AKTUÁLNÍ INFORMACE K PROVOZU PRODEJEN ELVIA-PRO: Objednávejte a vyzvedávejte bez omezení. Více informací...

SONY HT-XF9000

Akce
doprava zdarma
2.1k zvukový projektor Sony HT-XF9000 s technologií Dolby Atmos
2.1kanálový zvuk Dolby Atmos® / DTS:X s technologií Vertical Sound Engine
Pět zvukových režimů zajišťuje lepší podání filmů, hudby, hraní, zpráv i sportu.
Kompatibilní s technologií 4K HDR
Design, který ladí s televizorem BRAVIA® XF90
Snadné připojení pomocí rozhraní HDMI / HDMI ARC
Skladem
Katalogové číslo: HTXF9000
12 990  Ušetříte 31 % (4 000 Kč)
8 990 
ks
Vystaveno - záruka 2 roky

Vhodné pro dokonalou filmovou atmosféruTento 2.1kanálový zvukový projektor Dolby Atmos / DTS:X s technologií Vertical Sound Engine doplňuje legendární kvalitu obrazu televizorů BRAVIA a skvěle ladí s jejich designem.


Poslouchejte zvuk ze všech směrů s maximálním 7.1.2k prostorovým zvukemDíky naší nejnovější prostorové technologii Vertical Surround Engine si můžete užít napínavý zvuk Dolby Atmos z jediné tenké jednotky. Ať už jste v jakékoli místnosti, dva přední reproduktory vysílají „vertikální“ zvuk a tím dosahují iluze, že virtuální prostorový zvuk vychází ze všeho kolem vás.


Veškerý obsah v kvalitě zvuku blízké 7.1.2kVeškerý obsah, který sledujete, si nyní můžete vychutnat v maximální kvalitě zvuku 7.1.2k. Náš pokročilý systém digitálního zpracování signálu vytvoří z jakéhokoli audia pohlcující prostorový zvuk – stačí jen jednou kliknout na dálkovém ovladači.


Vyberte si ideální nastaveníTlačítko pro každý zvuk – vyberte si to pravé podle toho, co právě sledujete nebo posloucháte.


Dokonalá kombinaceNaše designové studio navrhlo model HT-XF9000 a televizor BRAVIA XF90 tak, aby se navzájem dokonale doplňovaly – právě proto vypadá tento zvukový projektor před televizorem tak dobře. Lze je také propojit bezdrátově, a dosáhnout tak ještě elegantnějšího vzhledu.


Připojte se ke všem svým zařízenímZvuk a obraz přenášený jediným kabelem pro vaše zařízení a televizor.


Možnost bezdrátového připojení k televizoruPřenášejte bezdrátově zvuk do vašeho zvukového projektoru.


Vstup HDMI ARC na jeden kabelOdesílejte zvuk a ovládejte informace z televizoru pomocí jediného kabelu s funkcí HDMI ARC.


Připojte a přehrávejte svou hudbuPřehrávejte oblíbená alba pomocí připojení přes USB nebo bezdrátově streamujte díky technologii Bluetooth.Funkce Bluetooth® (LDAC), NFC
Počet kanálů 7.1.2
Podporované audio formáty Dolby® Digital, Dolby Digital Plus™, Dolby® TrueHD, Dolby Atmos®,Dolby® Dual mono, DTS®, zvuk s vysokým rozlišením DTS-HD, DTS-HD Master Audio™, DTS-ES, DTS 96/24, DTS:X™, LPCM (2k / 5.1k / 7.1k), DSD (2k / 5.1k)
Ekvalizér Automatický zvuk, Kino, Hudba. Herní studio, Zprávy, Sport, Standardní režim, režim Noc, Hlasový režim, S-Force PRO / Vertical Surround Engine
Subwoofer Bezdrátový
Konektory 1/1(ARC) HDMI™(ARC), optický audio vstup, analogový vstup (stereo mini), USB typu A
Výstupní výkon Celkový výstupní výkon 300 W, S-Master HX
Barva Černá
Rozměry a hmotnost Soundbar: 930 x 58 x 85 mm, hmotnost 2,5 kg; subwoofer: 190 x 382 x 387 mm, hmotnost 7,8 kg
Obsah balení Dálkový ovladač, baterie, optický kabel

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.