SONY HT-ZF9 - Vystavený kus

3.1k zvukový projektor Sony HT-ZF9 s technologií Dolby Atmos
3.1kanálový zvuk s technologiemi Dolby Atmos® / DTS:X a Vertical Sound Engine
Kompatibilní s 4K HDR
Vestavěná funkce Wi-Fi a snadné streamování pomocí technologie BLUETOOTH
Možnost zvuku ve vysokém rozlišení

Prodej ukončen
Katalogové číslo: HTZF9

Nechte se pohltit a užijte si výjimečný realismusVychutnejte si požitek filmového zvuku s úžasným 3.1kanálovým zvukovým projektorem Dolby Atmos / DTS:X s naší novou technologií Vertical Surround Engine v modelu, který se skvěle hodí do vašeho domova.


Poslouchejte zvuk ze všech směrů s maximálním 7.1.2k prostorovým zvukemDíky naší nejnovější prostorové technologii Vertical Surround Engine si můžete užít napínavý zvuk jako v kině z nejnovějších zvukových formátů, jako je Dolby Atmos a DTS:X, z jediné tenké jednotky. Ať už jste v jakékoli místnosti, tři přední reproduktory vysílají „vertikální“ zvuk a tím dosahují iluze, že virtuální prostorový zvuk vychází ze všeho kolem vás.


Veškerý obsah v kvalitě zvuku blízké 7.1.2kVeškerý obsah, který sledujete, si nyní můžete vychutnat v maximální kvalitě zvuku 7.1.2k. Náš pokročilý systém digitálního zpracování signálu vytvoří z jakéhokoli audia pohlcující prostorový zvuk – stačí jen jednou kliknout na dálkovém ovladači.


Vyberte si ideální nastaveníTlačítko pro každý zvuk – vyberte si to pravé podle toho, co právě sledujete nebo posloucháte.


Vychutnejte si všechny své filmy v kvalitě 4K HDRDíky nejnovějšímu přenosu signálu 4K HDR 18 Gb/s a technologii HDCP 2.2 je model HT-ZF9 vhodný i pro nejnovější formáty domácího kina.


Mějte všechno vybavení na jednom místěUžijte si hudbu a filmy z různých zdrojů díky připojení přes HDMI, Wi-Fi, USB a další.


Wi-FiBezdrátové připojení k online streamování hudby pomocí vestavěné funkce Wi-Fi.


Připojení BluetoothStreamujte hudbu bezdrátově pomocí technologie Bluetooth.


Přesně podle představ interpretaVychutnejte si jemné nuance zvuku studiové kvality v kvalitě vyšší, než jakou poskytují disky CD – a to díky zvuku s vysokým rozlišením. Všechny prvky spojuje vášeň pro hudbu. Budete mít pocit, jako kdyby byl interpret před vámi.


Technologie DSEE HX pro lepší detailyTechnologie DSEE HX povýší vaši hudbu na kvalitu blízkou zvuku s vysokým rozlišením.


Streamujte hudbu po celém doměAplikace Music Center (dříve SongPal) vám umožní propojit vybrané zvukové projektory a reproduktory Sony a poté streamovat hudbu ve více místnostech.