Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Recyklace a ekologická likvidace

ELVIA-PRO

Společnost ELVIA-PRO, spol. s r.o. je partnerem níže uvedených sdružení a společností pro ekologickou likvidaci či recyklaci použitých spotřebičů, baterií a osvětlovacích zařízení.

V souladu s platným zákonem o odpadech je ve všech prodejních místech společnosti umožněno bezplatné odevzdání vysloužilých elektro zařízení. Pro více informací o způsobu odběru prosíme kontaktujte personál prodejny.

V případě nákupu na internetu je možné vysloužilé elektrospotřebiče odevzdat v nejbližším sběrném dvoře, případně vhodit do speciálních kontejnerů umístěných např. na úřadech, ve školách a dalších institucích.

Při zakoupení rozměrného zboží (převážně TV, lednice, pračky) a dopravě vlastní autodopravou (ELVIA-PRO, spol. s r.o.) je možné vysloužilý elektrospotřebič obdobného typu předat řidiči, který zajistí jeho odvoz a ekologickou likvidaci. Tato služba se nevztahuje na dopravu externími dopravci (Česká pošta, DHL, PPL atd.). V takovém případě je nutné zlikvidovat elektroodpad v nejbližším sběrném místě.

Děkujeme Vám, že spolu s námi přistupujete šetrně k našemu životnímu prostředí.

Zpětný odběr se týká následujících produktů:

Baterie - na všech provozovnách můžete odevzdat běžné spotřebitelské baterie, tj. tužkové a knoflíkové baterie, monočlánky i akumulátory. Ve sběrných dvorech od vás bezplatně přijmou také speciální přenosné baterie a malé olověné akumulátory.

Elektrozařízení – na všech provozovnách, případně při dopravě naší autodopravou od Vás převezmeme obdobné vysloužilé zařízení, které jste si u naší společnosti zakoupili. Tedy například televizory, monitory, počítače, drobné elektro, ale i lednice či pračky.

Samozřejmě od Vás, pokud to dovolí naše logistika, převezmeme i další produkty, jako např. drobné elektronářadí, žárovky atd. a zajistíme jejich odvoz a ekologickou likvidaci.

Upozorňujeme Vás, že všechny výrobky by měly být odevzdány kompletní, tedy nerozebrané či s chybějícími součástmi. Takový přístroj již totiž není možné odevzdat k dalšímu zpracování.

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Vše OK

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Zákazníkem Elvia-Pro jsem od svých asi 6ti let :))) Objednaná televize byla za dobrou cenu, objednávka byla zpracována rychle. Do hodiny mi podpora volala s prověřením mého extra požadavku. Spokojenost :)

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace