Využijte dopravu zdarma! Stačí nakoupit za více jak 3 000 Kč.

YAMAHA NS-333 PIANOBLACK

Dvoupásmové regálové reproduktory s bassreflexem Yamaha NS-333 - černé
Regálové 2-pásmové reproduktory s bass-reflexem
Výstupní výkon 150 W
Frekvenční rozsah 60 Hz–35 kHz
Značková vnitřní kabeláž od firmy Monster Cable
Skladem
Katalogové číslo: 73850
9 490 
ks

Reproduktory Yamaha NS-333

Společnost Yamaha se zabývá výrobou velmi kvalitních zvukových přístrojů a díky velkému množství výrobků společně se širokým výběrem příslušenství patří mezi žádané výrobce audio zařízení. Reproduktory této společnosti se mohou pochlubit prvotřídní kvalitou a také velmi pěkným vzhledem. Yamaha NS-333 s bassreflexem nabízí vynikající ozvučení celé místnosti, velmi atraktivní vzhled a čistý zvuk.

Bohatý zvuk

Užijete si bohaté hudební tóny při poslechu koncertní hudby, dynamický zvuk při sledování filmů a hororových scén. To, co dělá zvuk skutečně bohatým, je vysoký výkon celého systému. Reproduktory nabídnou dobrý poměr ceny a výkonu, díky tomu je lze použít nejen v domácnostech, ale skvěle se hodí i pro ozvučení restaurací, kanceláře nebo nejrůznějších veřejných prostor menší velikosti.

Elegantní design

Reproduktory Yamaha NS-333 přináší tradiční design, který se bude hodit do každé místnosti. Jejich moderní konstrukce se stane elegantním doplňkem např. k domácímu kinu. Samozřejmostí je také magnetické stínění, díky kterému mohou být reproduktory umístěny poblíž televize.

Použité zvukové měniče

Tyto dvoupásmové reproduktory jsou vybaveny velkým konickým 13cm basovým PMD zvukovým měničem, který se stará o znělé a výrazné basové tóny, které obohatí výsledný zvuk celé reproduktorové sestavy. Tento basový měnič je doplněn jedním výškovým 2.5cm tweeter.

Určeno pro český trh Ano
Funkce 13 cm PMD basový reproduktor, 2,5 cm vrchlíkový výškový se zvukovodem, magnetické stínění
Frekvenční rozsah 60 Hz-35 kHz
Systém reproduktorů 2 pásma, regálové
Výstupní výkon 60 W trvalý / 150 W špičkový
Impedance 6 ohms
Citlivost 87 dB/2.83 V/1 m
Typ ozvučnice reproduktoru Bass-reflex
Konektory Šroubovací repro terminály
Barva Černá, piano
Rozměry a hmotnost 200 x 320 x 213 mm / kus ; 5,5kg / kus