Společnost Samsung představila nový model s názvem Galaxy Note8. Dle očekávání jde o nejvýkonnější smartphone značky Samsung. Zařadíme ho tak mezi vlajkovou řadu S8 a S8+. Nabízí výjimečný výkon, velký displej, dotykové pero S Pen a nově i duální fotoaparát. Nesmíme zapomenout zmínit, že Galaxy Note8 disponuje baterií, která prochází nejpřísnějším testováním na trhu, aby nedala šanci opakovat fiasko předchozí modelové řady.

 

Galaxy Note8 s perem S Pen

 

Po vizuální stránce se tvůrci opět vyznamenali, téměř bezrámečkový Infinity displej s rozměrem 6,3“ a s rozlišením 2960 x 1440 px dosahující až ke kovovým okrajům telefonu. Zařízení je odolné proti vniknutí prachu a vody podle certifikace IP68. Na použitých materiálech se rozhodně nešetřilo. V České republice bude zatím k dostání pouze v černé a zlaté barvě.

 

Galaxy Note8 elegance s duálním fotoaparátem

 

Dotykové pero je nedílnou součástí řady Galaxy Note a setkává se s plnou řadou vylepšení. Za pomocí S Pen tak získáte zcela nový druh komunikace. Díky pouze 0,7 mm hrotu jsou veškeré poznámky a kresby naprosto precizní, a pokud potřebujete opravit nepovedený tah, jednoduše stisknete tlačítko na straně S Pen a chybu vymažete. Samozřejmě nechybí funkce poznámek na vypnutém displeji, připojení na AOD (Always On Display), Samsung Notes, chytrý výběr a možnost živé zprávy, kde díky S Pen tvoříte vlastní emoty. Velkou výhodou je, že veškeré úkony s S Pen můžete plně a bez omezení využívat i pod vodou.

 

Galaxy Note8 psaní perem pod vodou

 

Velkou změnou je dvojice fotoaparátů na zadní straně telefonu, kde obdobně jak u iPhonu slouží jeden jako standardní snímač a druhý s dvojnásobným optickým zoomem za účelem vytvoření lepší kompozice. Oba snímače mají rozlišení 12 Mpix, širokoúhlý fotoaparát má světelnost f/1,7 a druhý teleobjektiv pak f/2,4. Objektivy duálního fotoaparátu disponují optickou stabilizací obrazu. S technologií Live Focus získáte ostré fotografie, kde dokonale vynikne fotografovaný objekt.

 

Galaxy Note8 detail duálního fotoaparátu

 

Jelikož je řada Galaxy Note situována nejen na zábavu ale hlavně na práci. Je zapotřebí dostatečného výkonu. Díky vysoce výkonnému 10 nm mobilnímu procesoru o frekvenci 4x 2,3 GHz + 4x 1,7 GHz a operační paměti 6 GB nebudete mít problém spustit několik aplikací najednou a jakoukoliv činnost dokončit bez jediného problému. Důležité je také kvalitní připojení. S pomocí technologie Gigabit LTE a Gigabit Wi-Fi máte zaručeně výjimečnou rychlost připojení využívající síťové rychlosti až 1 gigabit za sekundu. Díky podpoře bezdrátového nabíjení budete mít vždy dostatek energie.
 
Samsung Galaxy Note8 disponuje tou nejlepší možnou výbavou a s klidem na duši ho můžeme zařadit za jeden z nejvýkonnějších telefonů roku 2017. Začít prodávat by se měl 15. září. S cenou 26 999 Kč tedy o 2 tisíce více, než za kolik můžete pořídit Galaxy S8+. Pokud chcete to nejlepší co dnešní svět mobilních telefonů přináší je Galaxy Note8 pro Vás ta správná volba.
 
Smartphone Galaxy Note8 si můžete již nyní prohlédnout na naší prodejně Brand Store Samsung v obchodním centru Černý Most, a samozřejmě si jej můžete také předobjednat v našem internetovém obchodě www.elviapro.cz. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Galaxy Note8 prezentace na Brand Store Samsung Centrum Černý Most

 

 

Doplňující obrázky:
Galaxy Note8 obsah balení