SONY NW-A105 16GB ORANGE

Síťový přehrávač Walkman Sony NW-A105 se zvukem s vysokým rozlišením a operačním systémem Android - oranžový
Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení
Technologie pro digitální odstranění okolního hluku a režim okolního zvuku
Podporováno systémem Android, kompatibilní s funkcí Wi-Fi
Technologie DSEE HX Al zanalyzuje typ písně a obnoví komprimované zvukové soubory
Digitální zesilovač S-Master HX pro kvalitnější zvuk
Vneste do svého života harmonii s barvami řady h.ear
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
Katalogové číslo: NWA105D


Rozdíly nás spojujíNová řada h.ear harmonicky spojuje různé barvy. Díky tomu vznikají nečekané kombinace, kdy každý díl má své místo a doplňuje se s ostatními.


Známka stylu, oslava zvuku.Díky podpoře systému Android a možnosti přímého stahování a streamování prostřednictvím Wi-Fi bude s atraktivním modelem NW-A100 vaší jedinou starostí to, jak si užít hudbu po svém.


Barvy v harmoniiNová řada h.ear přichází v barvách, které perfektně doplní váš životní styl. Tóny ladí se spektrem odstínů a různých barev. Vyzkoušejte je s vaším oblíbeným oblečením – prostě to ladí. Zkrátka harmonie bez námahy.


Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišeníVychutnejte si díky zvuku s vysokým rozlišením jemné nuance zvuku studiové kvality v kvalitě vyšší, než jakou poskytují disky CD. Všechno od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Bude to, jako kdyby interpret stál před vámi.


S-Master HXVychutnejte si v hudbě nenápadné nuance díky digitálnímu zesilovači S-Master HX, který zajišťuje zvuk s vysokým rozlišením v maximální kvalitě a se sníženým zkreslením a šumem.


DSEE HXTechnologie DSEE HX dokáže přesně obnovit zvuk ztracený v průběhu digitální komprese, a dosáhnout tak naprosté věrnosti hudebního zážitku – i u streamované hudby.


Přehrávání DSDZažijte u modelu NW-A100 přirozený zvuk a bohaté detaily zvukových formátů DSD s frekvencí až 11,2 MHz díky vysoce kvalitní PCM konverzi.


Bezdrátový zvuk s vysokým rozlišenímVychutnejte si hudbu se zvukem s vysokým rozlišením díky našemu špičkovému bezdrátovému kodeku LDAC. Třikrát vyšší přenosová rychlost než u běžné technologie BLUETOOTH nabízí mimořádný zážitek z poslechu každé skladby.


Technologie NFC jedním dotykem a Bluetooth pro okamžité připojeníS technologiemi NFC a Bluetooth se ke své hudbě připojíte snadno a rychle. Dotkněte se přehrávače NW-A100 zařízením podporujícím technologii NFC a dosáhnete rychlého připojení: poté můžete streamovat. Nemáte technologii NFC? Nevadí. Připojte se přes Bluetooth a je hotovo. K dispozici je kompatibilita se zvukem LDAC a aptX HD.


Pevný frézovaný hliníkový rám pro lepší kvalitu zvukuVysoce kvalitní frézovaný hliníkový rám poskytuje vynikající pevnost pro nízkou impendanci, jasný stabilní zvuk i plné basy.


Fóliový kondenzátorVe fázi zesílení se používají vysoce kvalitní fóliové kondenzátory, což modelu NW-A100 pomáhá dosahovat čistých výšek s velkým rozsahem a přirozeného zvuku.


Rezistor pro kvalitní zvukPovrchově montovaný rezistor pro kvalitní zvuk se stará o efektivní přidělování výkonu jednotlivým prvkům obvodu a následně i o konzistentní kvalitu zvuku.


Optimalizované uspořádání obvodových desekOddělením audiobloku (zvýrazněn červeně) a napájecího/digitálního bloku (modře) byla obvodová deska optimalizována, aby se zajistilo, že na kvalitu zvuku nebude mít vliv digitální šum.


Pokročilá pájka s obsahem zlata pro čistší zvukVýjimečná vodivost zlata zajistí absolutně minimální ztrátu signálu. Pro jasnější zvuk i vokály: špičková audio pájka bez olova s malým množstvím zlata spojuje obvod modelu NW-A100 s baterií.


Kompatibilní s Wi-Fi® pro stahování a streamováníDíky podpoře systému Android a kompatibilitě s technologií Wi-Fi nabízí model NW-A100 další způsoby poslechu. Své streamovací a hudební aplikace si můžete užít na přehrávači Walkman, nebo připojením k počítači získat přístup ke své sbírce.


Vyrobeno pro vaše pohodlíPřehrávač NW-A100 má se svými elegantními křivkami a matnou povrchovou úpravou tvar, který se pohodlně drží a padne do dlaně.


Větší displej, kompaktní velikostModel NW-A100 má větší obrazovku než jeho předchůdce NW-A50, ale jeho tělo má téměř stejnou velikost. Můžete si tak užívat snadnější přístup k hudbě a nemusíte se vzdávat pohodlí.


Praktická boční tlačítkaPomocí důmyslně navržených bočních tlačítek můžete volit své oblíbené skladby a nastavovat hlasitost, aniž byste jej museli vytahovat z kapsy.


Port USB Type-CModel NW-A100 je vybaven portem USB Type-C, který umožňuje snadné připojení k celé řadě zařízení.


Paměť s možností rozšířeníRozšiřte si už tak velkou paměť modelu NW-A100 pomocí karty microSD – vložte kartu do slotu a užijte si na cestách nekonečné seznamy skladeb i ty největší hudební sbírky.


Výdrž baterie až 26 hodinPři plném nabití si můžete vychutnat až 26 hodin přehrávání souborů MP3 v kvalitě 128 kb/s. Ideální při každodenním dojíždění nebo na procházkách.


Procesor pro přehrávání vinylových desekDopřejte digitálním nahrávkám hřejivý zvuk a charakter vinylových desek. Vychutnejte si decentní reprodukci nízkofrekvenčních rezonancí, rezistenci ramene s přenoskou a charakteristické praskání, které vytváří autentický zážitek z poslechu.


řehrává a dekóduje hudební soubory MQAModel NW-A100 je si poradí s přehráváním a dekódováním souborů MQA, takže můžete poslouchat více hudby bez ztráty kvality.Display 3,6" WVGA (1280 x 720 pixelů), barevný displej TFT s kapacitní dotykovou obrazovkou s bílým podsvícením LED
Paměť 16 GB + microSD karta (možnost zvětšit kapacitu úložiště, není součástí dodávky)
Podporované formáty AAC, APE, ALAC, DSD, FLAC, MP3, HE-AAC, L-PCM, WMA, Apple Lossless
Funkce OS Android 9.0, Wi-Fi, Bluetooth kodek LDAC, aptX HD, NFC, 10 pásmový EQ, DSEE HX, DC fázový linearizátor, dynamický normalizér, VPT, technologie ClearAudio+, technologie Clear Phase, procesor pro analogové vinylové desky, DIGITAL NOISE CANCELLING
Barevné provedení Černé
Baterie až 26 hodin, doba nabíjení (plné dobití) 5,5 hodiny
Rozměry a hmotnost 55,9 mm x 98,9 mm x 11,0 mm; hmotost 103 g

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.