SONY BRAVIA KE-55XH9096 - Vystavený kus

Ultra HD televize Sony KE-55XH9096 se 4K HDR rozlišením a Android TV
Úhlopříčka 139 cm (55")
4K HDR (3840 x 2160) TRILUMINOS displej
Full - Array Local Dimming podsvícení - hlubší černá, výjimečný kontrast
4K X-REALITY PRO zvyšuje rozlišení každého pixelu a redukuje šum
Obrazový 4K HDR Processor X1™ , X-Motion Clarity, Dolby Vision™, Dolby Atmos™
Wi-Fi®, LAN, Bluetooth®, Chromecast, Apple Airplay, Apple Homekit
Android TV, YouTube

Prodej ukončen
A
G
G
Katalogové číslo: KE55XH9096

Nechte se pohltit kontrastem technologie Full Array LED a zvukem jako v kiněOdhalte detaily na tmavých i světlých místech a poslouchejte zvuk z toho správného místa na obrazovce. Tento minimalistický televizor 4K Ultra HD se skvěle hodí ke sledování vašich oblíbených filmů.


Detailní obraz s bohatým kontrastemDopřejte si filmy přesně tak, jak je režisér zamýšlel. Náš výkonný procesor zvyšuje kontrast tak, že v každé scéně uvidíte více detailů.


Vychutnejte si přesný, realistický kontrastZjistěte, jak realistický může být obraz, pokud zdůrazníte jeho jemné detaily. Technologie Full Array LED používá zóny LED diod umožňující nezávislé rozsvícení a díky ještě světlejším světlým a tmavším tmavým místům vytváří realističtější kontrast. Ten pak dále vylepšuje technologie X-tended Dynamic Range, která upravuje jas tak, aby mohla zobrazit jasnější odlesky a hlubší černou ve stínech.


Realističtější barvy a kontrastTechnologie Object-based HDR remaster analyzuje barvu objektů na obrazovce a upravuje kontrast – na rozdíl od běžných televizorů, které upravují kontrast na základě jedné křivky černé a bílé. Díky vylepšení jednotlivých objektů dokáže televizor dosáhnout větší hloubky, detailních textur a realističtějšího obrazu.


Skvělé rozlišení, ať už se díváte na cokoliUžijte si obraz ve 4K plný detailů a struktur, o které se stará náš procesor 4K HDR Processor X1. U snímků v 2K nebo Full HD dojde ke zvýšení rozlišení na téměř 4K prostřednictvím technologie 4K X-Reality PRO s využitím 4K databáze.


Reprodukuje širší a přesnější škálu barevDíky rozšíření barevného spektra dokáží displeje TRILUMINOS vybavené našimi procesory X1 reprodukovat více barev než běžné televizory. Analyzují a zpracovávají data každého snímku tak, aby barvy působily ještě přirozeněji a přesněji a obraz se tak blížil realitě v takové míře, v jaké to dosud nebylo možné.


Rychlé scény jsou jasné a čistéNa některých obrazovkách mohou sportovní přenosy a rychlé akční scény působit rozmazaně. Díky naší technologii X-Motion Clarity je vše plynulé, jasné a čisté. Každý okamžik je jednotlivě kontrolován, jeho trvání je optimalizováno a podle potřeby je zvyšován jas, aby vám nic neuniklo.


Vychutnejte si kvalitu režimu Netflix Calibrated ModeTento režim byl vyvinut pro původní pořady služby Netflix a v televizoru s platformou Android TV a podporou služby Netflix reprodukuje obraz jako na hlavní studiové kopii. V režimu Netflix Calibrated Mode je plně zachována autorova vize a záměr.


Proměňte svůj divácký zážitek díky funkci Dolby VisionPřiveďte scény k životu pomocí výrazného osvětlení, temnější černé a zářivých barev. Technologie Dolby Vision pracuje s funkcí HDR, která přímo u vás doma vytvoří poutavý a silný zážitek jako v kině.


Harmonie zvuku a obrazu – diskrétní výškový reproduktorVýškové reproduktory pro lokalizaci zvuku optimalizují umístění zvuku vzhledem k obrazovce, takže uslyšíte přesně vyladěný, vysoce kvalitní zvuk z té správné části scény.


Dokonalý soulad obrazu a zvukuSynchronizace zvuku u běžných televizorů s reproduktorem umístěným pod obrazovkou se často rozchází s obrazem. Naše technologie Acoustic Multi-Audio používá dva výškové reproduktory pro polohování zvuku v zadní části televizoru, které zvuku umožňují následovat pohyb na obrazovce a zajišťují naprosto pohlcující zážitek.


Zaposlouchejte se do zvuku ve vysoké kvalitěNaše nově tvarované reproduktory s měniči X-Balanced doplňují štíhlé televizory kvalitním zvukem a umožňují čistý poslech u filmů i hudebních pořadů.


Zvuk vás obklopí díky technologii Dolby AtmosNechte se obklopit zvukem, jako kdybyste byli přímo na scéně. S technologií Dolby Atmos zvuk přichází shora i ze stran, takže objekty nad hlavou budou realističtěji a vy si tak budete moci dopřát skutečně multidimenzionální zážitek.


Multidimenzionální zvuk s technologií S-Force Front SurroundUžijte si zvuk jako při poslechu několika samostatných reproduktorů. Konverzí vstupů zajišťuje technologie S-Force Front Surround virtuální reprodukci systému vytvářejícího prostorový zvuk, takže si můžete dopřát napětí ještě více pohlcujícího zvuku.


Minimalistický design vás vtáhne do obrazuÚzký hliníkový rámeček vám umožní soustředit se na obrazovku, a dopřát si tak skutečně pohlcující vizuální zážitek jako v kině. Tenký hliníkový rám dodává televizoru luxusní vzhled a dojem.


Úzký hliníkový rámUmožní vám se zcela soustředit na obraz, ne na televizor.


Nenápadný stojan se dvěma polohamiNáš tichý stojan nenápadně stojí na poličce a neruší váš zážitek ze sledování. Díky možnosti nastavení pro širokou a úzkou montáž jej lze používat na velkých i malých poličkách.


Minimalistický stojan vytvářející harmoniiTenký kovový stojan v minimalistickém provedení nádherně zapadá do soudobých moderních interiérů.


Snadný přístup pro snadný životDíky snadnému přístupu k veškerému vašemu oblíbenému obsahu, službám a zařízením vám naše 4K televizory s platformou Android TV zjednoduší život.


Stačí mluvit a objevíte nové světySvou vysněnou zábavu dostanete tak rychle, jak si o ni zvládnete říct. Díky vylepšenému hlasovému ovládání vám chytrý televizor s platformou Android TV umožní si během okamžiku užívat filmy a pořady z aplikací a vysílání.


Přes 5000 aplikací – více, než kolik má jakýkoli jiný chytrý televizor4K televizory Sony s platformou Android TV disponují nepřebernou nabídkou aplikací. Můžete si vybrat ty, které vám do života přinesou více radosti a zábavy.


Už žádné čekáníAplikace se spouští rychle a při přepínání mezi nimi už nemusíte čekat – Netflix se spouští 3x rychleji než dříve.


Vychutnejte si kvalitu režimu Netflix Calibrated ModeTento režim byl vyvinut speciálně pro originální pořady Netflix a v televizoru reprodukuje stejnou kvalitu obrazu jako na hlavní studiové kopii. V režimu Netflix Calibrated Mode je plně zachována vize a záměr autora snímku.


Začněte stiskem jediného tlačítkaTelevizory Sony disponují speciálním tlačítkem Netflix, takže můžete začít streamovat jedním stisknutím.


Podpora funkcí Apple AirPlay / Apple HomeKitS Apple AirPlay můžete streamovat video a audio do vaší televize přímo z vašeho iPhone, iPad nebo Mac. Sledujte filmy a pořady z aplikace Apple TV, vašich oblíbených aplikací nebo dokonce Safari. Sdílejte své fotografie se všemi v místnosti.


Odesílejte obsah na větší, lepší obrazovku pomocí služby ChromecastSlužba Chromecast vám umožňuje přenášet oblíbená videa, hry a aplikace z mobilního zařízení v plné kvalitě do televizoru. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu na obrazovce zařízení se systémem Android nebo iOS a váš oblíbený obsah získá větší rozměry. Přeneste obsah a poté můžete pokračovat v procházení obsahu na telefonu či tabletu.


Snadné ovládání s chytrým ovladačemPřipojte k televizoru set top boxy a další zařízení přes HDMI a všechna je ovládejte jedním chytrým ovladačem. Díky tenčímu a zaoblenějšímu designu s vestavěným mikrofonem a vylepšeným rozložením tlačítek je jeho použití rovněž opravdová hračka.


Užijte si obsah, jak jej tvůrci zamýšleliPři digitální kompresi obrazu z filmů do televizního vysílání dochází ke snížení kvality a vaše zážitky neodpovídají záměru režiséra ve studiu. Díky celé řadě unikátních funkcí si můžete doma dopřát zábavu ve studiové kvalitě – přesně tak, jak to režisér zamýšlel.


Vášeň v nezkreslené podoběPři řešení odchylek barev, ke kterému dochází během procesu produkce, používá tento televizor autokalibrační software CalMAN značky Portrait Displays. Ten zajišťuje nepřekonatelnou kvalitu kalibrace a nabízí možnost přesného doladění, jakého není možné dosáhnout klasickým procesem nastavení obrazu. Výsledkem je reprodukce barev, která odpovídá původnímu televiznímu signálu a dokáže reagovat i na nejmenší změny barev, ke kterým může časem docházet. Tento televizor podporuje software CalMAN, čímž zákazníkům nabízí možnost využívat nástroj určený především ke kontrole kvality při práci s vizuální postprodukcí a prokazuje naši touhu nabízet i domácnostem obraz s přesně kalibrovanými barvami a profesionální kvalitou.