K příležitosti padesátiletého výročí Dánského výrobce reproduktorů Jamo, vychází zcela nová série Jamo Studio 8, která kompletně nahrazuje velice úspěšnou řadu Studio 600. Nová série přináší nejen vysoký výkon, špičkový design, ale i plnou řadu inovací.Tešit se můžou jak milovníci klasického sterea, tak fanoušci prostorového zvuku okořeněného o Dolby Atmos. V nabídce se nachází tři modely sloupových reproduktorů, dvou regálových reproduktorů, dva centry a dva subwoofery. Za zvýhodněnou cenu pak celá sestava 5.1, případně 5.0, složená z kombinace nabízených modelů.
 
 
Dominantním prvkem celé série Studio 8 je doposud nezmíněný elevační reproduktor, což je 4" širokopásmový měnič s membránou z polymerových vláken, který zpostředkovává přesné a realistické Dolby Atmos efekty. Velkou inovací je patentovaný integrovaný konektor, který umožňuje jejich propojení s hlavním reproduktorem a zajistí tak, aby žádný kabel nevisel na zadní straně reproduktoru. Výsledkem je naprosto čisté a stabilní propojení mezi dvěma reproduktory.
(Pro použití pouze s modely S 809, S 807, S 803)
 
Vývojáři si s estetickým provedením opravdu pohráli. Jedinečné dřevěné detaily dodávají reproduktorům dojem ruční výroby a  přírodní vzhled. Ochranné mřížky měničů jsou plně magnetické bez zbytečných montážních otvorů a kolíků. Vzniká tak naprosto čistý, celistvý předek ozvučnice. Při integraci Dolby Atmos se jednoduše ochranná mřížka posune do horních magnetů, kde jsou k dispozici dvě pozice umístění. Všechny modely Studio 8 se vyrábí ve třech barevných provedeních – černá, bílá a skvěle vypadající ořech.
 
 
Kompletní Série Studio 8 je již nyní u dodavatele skladem a k dispozici ve všech barevných variantách. Objednávat můžete v našem internetovém obchodě Elvia-Pro.

Můžete také navštívit naší kamennou prodejnu v Poděbradské ulici, kde Vám ochotně poradí s výběrem prémiových reproduktorů.

Ke stažení: Prezentace Jamo Studio 8 série (formát PDF o velikosti 1.9 MB)