Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Vlogovací fotoaparát Sony ZV1-M2B

Katalogové číslo: Z03229
Novinka Novinka
Univerzální širokoúhlý objektiv se zoomem 18–50 mm ideální pro vlogování, Velký snímač obrazu typu 1.0 pro úchvatnou kvalitu obrazu, Vestavěný inteligentní mikrofon se třemi vložkami, Štít proti větru pro čisté nahrávání hlasu, Dotykové ovládání, přepínač Bokeh, Nastavení Product Showcase pro prezentaci produktů pro snadné vlogování, Lehká konstrukce pro skvělou přenosnost a tvůrčí svobodu
Skladem
ks
24 980 Kč
Cashback 1 000 Kč i Výsledná cena 23 980 Kč

Vytvářejte své příběhy, sdílejte svůj světZachyťte svůj svět tak, jak chcete. Vlogovací fotoaparát ZV-1 II zjednodušuje natáčení na cestách a umožňuje pořizovat video a zvuk v úžasné kvalitě bez složitého nastavování.


Zarámovaný světS vlogovacím fotoaparátem ZV-1 II můžete fotografovat vše od skupinových selfie až po městské scenérie. Širokoúhlý objektiv 18 mm dokáže zachytit širší zorné pole než lidské oko, takže se do záběru snadno vejdou všichni a všechno. Širokoúhlý objektiv promění každodenní scény v dynamické záběry, ať už v interiéru nebo venku.


Univerzální orámováníFotoaparát ZV-1 II vám díky širokoúhlému objektivu se zoomem umožní vytvářet záběry podle vašich představ. Zoom 18 mm se skvěle hodí pro selfie, zoom 50 mm je zase ideální pro portréty a momentky. Maximální clona F1.8 s širokoúhlým objektivem a F4 s teleobjektivem poskytuje jemné rozostření pozadí a dodává potřebnou atmosféru.


Kreativní barvyDíky správnému obrazu nejsou pro vytváření působivých vlogů potřeba zkušenosti. Styl My Image Style umožňuje snadno vyladit jas a barvy před pořízením záznamu — bez nutnosti probírat se nabídkami. Tvůrčí vzhled nabízí pro záběry s více kreativními barvami a atmosférou deset nastavení, ze kterých si můžete jednoduše vybrat to, které odpovídá vaší vizi.


Přidejte dramatický nádechStačí klepnout na obrazovku a zachytit každodenní chvíle do filmového obrazu, to vše bez úprav v postprodukci. S nastavením filmových vlogů fotoaparát automaticky pořizuje obraz s poměrem stran Cinemascope při 24 sn./s — standard pro filmový průmysl. Poté můžete svému záznamu dopřát dokonalé barvy zvolením jednoho z pěti vzhledů a jedné ze čtyř atmosfér pro okamžité profesionální výsledky.


Vestavěný mikrofon pro čistý hlasový záznamV automatickém režimu [Auto] přepíná nový zabudovaný inteligentní mikrofon se třemi vložkami směr zabudovaného mikrofonu ze všech směrů [All Directions] na přední [Front], když fotoaparát v záběru rozezná lidskou tvář. Nebo můžete přepnout ručně na přední [Front] pro selfie či zadní [Rear], když do záznamu mluvíte. Připojte dodávanou ochranu proti větru, abyste snížili hluk větru a zachytili čistší zvuk ve venkovním prostředí.


Snadno přenosnýVlogovací fotoaparát ZV-1 II je malý a lehký, takže ho můžete vzít kamkoli s sebou – stejně jako smartphone. S hmotností pouhých 292 g zachytíte každodenní život s lehkostí a pořídíte obsah na cestě.


Jednoduchý a intuitivní dálkový ovladačS fotoaparátem ZV-1 II se do fotografování mohou pustit i vlogující začátečníci; není třeba studovat složitá nastavení. Ikony dotykových funkcí, jako je záznam a samospoušť, se zobrazují na obrazovce pro snadné ovládání. Také se skvěle hodí pro pořizování selfie nebo v jiné situaci, kdy na fyzická tlačítka na fotoaparátu nedosáhnete.


Zaměřte se na sebeFotoaparát ZV-1 II automaticky zajistí, abyste měli vždy zaostřeno s funkcí Touch Tracking. Rozezná lidské tváře a oči, a sleduje tak hlavní objekt bez přeostřování. Funkci aktivujte dotykem klepnutím na obrazovku. Automatické zaostření na oči lze také nastavit na sledování tváří a očí zvířat.


Výkonná stabilizace obrazuRoztřesený záznam může zničit i nejlepší vlogy, ale fotoaparát ZV-1 II je navržený tak, abyste mohli pořizovat skvělé záběry, i když jdete a nahráváte z ruky. Aktivní režim pomáhá minimalizovat rozmazání záběru, a poskytuje tak stabilnější snímky bez nutnosti následných úprav po pořízení.


Vysoká kvalita pouhým klepnutímZV-1 II je navržen pro snadnou tvorbu obrazu. Aktivujte nastavení Product Showcase (Prezentace produktu) a automaticky zaostřete na produkt, který držíte, bez nutnosti další gest. Použijte také přepínač Bokeh pro jemně rozostřené pozadí – vyberte rozostření [Defocus], aby objekt vynikl, nebo možnost [Clear] (Čistý) pro zaostření na celý snímek.


Snadné pořizování selfieS fotoaparátem ZV-1 II zachytíte skvělé skupinové momenty. Při pořizování selfie v režimu iAUTO se dvěma nebo třemi lidmi fotoaparát automaticky upraví nastavení a ostře a jasně zaostří na všechny obličeje.


Vždy budete vypadat co nejlépeUkažte se v tom nejlepším světle. Bez spec. nastavení umožňuje ZV-1 II zachytit zdravé a přirozené odstíny pleti. Automat. expozice (AE) s prioritou obličeje osvětlí obličej, takže si nemusíte dělat starosti s osvětlením. Použít lze i efekt pro měkké tóny pleti, který lze vypnout či nastavit na nízkou, střední, či vysokou intenzitu.


Vždy víte, když nahráváteUž se vám nestane, že omylem propásnete akci. Když stisknete tlačítko MOVIE nebo klepnete na ikonu záznamu na displeji LCD, kontrolka nahrávání začne svítit červeně a na obrazovce se objeví červený rámeček, abyste vždy věděli, že nahráváte vše důležité. Otočná obrazovka umožňuje sledování záznamu při snímání z různých úhlů.


S gripem pro snímání bude vlogování snadnéVlogování je jednodušší a pohodlnější s volitelným bezdrátovým gripem pro snímání GP-VPT2BT, který umožňuje pořizovat stabilnější snímky a slouží také jako stativ. Ovládání zoomu a tlačítko pro záznam jsou na straně gripu, takže se nemusíte pokaždé natahovat k fotoaparátu.


Jednoduché připojení smartphonuPřipojení fotoaparátu a smartphonu nikdy nebylo jednodušší díky mobilní aplikaci Creators’ App. Přenos dat pokračuje na pozadí, i když obrazovka smartphonu usne nebo pokud je spuštěna jiná aplikace. Svůj smartphone či počítač můžete také přeměnit na dálkový ovladač a ovládat fotoaparát na dálku.


Snadné streamování jediným kabelemProměňte fotoaparát ZV-1 II na vysoce kvalitní webovou kameru jednoduše připojením kompatibilního zařízení přes USB. Velký snímač obrazu typu 1.0 a předvolby Tvůrčí vzhled zajistí živoucí obraz.


Cloudové služby společnosti SonyPřihlaste se do Creators’ Cloud a využijte nástroje podpory produkce Sony. Umožní přístup ke cloud. službám jako Master Cut (Beta), která využívá metadata fotoaparátu a cloud. umělou inteligenci pro vytváření hrubých úprav videa, čímž ušetří čas. Nebo využijte Ci Media Cloud umožňující snazší a plynulejší týmovou produkční spolupráci.


Vysoce kvalitní záběryModel ZV-1 II má v kompaktním těle výkonné funkce a nabízí působivou kvalitu obrazu. Snímač obrazu typu 1.0 dokáže zachytit obraz na profesionální úrovni, ve formátu XAVC S v rozlišení 4K při až 30p nebo pro 5x zpomalený záběr až 120p v rozlišení Full HD. Podporuje také simultánní záznam proxy pro efektivní pracovní postup následného zpracování.


Roste s vaší kreativitouS fotoaparátem ZV-1 II snadno zlepšíte své filmovací dovednosti. Stejně jako profesionální řada Cinema Line nebo fotoaparáty řady ? podporuje model ZV-1 II obrazové profily S-Log3 a S-Gamut3.Cine a umožňuje vám využít větší flexibilitu pro následné zpracování.


Vestavěný filtr NDObjektiv ZEISS Vario-Sonnar T* 18-50 mm F1,8-4 se zoomem má vestavěný filtr s neutrální hustotou (ND), který reguluje světelnou expozici o tři stupně, takže snímky jsou výraznější i za jasného světla. Objektiv udržuje ostrost v celém rozsahu zoomu, a umožní vám pořídit všechny záběry, které potřebujete, abyste vlog oživili.


Kvalita zvuku nové úrovněZvyšte ještě více kvalitu zvuku svého vlogu připojením externích mikrofonů. Například model ECM-G1 jasně zachytí zvuk před fotoaparátem a lze jej připojit bez kabelu. Nebo si vyberte z rozsáhlé řady společnosti Sony, navržených pro širokou škálu použití.Parametry

Typ snímače Snímač CMOS Exmor RS typu 1.0 (13,2 x 8,8 mm)
Obrazový procesor BIONZ X™
Efektivní pixely 20,1 Mpix
Rozlišení fotografií typ 1.0 L: 5 472 x 3 648 (20 MP), M: 3 888 x 2 592 (10 MP), S: 2 736 x 1 824 (5,0 MP)
Formát záznamu fotografie Kompatibilní s formátem JPEG (DCF verze 2.0, Exif verze 2.32, MPF Baseline), RAW (formát Sony ARW 4.0)
Režim záznamu videa XAVC S: MPEG-4 AVC / H.264
Typ objektivu ZEISS® Vario-Sonnar T*
Ohnisková vzdálenost f=6,9–17,6 mm, 18–50 mm
Světelnost F1,8 až F4,0
Zoom optický/digitální 2,7 / -
Stabilizace Elektronická
Typ ostření Rychlé hybridní automatické ostření (automatické fázové ostření / automatické ostření s detekcí kontrastu)
Typ LCD obrazovky 7,5 cm (typ 3,0) (4:3) / 921 600 bodů / Xtra Fine / displej LCD TFT, Úhel otevření: přibl. 176°, Úhel otáčení: přibl. 270°
Rychlost závěrky Fotografie: 1/32 000 až 1/4 s; videa: 1/12 800 až 1 s
Vestavěný microfon / reproduktor Vestavěný, stereofonní / Vestavěný, monofonní
Kompatibilní záznamová média Slot pro více paměťových karet Memory Stick Duo™ / SD
Blesk Externí blesk systému Sony α kompatibilní s univerzální paticí, TTL měření pro blesk, +/−3,0 EV (lze přepínat mezi kroky po 1/3 EV)
Samospoušť Ano
Iso citlivost (fotografie/video) Fotografie: ISO 125–12800 (s možností rozšíření na ISO 80–12800), AUTO (ISO 125–12800, volitelný dolní a horní limit), Videa: ekvivalent ISO 125-12800, automatický režim (ISO 125-12800, volitelný dolní a horní limit)
Výdrž baterie 290 snímků (monitor LCD) (podle standardu CIPA), 45 min (monitor LCD) (podle standardu CIPA) , 75 min (monitor LCD) (podle standardu CIPA)
Rozhraní Velkokapacitní paměťové zařízení / MTP, universální patice kompatibilní s vysokorychlostním rozhraním USB 480 Mb/s (USB 2.0), Wi-Fi, IEEE 802.11b/g/n (pásmo 2,4 GHz), Bluetooth® Standard ver. 4.2 (pásmo 2,4 GHz),
Konektor mikro HDMI (typ D) 3840 x 2160 (30p / 25p / 24p) / 1920 x 1080 (60p / 50p / 24p) / 1920 x 1080 (60i / 50i), YCbCr 4:2:2 8 bitů / RGB 8 bitům, 3,5mm stereofonní konektor mini jack, Zobrazení na smartphonu, Dálkové ovládání přes telefon
Obsah balení Dobíjecí baterie NP-BX1, ochrana proti větru, adaptér ochrany proti větru
Rozměry a hmotnost 105,5 x 60,0 x 46,7 mm, 292 g (včetně baterie paměťové karty)

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod, nakoupil jsem zde již vícekrát a vždy jsem byl spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod