obývacího pokoje.


Snadný přístup pro snadný životDíky snadnému přístupu k veškerému vašemu oblíbenému obsahu, službám a zařízením vám naše 4K televizory s platformou Android TV zjednoduší život.


Stačí mluvit a objevíte nové světySvou vysněnou zábavu dostanete tak rychle, jak si o ni zvládnete říct. Díky vylepšenému hlasovému ovládání vám chytrý televizor s platformou Android TV umožní si během okamžiku užívat filmy a pořady z aplikací a vysílání.


Přes 5000 aplikací – více, než kolik má jakýkoli jiný chytrý televizor4K televizory Sony s platformou Android TV disponují nepřebernou nabídkou aplikací. Můžete si vybrat ty, které vám do života přinesou více radosti a zábavy.


Už žádné čekáníAplikace se spouští rychle a při přepínání mezi nimi už nemusíte čekat – Netflix se spouští 3x rychleji než dříve.


Začněte stiskem jediného tlačítkaTelevizory Sony disponují speciálním tlačítkem Netflix, takže můžete začít streamovat jedním stisknutím.


Podpora funkcí Apple AirPlay / Apple HomeKitS funkcí Apple AirPlay můžete streamovat do televizoru ze zařízení iPhone, iPad nebo počítače Mac. Sledujte filmy a pořady prostřednictvím oblíbených aplikací jako iTunes nebo dokonce prohlížeč Safari. Sdílejte své fotografie se všemi v místnosti.


Odesílejte obsah na větší, lepší obrazovku pomocí služby ChromecastSlužba Chromecast vám umožňuje přenášet oblíbená videa, hry a aplikace z mobilního zařízení v plné kvalitě do televizoru. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu na obrazovce zařízení se systémem Android nebo iOS a váš oblíbený obsah získá větší rozměry. Přeneste obsah a poté můžete pokračovat v procházení obsahu na telefonu či tabletu.


Snadné ovládání s chytrým ovladačemPřipojte k televizoru set top boxy a další zařízení přes HDMI a všechna je ovládejte jedním chytrým ovladačem. Díky tenčímu a zaoblenějšímu designu s vestavěným mikrofonem a vylepšeným rozložením tlačítek je jeho použití rovněž opravdová hračka.