SONY SRS-XE300 BLUE

Bezdrátový reproduktor Sony SRS-XE300 se zvýšenou odolností - modrý
Kompaktní, lehký a snadno přenosný
Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit pro čistý a úderný zvuk
Vodotěsný, prachotěsný (krytí IP67) a nárazuvzdorný (pád z 1,5 m)
Výdrž baterie až 24 hodin, funkce rychlého nabíjení (10 min. nabíjení = 70 min. hraní)
Vylepšení zvuku funkcí DSEE a Clear Audio+
Připojení více zařízení k jednomu repro (Multipoint connection)
Sony Music Center, Fiestable

Předobjednávka
Katalogové číslo: SRSXE300L

Podělte se o radost z hudbyOdolný a přenosný reproduktor XE300 s působivou výdrží baterie sdílí stejný zvukový zážitek s každou osobou v ozvučeném prostoru. Reproduktor XE300 šíří zvuk do okolí způsobem, který všem účastníkům párty umožní vnímat stejný zvuk.


LIVE LIFE LOUDŽivot je třeba žít naplno. Takže sezvěte přátele, zesilte hudbu na maximum a tančete celou noc při zřetelném a bohatém zvuku. S našimi reproduktory řady X můžete vytěžit maximum z každičkého okamžiku, pořádat párty, na které nikdy nezapomenete, a vždy žít svůj život na plné pecky.


Širší zvukové pole pro lepší pártyReproduktor XE300 je vybaven difuzorem Line-Shape Diffuser, který umožňuje zvuku dosáhnout větších vzdáleností než kdykoli dříve. Navíc je díky přenosnému provedení a baterii s výdrží 24 hodin dokonalým partnerem pro vaši příští párty.


Představení difuzoru Line-Shape DiffuserDifuzor Line-Shape Diffuser od Sony, inspirovaný koncertními zvukovými systémy, vytváří liniový zdroj a šíří zvukovou energii mnohem rovnoměrněji do širokého zvukového pole, aby lépe naplnil ozvučovaný prostor zvukem. Vysoce kvalitní zvuk se tak šíří dále a do větší šířky po celém ozvučeném prostoru bez jakéhokoli snížení kvality.


Co znamená jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit?Na rozdíl od membrány používané v běžných jednotkách reproduktoru je nová jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit použitá v modelu XE300 vybavena nekruhovou membránou, která vytváří větší akustický tlak, a zajišťuje tak vysoce kvalitní zvuk.


Voda vás nezastavíReproduktor XE300 je vodotěsný, a dokonce odolný i vůči slané vodě, takže o něj nemusíte mít obavy ani u moře nebo bazénu, a v případě potřeby jej můžete bez problémů umýt.


Užijte si lepší hovory díky technologii potlačení ozvěnyZískejte kvalitnější zvuk pro schůzky a hovory pomocí technologie potlačení ozvěny. Ta umožňuje dvěma osobám mluvit současně, aniž by došlo k přerušení Navíc můžete hovor ztlumit pomocí tlačítka MIC Mute na reproduktoru. A funkce vícebodového připojení umožňuje spárovat dvě zařízení současně.


Roztočte to s funkcemi Party Connect a Stereo PairFunkce Party Connect vám umožní spojit až 100 bezdrátových reproduktorů pomocí BLUETOOTH® a synchronizovat hudbu, aby všichni mohli tančit do rytmu. Funkce Stereo Pair bezdrátově propojí dva reproduktory a poskytne epický stereofonní zvuk. Obě funkce lze aktivovat v aplikaci Sony | Music Center.


Sony | Music CenterOptimalizujte nastavení zvuku, vyberte seznam skladeb, spusťte další skladbu a ovládejte funkci Party Connect. Provádějte správu svých zařízení přímo z telefonu pomocí aplikace Sony | Music Center.


Zábavné funkce s aplikací FiestablePoužívejte zábavné funkce, jako je ovládání gesty a ovládání DJ efektů.


Připojení a vstupy Bluetooth®5.2 (A2DP/AVRCP/HSP/HFP/SPP), kodeky SBC, AAC, LDAC
Frekvenční rozsah S-Master zesilovač
Baterie Až 24 h
Zvukové režimy Clear Audio+, DSEE
Velikost reproduktoru Vnitřní reproduktory s technologií SONY X-Balance o rozměru 49-71 mm (impedance 4 Ohmy), 2 pasivní radiátory
Funkce Google Fast Pair, Party Connect, Stereo Pair, Multipoint connection, Battery care mode a Ambient Noise Sensing
Odolnost IP67
Telefonování v režimu handsfree Ano
Rozměry a hmotnost 105 x 238 x119 mm, 1,3 kg
Barva Modrá
Obsah balení USB-A - USB-C napájecí kabel, návod k použití