SONY BRAVIA KD-75XH9505 - Vystavený kus

Ultra HD televize Sony KD-75XH9505 se 4K HDR rozlišením a Android TV
Úhlopříčka 189 cm (75")
4K HDR (3840 x 2160) TRILUMINOS displej
Full - Array Local Dimming podsvícení - hlubší černá, výjimečný kontrast
4K X-REALITY PRO zvyšuje rozlišení každého pixelu a redukuje šum
4K HDR Processor X1™ Ultimate obrazový procesor
X-Motion Clarity, Dolby Vision™, Dolby Atmos™
Wi-Fi®, LAN, Bluetooth®, Chromecast, Apple Airplay, Apple Homekit
ANDROID TV, You Tube

Prodej ukončen
A
G
G
Katalogové číslo: KD75XH9505

Vynikající kontrast a zvuk, náš nejlepší 4K displej LCDVyšší kontrast a design s úzkým rámem umožňuje pohlcující sledování z libovolného úhlu. Díky dokonalému sladění zvuku s obrazem uslyšíte akci přesně z toho správného místa na obrazovce.


Objevte hlubší černou a vyšší jas z libovolného úhluStejný procesor jako v našich 8K televizorech analyzuje data a zlepšuje barvy a kontrast. Na obrazovce s Full Array LED objevíte více detailů ve stínech a obraz tak bude méně rozmazaný a bude působit realističtěji.


Vychutnejte si přesný, realistický kontrastZjistěte, jak realistický může být obraz, pokud zdůrazníte jeho jemné detaily. Technologie Full Array LED používá zóny LED diod umožňující nezávislé rozsvícení a díky ještě světlejším světlým a tmavším tmavým místům vytváří realističtější kontrast. Ten pak dále vylepšuje technologie X-tended Dynamic Range PRO, která upravuje jas tak, aby mohla zobrazit jasnější odlesky a hlubší černou ve stínech.


Realističtější barvy a kontrastS technologií vylepšení objektů pomocí HDR se analyzuje barva jednotlivých objektů na obrazovce a upravuje se kontrast, na rozdíl od většiny televizorů, kde se kontrast nastavuje pouze na jedné kontrastní křivce od černé po bílou. Díky vylepšení jednotlivých objektů dokáže tento televizor dosáhnout větší hloubky, detailních textur a realističtějšího obrazu.


Skvělé rozlišení, ať už se díváte na cokoliPomocí funkcí společnosti Sony lze obsah převést na rozlišení 4K. Náš procesor X1 Ultimate je dvakrát rychlejší než procesor X1 Extreme a analyzuje a zpracovává data, čímž doplňuje 4K obraz detaily a texturami. Technologie 4K X-Reality PRO s 4K databází dokáže zvýšit rozlišení i u záběrů natočených ve 2K a Full HD na hodnoty blízké 4K. Rozlišení objektů je následně optimalizováno technologií Object-based Super Resolution, která reprodukuje věrné textury.


Reprodukuje širší a přesnější škálu barevDíky rozšíření barevného spektra dokáží displeje TRILUMINOS vybavené našimi procesory X1 reprodukovat více barev než běžné televizory. Analyzují a zpracovávají data každého snímku tak, aby barvy působily ještě přirozeněji a přesněji a obraz se tak blížil realitě v takové míře, v jaké to dosud nebylo možné.


Krásné barvy ze všech stranSledování z úhlu je nyní stejně uspokojivé jako přímo. Originální optický design společnosti Sony ovládá světlo z podsvícení a panel X-Wide Angle zajišťuje věrné barvy, ať je sledujete odkudkoli.
(Tato funkce je k dispozici u televizorů s uhlopříčkou nad 55˝)


Rychlé scény jsou jasné a čistéNa některých obrazovkách mohou sportovní přenosy a rychlé akční scény působit rozmazaně. Díky naší technologii X-Motion Clarity je vše plynulé, jasné a čisté. Každý okamžik je jednotlivě kontrolován, jeho trvání je optimalizováno a podle potřeby je zvyšován jas, aby vám nic neuniklo.


Harmonie zvuku a obrazuVýškové reproduktory pro lokalizaci zvuku optimalizují umístění zvuku vzhledem k obrazovce, takže uslyšíte přesně vyladěný, vysoce kvalitní zvuk z té správné části scény.


Dokonalý soulad obrazu a zvukuZvuk u běžných televizorů s reproduktorem umístěným pod obrazovkou není často synchronizovaný s obrazem. Naše technologie Acoustic Multi-Audio™ používá dva reproduktory pro polohování zvuku v zadní části televizoru, které zvuku umožňují sledovat pohyb na obrazovce a zajišťují naprosto pohlcující zážitek. Nezávislé zesilovače jsou samostatně řízeny pro zajištění přesného polohování vysokých tónů z tohoto reproduktoru, čímž dochází k vylepšení akustického tlaku a stability a vzniká realističtější zvuk.
(Technologie Acoustic Multi Audio je k dispozici u modelů s uhlopříčkou 55˝ nebo vyšší. Nezávisle řízené zesilovače jsou k dispozici u televizorů s úhlopříčkou obrazovky 55 až 75˝.)


Zaposlouchejte se do zvuku ve vysoké kvalitěNaše nově tvarované reproduktory s měniči X-Balanced doplňují štíhlé televizory kvalitním zvukem a umožňují čistý poslech u filmů i hudebních pořadů.
(Tato funkce je k dispozici u televizorů s úhlopříčkou obrazovky od 55˝ do 75˝.)


Zvuk vás obklopí díky technologii Dolby AtmosNechte se obklopit zvukem, jako kdybyste byli přímo na scéně. S technologií Dolby Atmos zvuk přichází shora i ze stran, takže objekty nad hlavou budou realističtěji a vy si tak budete moci dopřát skutečně multidimenzionální zážitek.


Multidimenzionální zvuk s technologií S-Force Front SurroundUžijte si zvuk jako při poslechu několika samostatných reproduktorů. Konverzí vstupů zajišťuje technologie S-Force Front Surround virtuální reprodukci systému vytvářejícího prostorový zvuk, takže si můžete dopřát napětí ještě více pohlcujícího zvuku.


Zřetelně slyšitelné hlasyS technologií Voice Zoom uslyšíte lidskou řeč zřetelně bez nutnosti zesilovat hlasitost – ideální pro zpravodajské relace a dokumenty.


Skvělý obraz a zvuk v jakémkoli prostředíPohodlně se posaďte a užívejte si ten nejlepší možný zážitek ze sledování. Unikátní technologie optimalizace podle okolního prostředí od společnosti Sony zajistí automatickou úpravu nastavení obrazu a zvuku podle prostředí.


Jas přizpůsobený vaší místnostiU běžných televizorů zůstává jas stejný bez ohledu na osvětlení místnosti, takže obraz může být příliš tmavý nebo moc jasný. Tento televizor je vybaven světelným snímačem, který optimalizuje jas obrazu podle podmínek v místnosti, To znamená, že v jasně osvětlených místnostech se jas zvýší a ve tmavých sníží, abyste vždy získali dokonalý obraz.


Zvuk přesně do vašeho prostředíZvukový zážitek se může lišit podle prostředí v místnosti. Například záclony a závěsy pohlcují zvuk a objekty před televizorem mohou rušit průchod zvuku a snižovat tak kvalitu poslechu. Tento televizor s rozlišením 4K Ultra HD tyto objekty detekuje a reprodukuje zdokonalený zvuk optimalizovaný pro danou místnost.


Zarovnaný povrch bez rušivých prvkůŠtíhlý, hladký design s nenápadným stojánkem a tenkým rámem, díky kterému se můžete soustředit na to podstatné – na obraz.


Snadný přístup pro snadný životDíky snadnému přístupu k veškerému vašemu oblíbenému obsahu, službám a zařízením vám naše chytré televizory s platformou Android zjednoduší život.


Stačí mluvit a objevíte nové světySvou vysněnou zábavu dostanete tak rychle, jak si o ni zvládnete říct. Díky vylepšenému hlasovému ovládání vám chytrý televizor s platformou Android TV umožní si během okamžiku užívat filmy a pořady z aplikací a vysílání.


Přes 5000 aplikací – více, než kolik má jakýkoli jiný chytrý televizorChytré televizory Sony s platformou Android TV disponují nepřebernou nabídkou aplikací. Můžete si vybrat ty, které vám do života přinesou více radosti a zábavy.


Už žádné čekáníAplikace se spouští rychle a při přepínání mezi nimi už nemusíte čekat – Netflix se spouští 3x rychleji než dříve.


Vychutnejte si kvalitu režimu Netflix Calibrated ModeTento režim byl vyvinut speciálně pro originální pořady Netflix a v televizoru reprodukuje stejnou kvalitu obrazu jako na hlavní studiové kopii. V režimu Netflix Calibrated Mode je plně zachována vize a záměr autora snímku.


Podpora funkcí Apple AirPlay / Apple HomeKitS funkcí Apple AirPlay můžete streamovat video a zvuk ze svého zařízení iPhone, iPad nebo počítače Mac. Sledujte filmy a pořady například prostřednictvím aplikace Apple TV nebo dokonce i prohlížeče Safari a podělte se se všemi o své fotografie.


Odesílejte obsah na větší, lepší obrazovku pomocí služby ChromecastSlužba Chromecast vám umožňuje přenášet oblíbená videa, hry a aplikace z mobilního zařízení v plné kvalitě do televizoru. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu na obrazovce zařízení se systémem Android nebo iOS a váš oblíbený obsah získá větší rozměry. Přeneste obsah a poté můžete pokračovat v procházení obsahu na telefonu či tabletu.