Porovnání výrobků Oblíbené produkty
-14 %

Zesilovač Yamaha A-S201S, stříbrný

Katalogové číslo: Z00062
Akční cena Akční cena
-14 %
100 W na kanál (8 ohmů, 40 Hz—20 kHz, 0.2% THD), Pure Direct Mode pro větší čistotu zvuku, Vstup Phono MM pro přehrávače vinylových desek, 2 zóna pro připojení reproduktorů
Skladem
-14 %
Ušetříte 974 Kč
ks
6 964 Kč i
5 990 Kč

Zesilovač Yamaha A-S201 disponuje jedním MM phono vstupem pro připojení gramofonu a dalšími čtyři vstupy pro různá audio zařízení. Velké šroubovací reproduktorové svorky umožňují pevné připojení reproduktorů kvalitními kabely s větším průměrem.Zvuk Yamaha špičkové kvality, vytvořený bohatými zkušenostmi, tradicí a vysokou technologickou odbornostíSpolečnost Yamaha, se 125letou historií výrobce hudebních nástrojů má také vysokou reputaci s HiFi komponenty. A-S201 byl vytvořen na základě těchto bohatých zkušeností a vysoké technologické odbornosti. Na základě konceptu „Přirozeného zvuku“ pro reprodukci hudby tak, jak skutečně zní a sestaven se svědomitou péči od návrhu obvodu po základní produkci zvuku, i základní model reprodukuje zvuk vysoké kvality a hudebně bohatý zvuk.


Vysoký výstupní výkon* 100 W × 2 a obvody zvuku vysoké kvalityA-S201, s výkonem 2 x 100 W*, který přesahuje jeho třídu, má konstrukci zvuku vysoké kvality, která minimalizuje délku cesty signálu a optimalizuje rozložení obvodu. Umístění napájecího transformátoru v blízkosti zesilovacího obvodu snižuje ztráty výkonu se zlepšením kapacity špičkového výkonu pro výstup s vysokou hlasitostí. Uzemnění signálu a napájení je připojeno k jednomu bodu, což odstraňuje vzájemné rušení pro dosažení vyššího odstupu signálu od šumu. Výsledkem je čisté a otevřené zvukové pole.
* 8 ohmů, 40 Hz—20 kHz, 0.2% THD


Režim Pure Direct pro vyšší čistotu zvukuAktivace funkce Pure Direct způsobí, že zvukový signál projde mimo řídící obvody basů a výšek, vyvážení a vyrovnávací paměť zesilovače. To zlepší kvalitu zvuku se zachováním plné kapacity výstupu. Zkrácením cesty signálu se zlepší čistota zvuku, což pomáhá reprodukovat i ty nejjemnější hudební odstíny.


Jednoduchý a sofistikovaný designA-S201 dědí jednoduchý a sofistikovaný design, kterým je Yamaha HiFi audio známé. S elegantním povrchem krásně harmonizuje s dalším HiFi audio vybavením. Ovládací tlačítka a ovladače hlasitosti také poukazují na naše odhodlání pro jednoduchost použití.


Konektor Phono MM pro přehrávače vinylových desek a šroubovací konektory reproduktorůA-S201 má jeden MM phono vstupní konektor pro připojení gramofonu. Celkem pět vstupních připojení znamená, že může být hlavní jednotkou pro různé typy audio systémů. A jeho velké šroubovací konektory nabízí bezpečné připojení silných reproduktorových kabelů.


Volba mezi reproduktory A, B nebo A+B a svorky reproduktorů pro dva systémyK zesilovači je možné připojit dva separátní systémy reproduktorů z odlišných místnosti a přepínat mezi nimi, případně zvuk reprodukovat z obou systémů současně. K dispozici jsou čtyři terminály, tudíž je možné mezi reproduktory přepínat pouhým stisknutím tlačítka.


Dálkový ovladač s čistým a jednoduchým designemČistý a jednoduchý design dálkového ovladače poskytuje snadno pochopitelné ovládání jednou rukou. Díky němu je snadné nastavit hlasitost přehrávaných skladeb a jejich pořadí. Dálkový ovladač lze použít také k ovládání CD přehrávače a tuneru Yamaha.


Parametry

Určeno pro český trh Ano
Funkce Režim Pure Direct pro větší čistotu zvuku, konektor pro sluchátka, regulace basů a výšek na čelním panelu, phono vstup MM
Počet kanálů 2
Výkon 2 x 100 W
Hi-Res Audio Frekvenční rozsah 10 Hz-100 kHz +/-1.0 dB
Konektory Audio vstupy 5 x / výstupy 2 x
Automatická kalibrace reproduktorů Ne, volba mezi reproduktory A, B nebo A+B
Barva Stříbrná
Rozměry a hmotnost 435 x 141 x 333 mm, hmotnost 6,7 kg

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod, nakoupil jsem zde již vícekrát a vždy jsem byl spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Obchod mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-x5v hp-wide-x5v

XPERIA 5 V 5G

Kompaktní. Kreativní. Výkonný.