Máme pro Vás otevřeno! Všechny naše prodejny fungují jako výdejní místa. Zkontrolujte si provozní dobu.

ONKYO A-9150 SILVER

Integrovaný stereo zesilovač Onkyo A-9150 s technologií Discrete SpectraModule - stříbrný
Výkon 60 W/kanál (při 4 Ω, 20 Hz-20 kHz, 0,08% zkreslení THD)
Přímý režim reprodukce DIRECT
Přepínač reproduktorů A/B
Ovládání zvuku - basy/výšky/vyvážení kanálů
Hliníkový přední panel a ovladač hlasitosti
Pevné šasi přístroje na potlačení rezonance
Výstup na sluchátka
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
Katalogové číslo: ONKYOA9150S
15 590  Ušetříte 6 % (1 000 Kč)
14 590 
ks

Rafinované zesílení výkonu

Pro dosažení jasného zvuku je důležité, aby zvuky různých frekvencí byly reprodukovány bez fázového posuvu. Obvody zesilovače Onkyo A9150 mají originální zapojení, tím je pečlivě naladěn pro fázovou přesnost, širokopásmovou reprodukci signálu a přirozenou přechodovou odezvu. Je vybaven ručně vybranými součástkami, což přispívá k výjimečné kvalitě zvuku.

Muzikálnost s Discrete Spectra Module

Vstupní část koncového zesilovače Discrete Spectra Module se může pochlubit rychlostí přeběhu SR (Slew Rate) více než 500 V/μs, což je výrazně vyšší hodnota, než mají konkurenční produkty, které používají standardní zapojení s integrovanými obvody. Vysokonapěťové napájení poskytuje lineární průběh frekvenčního rozsahu pro reprodukci signálu s plnou šířkou pásma. To je důležité nejen pro přirozené přechody a nuance v hudbě, ale také pro přesnou lokalizaci hudebních nástrojů reálné zvukové scény.

Samostatná obvodová deska pro MM/MC Phono vstup

Onkyo A-9150 dokáže přehrát vaše LP desky mnohem lépe, než jakýkoli zesilovač předtím. Pozlacený konektor pro Phono vstup podporuje připojení MM nebo MC přenosek, aby se přizpůsobil vašemu gramofonu. Samostatná deska plošných spojů má předzesilovače, které pracují zvlášť pro signál MM a MC přenosky s elektronickým přepínáním pomocí miniaturních relé. Spolu s analogovým koncovým zesilovačem výkonu tento vysoce kvalitní gramofonový modul poskytne prostor a vitalitu hudby na vinylových deskách.

Prvotřídní kondenzátory a vysoce výkonný transformátor

Napájecí zdroj má velký vliv na kvalitu zvuku. Vysoký proud je potřebný pro lepší odezvu a výkon reproduktorů, což zmenšuje zkreslení a zvyšuje přesnost zvuku. Vysoce výkonný síťový transformátor a dva obrovské filtrační kondenzátory ve zdroji A-9150 dodávají potřebný výkon prostřednictvím diskrétních výstupních tranzistorů zesilovače, které jsou chlazené masivním chladičem z hliníku. Reproduktory díky tomu reagují okamžitě v dynamických a složitých hudebních pasážích bez poklesu výkonu.

DIDRC Filtr a prvotřídní D/A převodník pro přirozený zvuk

Zkreslení širokého spektra může mít výrazný vliv na povahu zvuku. Dokonce i nejlepší D/A převodníky přinášejí do signálu určitý šum, ten je zesílen, což zkresluje zvuk, který slyšíte. Filtr DIDRC zcela potlačí vysokofrekvenční šum. Výkon je optimalizován pro digitální hudbu s nenarušenou frekvenční odezvou, která se nachází daleko nad rozsahem slyšitelnosti. V kombinaci s prémiovým 768 kHz/32-bitovým D/A převodníkem AK4452 můžete zažít větší pocit realismu z digitálních zdrojů, aniž by došlo k nepřirozenému zvukovému zkreslení, který někdy vzniká digitálním zpracováním.

Pevná konstrukce s vysoce kvalitními konektory

Pohled dovnitř přístroje vám napoví, co můžete od Onkyo A-9150 očekávat. Robustní základna přístroje potlačuje rezonance transformátoru, digitální části jsou izolovány od analogových obvodů. Vnitřní zapojení pro L/P kanály jsou symetrické, aby se minimalizovaly chyby stereofonního podání. Koaxiální digitální vstupy, Phono vstup, svorky reproduktorů a RCA Cinch vstupní konektory jsou pozlacené a mají vynikající kvalitu použitých materiálů.

Určeno pro český trh Ano
Funkce Hliníkový čelní panel a ovládací prvky
Počet kanálů 2
Výkon Výkon 60 W/kanál (při 4 Ω, 20 Hz-20 kHz, 0,08% zkreslení THD)
Hi-Res Audio 20 Hz - 20 000 Hz
Konektory Zlacené vstupy a výstupy: 2x dig. optický, 2x dig. koaxiální, 5x analog cinch, Phono (MM/MC), sluchátka
Automatická kalibrace reproduktorů Ne, 4 Ω - 16 Ω (A nebo B), 8 Ω - 16 Ω (A + B)
Barva Stříbrná
Rozměry a hmotnost 435 x 139 x 331 mm, 9,2 kg
Obsah balení manual, AC přívodní kabel, dálokvý ovladač, AAA (R03) baterie x 2

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.