SONY SRS-XE200 BLACK

Bezdrátový reproduktor Sony SRS-XE200 se zvýšenou odolností - černý
Kompaktní, lehký a snadno přenosný
Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit pro čistý a úderný zvuk
Vodotěsný, prachotěsný (krytí IP67) a nárazuvzdorný (pád z 1,5 m)
Výdrž baterie až 16 hodin, funkce rychlého nabíjení (10 min. nabíjení = 70 min. hraní)
Vylepšení zvuku funkcí DSEE a Clear Audio+
Připojení více zařízení k jednomu repro (Multipoint connection)
Sony Music Center

Předobjednávka
Katalogové číslo: SRSXE200B

Mějte párty vždy u sebe a šiřte zvukReproduktor XE200 sdílí stejný zvukový zážitek s každou osobou v ozvučeném prostoru. Navíc je lehký a vybavený praktickým řemínkem, takže si hudbu můžete vzít s sebou, ať už se vydáte kamkoli.


LIVE LIFE LOUDŽivot je třeba žít naplno. Takže sezvěte přátele, zesilte hudbu na maximum a tančete celou noc při zřetelném a bohatém zvuku. S našimi reproduktory řady X můžete vytěžit maximum z každičkého okamžiku, pořádat párty, na které nikdy nezapomenete, a vždy žít svůj život na plné pecky.


Lepší zvuk všude kolemReproduktor XE200 je vybaven difuzorem Line-Shape Diffuser, který umožní vaší hudbě dosáhnout větších vzdáleností, dokonce i po stranách reproduktoru. Navíc jej díky přenosnému provedení a praktickému popruhu pro přenášení můžete snadno vzít s sebou, kamkoli se vydáte.


Představení difuzoru Line-Shape DiffuserDifuzor Line-Shape Diffuser od Sony, inspirovaný zvukovými systémy pro profesionální koncerty, vytváří liniový zdroj a šíří zvukovou energii mnohem rovnoměrněji, aby lépe naplnil ozvučovaný prostor zvukem. Vysoce kvalitní zvuk se tak šíří dále a do větší šířky po celém ozvučeném prostoru, aniž by klesla jeho kvalita.


Co znamená jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit?Na rozdíl od membrány používané v běžných jednotkách reproduktoru je nová jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit použitá v modelu XE200 vybavena nekruhovou membránou, která vytváří větší akustický tlak, a zajišťuje tak vysoce kvalitní zvuk.


Mocný zvuk z malého reproduktoruReproduktor XE200 je lehký a přenosný, takže si jej můžete vzít s sebou, kamkoli budete chtít vyrazit. A díky praktickému řemínku bude vždy po vašem boku.


Voda vás nezastavíReproduktor XE200 je vodotěsný, a dokonce odolný i vůči slané vodě, takže o něj nemusíte mít obavy ani u moře nebo bazénu, a v případě potřeby jej můžete bez problémů umýt.


Užijte si lepší hovory díky technologii potlačení ozvěnyZískejte kvalitnější zvuk pro schůzky a hovory pomocí technologie potlačení ozvěny. Ta umožňuje dvěma osobám mluvit současně, aniž by došlo k přerušení. Navíc můžete hovor ztlumit pomocí tlačítka MIC Mute na reproduktoru. Funkce vícebodového připojení umožňuje spárovat dvě zařízení současně.


Roztočte to s funkcemi Party Connect a Stereo PairFunkce Party Connect vám umožní spojit až 100 bezdrátových reproduktorů pomocí BLUETOOTH® a synchronizovat hudbu, aby všichni mohli tančit do rytmu. Funkce Stereo Pair propojí dva reproduktory a poskytne epický stereofonní zvuk. Obě funkce lze aktivovat v aplikaci Sony | Music Center.


Sony | Music CenterOptimalizujte nastavení zvuku, vyberte seznam skladeb, spusťte další skladbu a ovládejte funkci Party Connect. Provádějte správu svých zařízení přímo z telefonu pomocí aplikace Sony | Music Center.


Připojení a vstupy Bluetooth®5.2 (A2DP/AVRCP/HSP/HFP/SPP), kodeky SBC, AAC, LDAC
Frekvenční rozsah S-Master zesilovač
Baterie Až 16 h
Zvukové režimy Clear Audio+, DSEE
Velikost reproduktoru Vnitřní reproduktory s technologií SONY X-Balance o rozměru 42-51 mm (impedance 4 Ohmy), 2 pasivní radiátory
Funkce Google Fast Pair, Party Connect, Stereo Pair, Multipoint connection, Battery care mode a Ambient Noise Sensing
Odolnost IP67
Telefonování v režimu handsfree Ano
Rozměry a hmotnost 90 x 208 x 94 mm, 0,8 kg
Barva Černá
Obsah balení USB-A - USB-C napájecí kabel, návod k použití