AKTUÁLNÍ INFORMACE K PROVOZU PRODEJEN ELVIA-PRO: Objednávejte a vyzvedávejte bez omezení. Více informací...

PLAYSTATION VR2 + CAM V2 + 5 HER /2

doprava zdarma
Playstation virtuální realita s kamerou a 5 hrami (PS719999102)
Procesorová jednotka nově propouští do Tv HDR
Sluchátka se připojují přímo skrze vstup na přilbě
OLED zobrazení, Velikost zobrazení 5,7"
Rozlišení obrazovky 1920 x RGB x 1080 (960 x RGB x 1080 pro každé oko)
Obnovovací frekvence 120 Hz, 60 Hz
Zorné pole cca 100 stupňů
Senzory akcelerometr, gyroskop, HDMI, USB
Voucher ke stažení 5 her: VR Worlds, Skyrim, Astrobot, Residen Evil 7, Everybodys Golf
Skladem
Katalogové číslo: PSVR2MEGA2+CAM+5HER
8 690 
ks

Poznej nové světy


Žij hrou

Od okamžiku, kdy si nasadíš soupravu PlayStation VR, nový systém virtuální reality pro systém PlayStation 4, budeš prožívat hry zcela novým způsobem. Přímo v centru dění zažiješ každý detail podivuhodných nových světů – a budeš mít pocit, že jsi přímo ve hře.Nikdy nezůstáváme stát na místě

         

Hraj a prožívej hru naplno

Inovace PlayStation

PlayStation vždy nabízel zážitky překračující hranice představivosti, od 3D her po rozšířenou realitu. Toto dědictví nyní se soupravou PS VR otevírá novou kapitolu. Tak projdi obrazovkou a vstup do hry.
 Získej pocit, že jsi skutečně ve hře

Už jsi hrál hry, ve kterých jsi ztrácel pojem o čase. Ale co hry, při kterých zapomeneš, kde jsi? Přesně tohle zajistí souprava PS VR – vtáhne tě do hry s dosud nepoznaným pocitem reality.

Nová definice hraní
Využívá technologii PS4         Nasaď a hraj


Využívá technologii PS4


 
 

Nasaď a hraj


 
Stačí zapojit a hrát. Systém Playstation VR má stejnou "DNA" jako systém Plastation 4, můžeš je tedy jednoduše propojit a během pár sekund si dopřát nové zážitky. Souprava má za sebou dlouhý vývoj zaměřený na to, aby byla co nejlehčí a nejpohodlnější. Bez námahy se nasazuje i sundává a její inovativní design v sobě spojuje minimální hmotnost a podporu náhlavního oblouku přes horní část hlavy, aby tvůj pocit reality nic nenarušilo.

Nech se ohromit
5,7         360ti stupňové vidění         Mimořádně plynulé zobrazení


5,7" OLED obrazovka


 
 

360ti stupňové vidění


 
 

Mimořádně plynulé zobrazení


 
Díky obrazovce OLED je možné, aby ti před očima ožívala dokonale reálná prostředí ve 3D a široké zorné pole. S pokročilý systémem sledování, který sleduje pohyb tvé hlavy v rozsahu 360 stupňů, budeš mít díky neohraničenému zornému poli pocit, že prožíváš každý detail. Systém Playstation VR dokáže zobrazit 120 snímků za sekundu a vytvořit tak dojem realistického obrazu. I při více než dvojnásobné snímkové frekvenci oproti většině videoher bude zobrazení plynulejší bez ohledu na to, jak intenzivní a rychlá je akce.

Ponoř se do hry
Uslyšíš všechno, co se kde šustne.         Vestavěný mikrofon


Uslyšíš všechno, co se kde šustne.


 
 

Vestavěný mikrofon


 
Systém Playstation VR se postará o skutečně prostorový zvuk. Zvuk 3D znamená, že můžeš rozeznat zvuky nad sebou, pod sebou i všude kolem sebe. Instinktivně otočíš hlavu tam, odkud uslyšíš zvuk jednoho kroku, a budeš moci odhadnout, jak je to daleko - přesně jako ve skutečnosti. Vestavěný mikrofon ti umožní komunikovat s ostatními hráči online. Prohloubí i tvůj pocit ponoření do akce.

Vydej se vlastním směrem
Zapomeň na realitu         Intuitivní ovládání


Zapomeň na realitu


 
 

Intuitivní ovládání


 
Devět diod LED rozmístěných vpředu, na bočních stranách a na zadní straně systému Playstation VR je sledováno kamerou Playstation Camera, aby bylo možné určit tvou přesnou polohu. to znamená, že systém PS4 bude vždycky vědět, kde jsi, i když ty na to vzhledem k nepřekonatelnému pocitu reality, který systém PS VR vytváří, někdy zapomeneš. Bezdrátový ovladač Dualshock 4 sledovaný kamerou Playstation Camera se dokonale hodí k intuitivnímu hraní. A díky pohybovému ovladači Playstation Move budeš moci ve hře používat vlastní ruce.

Sdílej s přáteli
Hrajte společněI když se úplně ponoříš do vlastního světa, můžeš ostatním dovolit, aby se přidali. Kamarádi ve stejné místnosti mohou tvé pokroky sledovat na televizní obrazovce. Nebo si proti tobě mohou zahrát pomocí bezdrátových ovladačů Dualshock 4.
Hrajte společně

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.