Máme pro vás skvělou příležitost, jak si znásobit radost z nově zakoupené televize Sony. Ve spolupráci s oficiálním dovozcem Sony Europe nabízíme Cashback v hodnotě až 16 000 Kč, jehož hodnota vám bude, po registraci, připsána zpět na váš bankovní účet.
Neváhejte, od Cashback vás dělí pouze 3 jednoduché kroky, které za drobnou námahu určitě stojí...

1. Zakupte si televizi Sony

V období od 15. 6. do 17. 7. 2022 si zakupte televizor Sony v prodejnách ELVIA-PRO a eshopu elviapro.cz. Vybírat můžete z nabídky níže.

 
ModelPopisCashback
XR75X93KAEPFull Array LED televize Sony ve velikosti 189 cm se 4K HDR rozlišením a Google TV6 000 Kč
XR75X95KAEPMini LED televize ve velikosti 189 cm se 4K HDR rozlišením a Google TV11 000 Kč
XR77A83KAEPOLED televize Sony ve velikosti 195 cm se 4K HDR rozlišením a Google TV11 000 Kč
XR85X90KAEPFull Array LED televize Sony ve velikosti 215 cm se 4K HDR rozlišením a Google TV10 000 Kč
XR85X95KAEPMini LED televize Sony ve velikosti 215 cm se 4K HDR rozlišením a Google TV16 000 Kč
XR65A83KAEPOLED televize Sony ve velikosti 164 cm se 4K HDR rozlišením a Google TV7 500 Kč
XR65X93KAEPFull Array LED televize Sony ve velikosti 164 cm se 4K HDR rozlišením a Google TV5 000 Kč
XR55A75KAEPOLED televize Sony ve velikosti 139 cm se 4K HDR rozlišením a Google TV5 000 Kč
XR55A83KAEPOLED televize Sony ve velikosti 139 cm se 4K HDR rozlišením a Google TV6 000 Kč
XR55X93KAEPFull Array LED televize Sony ve velikosti 139 cm se 4K HDR rozlišením a Google TV4 000 Kč
XR50X90SAEPFull Array LED televize Sony ve velikosti 126 cm se 4K HDR rozlišením a Google TV4 000 Kč
 

Přehlednou nabídku televizí, včetně jejich parametrů a prodejních cen, si můžete prohlédnout v našem katalogu.

 

2. Registrujte se

Nejpozději do 8. 9. 2022 si svůj nákup zaregistrujte na stránkách sony.cz.
Registrace je možná až po uplynutí 30. dní od nákupu.

 

3. Získejte zpět až 16 000 Kč

Po úspěšné registraci Vám bude zaslána na Váš bankovní účet příslušná částka cashbacku, dle výše uvedených modelů.

 

Akční nabídka je platná od 15. 6. do 17. 7. 2022 nebo do vyprodání zásob.

 

Kompletní pravidla akce

Pravidla a podmínky

 1. Pořadatelem akce Cashback („Pořadatel“) je společnost Sony Europe B.V., odštěpný závod, se sídlem V Parku 2309/6, 148 00 Praha 4 („Sony“).
  Neodesílejte, prosím, formuláře žádosti na tuto adresu, protože nebudou přijaty.
  Pro zadání použijte pouze webovou stránku uvedenou v sekci 6 Nároky.
 2. Tato akce je určena pouze pro zákazníky, kteří zakoupili zboží. Žádosti prodejců jsou z této nabídky vyloučeni. Akce se může zúčastnit fyzická osoba starší 18 let i právnická osoba (zboží nesmí být určeno k dalšímu prodeji).
 3. Akce se týká pouze nákupu nových produktů (akce se netýká použitých, vrácených nebo opravených výrobků), které společnost Sony dodala a distribuovala v rámci České republiky.
 4. Věnujte, prosím, pečlivou pozornost při čtení těchto smluvních podmínek a zajistěte jejich dodržování.

Podmínky akce

 1. Pokud jste od autorizovaného dealera společnosti Sony v období od 15.6.2022 do 17.7.2022 (včetně) zakoupili některý z následujících produktů („Výrobky“) budete mít nárok požádat o vrácení peněz v uvedených částkách.
   
  Česká republika:
   
  ModelČástka
  XR75X93KAEP6 000 Kč
  XR75X95KAEP11 000 Kč
  XR77A83KAEP11 000 Kč
  XR85X90KAEP10 000 Kč
  XR85X95KAEP16 000 Kč
  XR65A83KAEP7 500 Kč
  XR65X93KAEP5 000 Kč
  XR55A75KAEP5 000 Kč
  XR55A83KAEP6 000 Kč
  XR55X93KAEP4 000 Kč
  XR50X90SAEP4 000 Kč

Všeobecné podmínky pro všechny žádosti o vrácení peněz

 1. Vyplňte prosím online formulář žádosti na následující adrese: www.sony.cz/cashback/bravia. Abyste mohli podat žádost, je třeba mít založen účet služby My Sony. Pokud účet ještě nemáte, budete jej muset vytvořit
 2. K dokončení požadavku je třeba elektronicky přiložit sériové číslo výrobku, fotografii sériového čísla uvedeného na informační obrazovce samotného výrobku a kopii originálu vytištěného prodejního dokladu/faktury, na které je jasně uveden název prodejce, název výrobku a datum nákupu. V případě, že je na dokladu o koupi uvedeno datum objednávky, které se liší od data vystavení dokladu o koupi (datum faktury), bude datum nákupu určeno výhradně podle data objednávky. Upozorňujeme, že potvrzení o objednávce nenahrazuje platné faktury. Online potvrzení objednávek a ručně psané účtenky nebudou akceptovány. Falešné, pozměněné nebo zfalšované faktury nebo stvrzenky budou odmítnuty a související nároky budou považovány za podvodné nároky. Společnost Sony si vyhrazuje právo vyžádat si doplňující informace a/nebo podklady k ověření platnosti požadavku.
 3. Požadavek lze podávat až po uplynutí třiceti (30) dnů od data zakoupení příslušného výrobku (výrobků). Požadavky podané před příslušným datem budou zamítnuty.
 4. Všechny formuláře žádostí musí být doručeny do půlnoci (středoevropského času) dne 15. září 2022. Po tomto datu nebudou přijímány žádné žádosti.

Všeobecné podmínky pro všechny žádosti o vrácení peněz

 1. Akce Cashback se týká pouze produktů společnosti Sony, které byly dodány a distribuovány společností Sony svým autorizovaným prodejcům v rámci České republiky. Před zakoupením doporučujeme, abyste si u prodejce ověřili, že váš nákup splňuje tyto podmínky. Můžete take v kapitole 6. Podrobnosti o autorizovaných dealerech společnosti Sony zkontrolovat, zda je prodejce autorizován společností Sony. Společnost Sony není odpovědná za zavádějící prohlášení maloobchodníka v tomto ohledu. Z důvodu předcházení pochybnostem, společnost Sony přijme žádosti z Amazon Marketplace pouze v případě, že je prodejce uveden jako jeden z oprávněných prodejců pro tuto kampaň. Požadavek bude zamítnut u jakéhokoli jiného prodejce třetí strany na platformě Amazon Marketplace.
 2. Požadavek na Cashback nelze uplatnit u výrobku, který byl vrácen prodejci za účelem vrácení peněz. Společnost Sony může u prodejců kontrolovat sériová čísla, aby mohla sledovat vracení výrobků. Pokud již byla částka Cashback za vrácený výrobek vyplacena, je společnost Sony oprávněna od vás příslušnou částku vymáhat.
 3. Každý zákazník je omezen maximálně na jednu žádost na jednotlivý model a celkem maximálně na 2 žádosti.
 4. V případě neúplné žádosti bude účastník informován e-mailem a bude mu poskytnuta lhůta 14 (čtrnácti) kalendářních dnů na vyřešení případných problémů a zaslání správného a platného dokumentu, který splňuje tyto požadavky.
 5. Lhůta na vyřízení žádosti o vrácení peněz je, při splnění všech podmínek, 28 dní. Pokud nebudeme moci dodržet tuto lhůtu, učiníme tak co nejdříve poté.
 6. Cashback bude poskytován formou přímého bankovního převodu do bank v EU za předpokladu, že byly předloženy správné bankovní údaje a příjem je platný a čitelný. Žadatelé dostanou hotovostní platbu v českých korunách. Pokud uvedete údaje o bankovním účtu v zemi mimo zemi nákupu, souhlasíte s tím, že částka, kterou obdržíte, se může lišit v závislosti na místní měně a směnném kurzu platném v den platby. Měli byste se ujistit, že vaše banka přijímá platby v českých korunách - Sony nepřijímá žádnou odpovědnost v případě, že vaše banka nepřijímá platby v této měně nebo za jakékoli související bankovní poplatky, které mohou být účtovány. Alternativní cashback plnění není možné. V případě nákupu v UK budou platby prováděny pouze na bankovní účty v UK.
 7. Pro dokončení žádosti je třeba mít přístup k internetu s dostatečnou širokopásmovou rychlostí stahování. Společnost Sony nenese odpovědnost za žádné technické problémy (hardware, software, server, webové stránky nebo internetové připojení), které brání v účasti na akci.

Různé pojmy

 1. Vyhrazujeme si právo zadržet a/nebo odmítnout vyplacení Cashbacku: (i) pokud máme podezření, že požadavek v rámci této propagační akce je falešný nebo podvodný nebo že požadavek není v souladu s těmito podmínkami, (ii) pokud požadavek obsahuje sériové číslo, které bylo použito pro požadavek v rámci předchozí propagační akce nebo předchozí požadavek v rámci této propagační akce, nebo (iii) osobě, která podala žádost v rámci předchozí propagační akce, která byla podvodná nebo jinak porušila podmínky takové akce. Společnost Sony si vyhrazuje právo podniknout právní kroky proti každému žadateli, který úmyslně podá podvodný požadavek.
 2. Vyhrazujeme si právo kdykoliv a bez předchozího upozornění akci Cashback odvolat. Všechny nabídky z akce Cashback závisí na dostupnosti. Sony si vyhrazuje právo nahradit kteroukoli z nabídek produktů nebo služeb s rovnocenným statusem a hodnotou podle potřeby
 3. Všechny výrobky společnosti Sony jsou závislé na dostupnosti
 4. Peníze zpět v akci Cashback nelze nahradit žádným úvěrem, jinou peněžní hotovostí nebo produktovou alternativou.
 5. Máte-li jakékoli dotazy týkající se žádosti, kontaktujte nás prosím na čísle +420 239 016 607, nebo nás kontaktujte prostřednictvím internetových stránek http://www.sony.cz/promo/cashbackcontact.
 6. Všechny pokyny uvedené ve formuláři žádosti jsou součástí těchto Podmínek
 7. Zasláním žádosti na vrácení peněz zákazník vyjadřuje souhlas s přijetím smluvních podmínek a Podmínek a zásad ochrany osobních údajů společnosti Sony, které jsou k dispozici na adrese: http://www.sony.co.uk/pages/privacy/privacy_statement_en_GB.html.
 8. Osobní informace, které poskytnete, budou zpracovány společností SONY EUROPE B.V. a spolupracujícími třetími osobami pouze za účelem správy této akce. Společnost Sony může případně sdílet informace u autorizovaných dealerů společnosti Sony za účelem ověření žádostí a předcházení podvodným tvrzením.
 9. Pokud máte jakékoliv dotazy týkající se používání vašich osobních údajů, kontaktujte nás, prosím, prostřednictvím našeho online formuláře na adrese http://services.sony.cz/supportmvc/cs/contact/pim.
 10. Tato akce podléhá právu České republiky a všechny strany se zavazují k výlučné příslušnosti k českým soudům.